Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondoljátok hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok hogy egy átlagos nőnek sokkal könnyebb komoly kapcsolatot találnia, mint egy átlagos fiúnak?

Figyelt kérdés
Én átlagos férfiként mondom, hogy ez nem igaz. Egy nőnek is baromi nehéz lehet. Sőt szerintem azzal hogy a nő a passzív fél még nehezebb is. Mondják hogy neki is szabad kezdeményeznie, de onnantól az a nő meg lesz bélyegezve, én sem tudnék olyan nőre nőként tekinteni. Szóval a nő várja az udvarlókat, de általában a bunkók értelmi fogyatékosok találják be. És talán nekik azzal hogy a sok szexmániást aki csak szexet akar, ki kell válogatni nehezebb dolguk van, mint nekünk férfiaknak, akik csak odamegy egy nőhöz és megpróbálja meghódítani, aztán vagy sikerül vagy nem.
2016. ápr. 9. 18:24
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
48%
29es, bocsánat de nem hiszem el amit írtal. Nagyon érdekelt a téma, anno 5 különböző kategóriájú lánnyal regisztráltam, egy-egy hétre. Olyan lany is volt közöttük akiket fiúk a suliból inkabb hobbitnak néztek nem hogy jo nőnek. Meg o is kapott hat levelet. Nem hiszem, hogy összesen ket megkeresést kaptál. Vagy tényleg ennyire csúnya vagy?
2016. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen kiderítheted:

Regisztrálj két átlagos felhasználót facebookra az egyik legyen férfi a másik nő! Lépj be egy társkeresőbe és írd ki: társat keresek. 3 percen bellül rájössz melyik nemnek van nagyobb esélye a társkeresésre.

Ha esetleg meg akarod kímélni magad a munkától elárulom hogy egy jó társkeresőben percenként 50-100 új ismerős jelőlés a lány felhasználón és 0-0 ismerős hetente a férfi felhasználón. (Tapasztalat.) Férfiként egy évtizede senki nem válaszolt a társkeresési hirdetésemre de 1 hét alatt elértem a limitet a női facebbok felhasználóval. Ugyan ezt a kísérletet megcsináltam egy névtelen ismeretlen társkeresőn amiért fizetni kell és hasonló eredményt kaptam. Ha te mint nő nem így vagy vele akkor a körülmények áldozata vagy!

2016. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
56%

Egyszer én is regisztráltam kamu nőként egy társkereső oldalra. Odáig nem jutottam, hogy képet tegyek fel, már jöttek a levelek.


Viszont amit fontos kiemelnem (talán mások is megtették már), a mennyiség nem egyenlő a minőséggel. A levelek 98%-a buta emberektől érkezik, akik csak dugni akarnak. Én elhiszem, hogy a nőknek nehéz komoly kapcsolatot találniuk.

2016. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

33-as

Nem vonom kétségbe, hogy az " átlagos nőknek is nehéz", de a kérdés az volt, hogy vajon sokkal könnyebb-e, mint az átlagos férfiaknak és az igazság az, hogy így van.

Van a nehéz, a nehezebb, a nagyon nehéz és a borzasztóan nehéz...

2016. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem hótt egyformán nehéz mindkét nemnek.


Kábé ugyanannyi férfi van ugyanis, mint nő.

Ergo ha - teszem azt -, egy milla férfi nehezen talál párt, akkor pontosan egy milla nőnek is ugyanígy szívnia kell valahol.


Szóval lehet keresgélni, mert VAN MIBŐL!

2016. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

35-ös

Gondolom nem tanultál statisztikát, így simán elfogadod, hogy ha Magyarországon 5m embernek hasmenése van, 5m-nak pedig szorulása, akkor az ország népességének emésztése átlagosan rendben van...


Ez az ugyanannyi nőnek nincs párja, mint férfinak, elég sok ponton megdől:

- egy férfi, aki ma a nők körében menőnek számít, valószínűleg oltogat többet is. Elég sok ilyen van körülöttem és hidd el, nem akármilyen számokat jelenthet ez.

- közismert tény, hogy több fiú születik ls kb 30-35 éves kor körül kerül egálba a számuk(a férfiak jobban és hamarabb halnak), vagyis a párválasztási korban több a férfi a piacon, mint a nő

- az ugyanannyi nő van, mint férfi stat végül úgy jön ki, hogy a 70+-os rétegekben néhol 3:1-hez a nő-férfi arány, ami a teljes populáció számait drámaian befolyásolja

- ma már divat a külföldikkel való kapcsolat, ami többnyire úgy jön ki, hogy ide jönnek hozzák egyetemre, dolgozni a külföldiek, ám ezek meglepően nagy arányban férfiak és nem nők, tovább csökkentve a helyi férfiak esélyeit.


Ezek csak kiragadott elemek, rengeteg egyéb tényező is lehet, amik együttesen igenis komoly hatással vannak a számokra, így messze nem igaz, hogy párba tudnád állítani az egyedülálló magyar fiatalokat.

2016. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
62%
a 22-es jól leírta,hogy a kapcsolatok nagyon nagy része miért egy rakás kaka. a férfiak érzelmileg fejletlenek, a nőknek viszont magasabb az EQ-juk, egymással nem tudnak jól kommunikálni ezért a kapcsolatuk idővel úgy dől össze mint egy kártyavár
2016. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
51%
Az empátiás készség hiányára utal az is, hogy mások személyiség jogaival visszaélve regisztráltatok a fényképeikkel különböző oldalakra. Az pedig már az intelligencia hiányát jelzi, hogy ezzel még el is dicsekedtek. Nézzetek már magatokba, miért vagytok egyedül? Na, vajon? Szánalom a köbön.
2016. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
9%

37-es

Igazad lehet, alacsonyabb az EQ-nk, épp ezért sokan nem is erőszakolják magukat bele egy kényelmetlen, monogám, szabadságot jelentősen korlátozó kapcsolatba, hanem deklaráltan szexkapcsolatot keres, de a jelek szerint ezzel még több bajotok van.

Hát hogyan legyen így okos az ember fia?

2016. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!