Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ha veszekedés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha veszekedés után szakítani szeretnék a barátnőmmel és egyedül élni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy szerintetek ezt az érzést mennyire kell komolyan venni? Általában pár óra múlva elmúlik, de akkor amikor még friss bennem minden, akkor elhatározom magam, de amikor a düh elmúlik, akkor valamiért mindig félreteszem a dolgot. Van más is hasonlóképpen? Vagy ez természetes?
2016. ápr. 1. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyban függ attól, hogy min kaptok össze.
2016. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nálad ez mennyire mérvadó, mi elég "olaszosan" össze tudunk veszni a párommal (mondjuk ritkán, de akkor aztán eléggé) és akkor mindenféle gondolatom szokott támadni, és természetesen hülyén is viselkedünk...:D


Becsomagolok és elhúzok, vagy épp neki csomagolok be és küldöm el, közben persze kiabálunk, és magyarázunk mint két hülye, én nekiállok pakolni, amit bepakolok ő kipakolja, akkor ezt egy idő után megunom, és közlöm, hogy elmegyek "világgá", ő persze nem hagyja...aztán kifáradunk én még magyarázok, ő odajön, átölel, és akkor én szorosan hozzábújok és akkor megszűnik minden baj...:) újra béke és szerelem honol

2016. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Veszekedeskor mi is mindig a szakitast emlegetjuk, kikelve magunkbol osztozkodunk, ilyesmi. En altalaban össze is pakolom a legfontosabb dolgokat.

Bekules utan elmulik nalunk is.

Remelem, hogy "normalis"... (persze tudom, hogy az lenne a legnormalisabb, ha nem lenne veszekedes...)

2016. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nalunk is igy van. De nem engedem a szakitast, mert lenyegeben osszeillunk, szamithatunk egymasra mindenben, nem csaljuk egymast, egyutt akarunk gyereket vallalni es jol erezzuk magunkat egymassal a programokon.

Egyre higgadtabban allunk a dolgokhoz.

N

2016. ápr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem egészséges. Nem szabad engedni, hogy a pillanatnyi, hirtelen érzések ekkora hatással legyenek rád. Nem lennék kapcsolatban olyan személlyel, aki egy akár kisebb konfliktus miatt a szakítást fontolgatná. Azért vagytok együtt, hogy a problémákra megoldást találjatok, nincsen olyan emberi kapcsolat, ami problémamentes lenne. Nyilván abban az esetben, ha komoly dolgokról van szó, és nem csak apró összetűzésekről, akkor normális.
2022. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!