Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy kérés, hogy a lányok ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés, hogy a lányok ne borotválják a szemöldöküket?

Figyelt kérdés
meg vagyok lőve, minden második lány vágat a szemöldökén... nagyon gáz!
2016. ápr. 7. 00:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz?

Kiszedni csipesszel egy kis részét nem egyenlő a teljes vagy csak részenkénti borotválással. Mert csipesszel kb mindenki hozzányúl a sajátjához (pl a széléhez, vagy a szemöldökök közti részt szedi tágasabbra), borotválni jelenleg egy bizonyos társadalmi réteg szokta és különféle rajzolt geometrikus formákkal helyettesítik azt.

Én speciel nem szedem a szemöldököm, csak középről, mert sajnos enyhén össze lenne nőve, (ráadásul fekete) de az ezt megelőző gimis éveimben végig azt hallgattam, hogy nem akarom-e kiszedni horizontálisan a felét. :D most meg örülök, hogy a vastag lett a divat.

Szóval minden lány ápolja valamilyen szinten a szemöldökét, de én nem tapasztalom, hogy borotválnák, vagy vékonyra szednék főleg most, hogy az nem menő.

2016. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!