Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogy viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy viszonyul hozzám?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régebb óta ismerjük egymást, de csak látásból, pár napja viszont úgy alakult, hogy valamiért beszélgettünk pár szót, azóta bárhol találkozunk keresi a tekintetem, ha összenézünk mosolyog, ma például egy közös társaságban ültünk és valahogy mindig úgy intézte, hogy mellém kerüljön, néha észrevehetően bújt hozzám. Eddig teljesen tiszta nekem is, viszont tudom, hogy ennek a lánynak sok srác barátja van, bár még sosem láttam, hogy viselkedik velük de mesélt pl. olyat, hogy napfelkeltét néztek egy haverjával például, tehát nehéz eldöntenem, szerintetek?

20/F


2015. jún. 6. 05:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Tetszel neki szerintem :) Beszélgessetek,és hívd el valahova
2015. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!