Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy normális kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi félévben mióta szakítottam a barátommal ami egyébként egy 3 éves kapcsolat volt, azóta képtelen vagyok értelmes pasikkal ismerkedni. Ami nagyon meglepő számomra, hogy milyen szinten be tudnak csapni csak azért hogy szexeljek velük.


Eleinte mindegyik szimpatikus de miután megtörténik a dolog azután vagy eltűnnek vagy játszadoznak csak velem. Volt olyan is akinél kiderült, hogy van barátnője, hát nagyon rosszul éreztem magamat, pedig nem tudtam róla. Nem értem mi az oka pedig szerintem nem vagyok elviselhetetlen sem csúnya és nem első randi után szoktam szexelni a legtöbb esetben. Vannak még olyanok akiknek ez gondot jelent ? Ti hol találtátok meg a szerelmet ?


22/N


2016. ápr. 14. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
De ugye amikor azt írod, értelmes pasik, nem arra gondolsz, hogy mennyi pénze van, milyen teste van, meg milyen a sérója, hanem tényleg az értelemről van szó?!?
2016. ápr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért a különbség: én négy hónapja szakítottam, és azóta nem volt senkim, mégsem sírok. Te fél éve, és a kérdésből az derül ki, hogy azóta több fiúval is lefeküdtél, de most itt sajnáltatod magadat. :D


"nem első randi után szoktam szexelni a legtöbb esetben"

Pedig egy lehetséges ok, hogy azért nem találsz normális kapcsolatot, mert sok pasinak nem kell olyan nő komoly kapcsolatra, akit ilyen könnyen megkapnak. A legtöbb esetben.

2016. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell össze jönni fűvel-fával az első randi után, csak hogy megismerd, és kiderítsd mit akar.

Néhányan olyan idiótán csinálják ezt a társkeresést... Nem a kapcsolatban kell megismerni egymást, hanem előtte.

2016. ápr. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus női rinya, de a sok olyan típus aki meg nem ilyen azt észre se veszitek, vagy egyböl lekoptatjátok. Engem is állandóan elküldenek én hiába nem verném át őket, nemis nézek ki rosszul, tanult vagyok, nem vagyok szegény se, belsőre is elbeszélgetek bármiről, stb, de ugyanúgy lekoptatnak, mintha csak arra mennék... "Szenvedj tovább" márha neked a kukac nyalogatás pár hetene annyira rossz, én szexhez se jutok, nemhogy kapcsolathoz...
2016. ápr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Én is hasonló cipőben jártam, de bevallom, én a szex részét soha nem szerettem húzni sokáig. Ha lett kapcsolatom, egy hét után lefeküdtünk, mert most minek tartogassam magam? Nem vagyok szűz. Úgy gondolom, hogy felnőttek vagyunk mindannyian, és a tényleg neked való férfi akkor sem csesz át, ha a második-harmadik randin fekszetek le. A mostani barátommal, akibe életemben először szerelmes vagyok, a második randinkon feküdtünk le, és lassan egy éve együtt vagyunk. Ez az eddigi leghosszabb kapcsolatom. Igen, volt aki azért nem akart tőlem semmit, mert túl hamar lefeküdtünk, de könyörgöm, nem egyedül szexeltem, ő is ott volt. Akkor meg miről beszélünk. Majd csak az én "hibám" lesz, hogy megdugott. De ezeket az embereket nem is sajnálom, nem is szabad. Persze volt olyan, aki meg éppen azért nem akart tőlem semmit, nem nem feküdtem le vele. Na nekem ez az, ami rendkívül bosszantó. Szóval szerintem ne feszülj ezen a szex dolgon, ha akarsz feküdj le velük, de számolj azzal, hogy van aki ezt kihasználja (mert miért ne tenné). Akivel meg tényleg lehet valami komolyabb, az akkor sem küld el, ha az első randin szexeltek. :) Ismerkedj továbbra is bátran és ne aggodalmaskodj, csak érezd jól magad. Egyébként válaszolva a másik kérdésedre, én az ismerőseim között találtam meg a szerelmet egy olyan férfi személyében, akiről nem is hittem volna. :)
2016. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Normalis part talalni idobe telik, kozben meg jol kell erezni magad az eselyesekkel.;)

31 evesen en azt mondom, hogy szerintem normalis, hogy akar 1-2 ev is eltelik 2 nagy szerelem kozott. Es kozben meg szexek es par hetes, honapos probalkozasok vannak. Ez ilyen.

Es a pasik neveben elnezest kerek, hogy par randi erejeig eljatszuk a szerepet a szexig, de megveszunk a punciert, az az elteto ero.;)

Ismerkedj, elvezd, aztan majd jon az igazi, ne keresd gorcsosen, fiatal vagy meg!;)

2016. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"nagyon meglepő számomra, hogy milyen szinten be tudnak csapni " - nekem nem olyan meglepő, a véget ért kapcsolat kb. az első komoly lehetett, szóval lényegében semmi tapasztalatod a fiúkról - ezért vagy naiv... de hogy a saját hibáidból sem tanulsz ????
2016. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem 5-ös jól írta, h mindegy, h mikor van szex. Próbálj meg kicsit figyelmesebb lenni, kiismerni a férfit, h milyen típusú, én ezért szeretem a visszahúzódó csajokat, mert azokban meg tudok bízni, és idáig igazam volt. :) Csak ezeket olyan nehéz megtalálni, és annyira aranyosak, nem kell nekem didkókat villantó nő, elég, ha nekem villant privátban. :) Amúgy abba a nőbe voltam leginkább szerelmes, akivel első talinál volt szex.
2016. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előre meg kell beszélni azt, hogy mit szeretnétek a másiktól. Ha komoly kapcsolatot szeretnél, azt meg főleg nem árt tisztázni. Sajnálom, hogy ennyi embernek bedőltél, én azt mondom, továbbra se add magad könnyen.

Annyiból jobb helyzetben vagy most, hogy bizonyára túlléptél teljesen a 3 éves kapcsolatodon.

Változó, hol találtam meg a barátnőm. 3 éve volt már rá példa, hogy itt. :)


22/F

2017. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél annyira oda. Azért van a lábad között az, hogy használják minél többen. Másra nem igen jó.
2017. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!