Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondoljátok hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok hogy egy átlagos nőnek sokkal könnyebb komoly kapcsolatot találnia, mint egy átlagos fiúnak?

Figyelt kérdés
Én átlagos férfiként mondom, hogy ez nem igaz. Egy nőnek is baromi nehéz lehet. Sőt szerintem azzal hogy a nő a passzív fél még nehezebb is. Mondják hogy neki is szabad kezdeményeznie, de onnantól az a nő meg lesz bélyegezve, én sem tudnék olyan nőre nőként tekinteni. Szóval a nő várja az udvarlókat, de általában a bunkók értelmi fogyatékosok találják be. És talán nekik azzal hogy a sok szexmániást aki csak szexet akar, ki kell válogatni nehezebb dolguk van, mint nekünk férfiaknak, akik csak odamegy egy nőhöz és megpróbálja meghódítani, aztán vagy sikerül vagy nem.
2016. ápr. 9. 18:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
62%
Ezt nem gondoljuk ez szimplán így van.
2016. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
40%
Átlagos férfiként honnan a bánatos faxból tudhatod?
2016. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
2. Rengeteg nő barátom van, látom milyen nehéz nekik.
2016. ápr. 9. 18:29
 4/39 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, de nem fiú vagy :)

De amúgy nice try!

2016. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
4. Most írtam neked és férfi vagyok:)
2016. ápr. 9. 18:37
 6/39 anonim ***** válasza:
32%
A nőknek nincs társkeresési problémájuk, mert a pasik MEG-ÁL-LÁS nélkül jönnek, független attól, hogy épp van-e barátja az illetőnek vagy nincs. Nekik párválasztási problémájuk van: vagy egy jópasi sokadik szeretőjeként szenvedhetnek vagy ha normális kapcsolatot akarnak, akkor egy átlagos pasival kell járniuk, azokra meg, mint tudjuk, ránézni sem bírnak.
2016. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer lenne egy hétig az én bőrömben egy pasi, látná, hogy nem teljesen úgy működnek a dolgok, ahogy azt ő elképzeli.


Átlagos nő vagyok, Budapesten tanulok, naponta buszozok, mászkálok forgalmas környéken. Évente max. 1 srác szólít le, és néhány munkás megfütyül, ha véletlenül szoknya van rajtam.


Milyen könnyű dolgom van, ugye? Csak válogatnom kell. Mégis miből?

De volt már, akinél én kezdeményeztem, de ők konkrétan le se sz-tak. (Átlagos srácok!!! Nem az alfák, ők nem is tetszettek soha.)


Tudom, hogy mindig könnyebb irigykedni másokra, meg hibáztatni másokat, de gondoljunk már bele kicsit a dolgokba. Köszi.

2016. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
83%

Nem értek veled egyet!

Elsősorban azert nagyon nem ugyanaz, hogy nőként válogathatsz, vagy férfiként akarsz es nem jön össze. Az egyiknél, az önbizalmad es a nőiesseged az egekben lesz, akármennyire bunkó is, mert tudod, hogy neki is kellenel. Férfiként meg 8-10 próbálkozás utan az önbizalmad a padlón, nem mersz próbálkozni, az igenyeid a padlohoz közelítenek, nem számít mennyire rusnya, vagy mennyire kibírhatatlan személyiség, de végre van valakid.

Mert itt tartunk, hogy csak azert mernek, a bunkók/részegek próbálkozni mert mar nem mer odamenni az átlag srác.

Szerntem egy no, nőiesen kitudja fejezni, hogy szeretne valamit a férfitól. Ramosolyog stb. De ha konkrétan odamegy egy no egy srachoz, szerintem abban sincs semmi olyan ami megbelyegezni való, szoval ezen a ponton végképp másképpen vélekednunk.

Nem, nem vagyok no gyűlölő. Majd folytatom most mennem kell.

2016. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
hát nekem sincs miből válogatni pedig az átlagosnál valamivel szebb vagyok szerintem
2016. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
A nőknél létezik hipergámia, a férfiaknak nincs.
2016. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!