Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek szerint mégis lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint mégis lehet hogy alacsonyabb pasinak összejön egy átlagos lány?

Figyelt kérdés

Tudjuk minden nőnek fontos hogy magassabb legyen a pasi. Erre épp most láttam egy fiút aki tuti nem gazdag és olyan 160 cm lehetett max. Barátnője pedig olyan 168 cm kb.

A csávó teljesen átlagos volt.


2016. ápr. 6. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Én meg mutatok neked százezer olyan képet, ahol a fiú magasabb. Akkor most hogy is vagyunk?


A lányoknak tetszhetnek alacsonyabb fiúk is, de tény, hogy jobban szeretik ha a férfi a magasabb.


Te pedig nem vagy felnőtt, ha ilyen kérdések foglalkoztatnak, szóval irány a tini kategória.

2016. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

En minden ilyen kerdeshez segito szandekkal leirom, hatha valaki egyszer elhiszi (na nem a zsido fiu, o hajthatatlan ilyen temaban), de en a 165 cm vagy picivel az alatti pasikat szeretem. :)) aztan meg, csak a magassaggal egy lanyt sem lehet megfogni. Ha mellette semmi pluszt nem tudtok nyujtani pl humor vagy ilyesmi, akkor magas srackent is egyedulletre lesztek karhoztatva hosszu tavon.


23L

2016. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
már mióta itt papoljuk,hogy a külső nem minden és még most se lehetett felfogni
2016. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem egy (lány) ismerősöm van akinel a párja kisebb mint ő,.van ahol nem is kicsivel.
2016. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez csak a szerencsetlen, a hibakat masokban kereso ferfiak szamara igazsag, es nem tetszik, hogy masokat probalsz a sajat, depresszios szintedre lehuzni. Szoval, fogadd el a lepontozast, bar elottem mar valaki szinten megtette.


23L

2016. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Gratulálok, kérdező, megtapasztaltad, hogy az általánosítások csak általánosítások.
2016. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Ki mondta hogy nem lehet?
2016. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mutassatok nekem 10 alacsony pasit, akinek sosem volt barátnője. :)
2016. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Csak vegyük példának Vadon Janit. Alacsony, kopasz és még is gyönyörű felesége van, aki magasabb mint ő. És mielőtt jönne a válasz, hogy de biztos híres és sok a pénze azért, nem azért. Gyerekkori szerelme és már akkor együtt voltak, amikor még senki sem ismerte. :)
2016. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
Úristen, találtál egy kivételt? Gratulálok! :DDD
2016. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!