Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, miert problema az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, miert problema az, ha a srac 20 evesen szuz?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem az a baj hogy szűz, hanem az,amiért még szűz, és valószínűleg az is marad.
2016. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt azert eleg meresz igy kijelenteni, nem?xd
2016. ápr. 7. 19:56
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Mert ronda, gyorstüzelő, béna...
2016. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Majdnem 24 voltam amikor elveszítettem.

Nemsoká 27 leszek, ő azóta a 3. barátnőm, remélem ő is az igazi. Soha nem késő :)

2016. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ki mondta,hogy probléma? barátom is az volt ebben a korban és segítettem rajta. azóta is együtt vagyunk.
2016. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt szoktam mondani hogy buz.i vagyok és azért nincs barátnőm. Ez jobban elfogadott dolog mint az hogy valaki még nem dugott meg egy csajt sem.
2016. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igaz én lány vagyok, de én is 20 évesen vesztettem el (tapasztalt sráccal). Már az elsőt is mindketten élveztük és jó élményként maradt meg. Azóta is együtt vagyunk.

Szerintem ez ellenkező esetben is működhet így egy olyan hozzá állású lánnyal.

Persze nem mindegy ki-miért marad 20 éves koráig szűz, meg ezt hogy kezeli. De ezt már neked kell tudni.

2016. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem az
2016. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs remény?

Én is szűz vagyok majdnem 22 évesen, ha objektíven nézzük az utcán szaladgáló férfiak 70%-nál jobban mutatok (akit érdekel küldök képet) mégse jött még össze semmi..

30-40 éves koromra is így maradok és varázsló leszek?! :D

2016. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem gond, én örülnék olyan fiúnak, aki úgymond tiszta... Én is szűz vagyok. 20/L
2016. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!