Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sci-fi kedvelő lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sci-fi kedvelő lányok/nők nektek mik a kedvenceitek és miért?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy a nőknek/lányoknak milyen sci-fi könyvek, filmek, sorozatok jönnek be leginkább és miért? Kort is írjatok légyszi!


Nem tudtam jobb kategóriát találni a kérdésnek - igen, én társkeresés miatt vagyok kíváncsi rá...



2016. ápr. 9. 01:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Valaki be fog csajozni ma éjszaka, úgy érzem! 😱
2016. ápr. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

(Nem vagyok nagy sci-fi fan.)

De az egyik kedvenc filmem az Interstellar, ami sci-fi. Kétszer is sírtam rajta és napokig a hatása alatt voltam.

Egy sci-fi könyvet olvastam eddig, a Lakott sziget-et, nagyon tetszett.

A Code Geass animét imádom, ami szintén sci-fi.


Ezen kívül még a Star Warst imádom.


Majd ha olyan hangulatom lesz neki állok klasszikusokat nézni, még karácsony előtt végigszenvedtem az Űrodüsszeiát, hát annál vontatottabb filmet még nem igen láttam, meg nem is sikerült teljesen megértenem a végét. Ott egy kicsit el ment a kedvem a műfajtól.

Most régi 80-90-es évekbeli amerikai filmeket nézek, vannak ilyen korszakaim, talán majd lesz sci-fis is. :D


19

2016. ápr. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Lehet sorozat is?

Ki vagy doki?, Csillagkapu, Csillagközi szökevények.

Hirtelen ennyi jutott eszembe :) 23L

2016. ápr. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk, mit értünk sci-fi alatt...


Az űrdíszletet, vagy azt, amit tényleg jelent?


"A tudományos-fantasztikus mű olyan művészeti (irodalmi, film stb.) alkotás, mely legtöbbször valódi vagy képzeletbeli tudomány(ok)nak a társadalomra, vagy egyes egyénekre gyakorolt hatását mutatja be." Wiki


Az én olvasatomban a Star Wars nem sci-fi... Jöhet a lepontozásssssssssssssssssssssssssss. :D

2016. ápr. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hú..minden :D


A legnagyobb kedvenc a Star Trek. A sotozatok, a filmek mindegyik. Làttam ..nagyon sokszor mindet. Kivéve a Babylon 5-öt, mert az egy baromsàg.

Az összes jobb sci fi filmet làttam szerintem, fel sem tudnám sorolni.

Nem tudom, hogy az alien, vagy a predator filmek mennyire illenek ide de azokat is csilliószor láttam.

Én könyvben nem nagyon szeretem ezt a műfajt, nekem ehhez kell a làtvàny is, szóval a témàban nem olvastam egyetlen könyvet sem.

2016. ápr. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban sokat olvastam a Galaktikát. Firefly, Csillagkapu, Végjáték. Néztem újabbakat is, de vagy bejött, vagy nem (Dark Matter, Extant, Killjoys, Almost Human, Defiance, Star-Crossed, Stitchers, Colony, Continuum). Eléggé érdekel a tényleges űrutazás is, nagyon bejött pl a Gravitácó című film.
2016. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Bírom a komolyabbat, és a humorosat is.


Örök kedvenc a Csillagkapu, azt hiszem ez az első ilyen sorozat amit láttam, és kellően szórakoztatott. Sliders is ebbe a kategóriába tartozik még. Ezek inkább azért mivel 1. találkozás ezzel a műfajjal, és amiért érdekel is a dolog.


Az Alien filmekből még a szörnyű folytatásokat is bírtam, várom milyen lesz a tervezett film. A Prometheus című Aliennek mondott film se olyan rossz, de nem igazán Alien.


A Star wars-t szeretem (régit), bár ahogy írták nem igazán science fiction, inkább fantasy.

Star Trek-ből a filmeket láttam és szerintem jól sikerültek.


A sokak által szeretett Interstellar nekem nem jött be, túlontúl nyálas lett a végére... Értelmes, elgondolkodtató, csak nem kezeli a helyén a dolgokat.

De még mindig mérföldekkel jobb, mint az Avatar, amin majd el aludtam az unalmas oviszintű, Pocahontas sztorin.


Animékből, Psycho-Pass-t kiválónak tartom (bár inkább az elsőt). Trigun a legjobb, meg persze az Akira film.

Mobile Suit Gundam 00, első és azóta még egyetlen gundam sorozatom is tök jó.


Könyvekből megvolt: Iain M. Banks: A játékmester (Kultúra 2.), Iain M. Banks: Holtpont (Kultúra 4.), Ian Watson teljes Warhammer 40000 univerzuma, mindben volt ami megfogott, és a többi is érdekel szerepel a végtelen könyv listámon.

Most tervezem A Térség sorozatot elolvasni.


25/L

2016. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy nő, aki olvasta, és még tetszett is neki a Watson-tégla WH40k, na ez odaver:)
2016. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Philip K. Dick, C. Clarke es Asimov konyveit szeretem nagyon, de nem csak scifit olvasok.
2016. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is olvastam Warhammer 40k-t de számomra az fantasy kategória. Mondjuk annyira nem is az én világom, nekem túl nyomasztó.
2016. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!