Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak hogyálla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogyállandóan barátzónába tesznek egy férfit?

Figyelt kérdés
30 múltam és még szűz vagyok sose volt barátnőm. Vagy több 100 randim volt már, de mindig az lett a vége hogy bocsi de barátságnál többet nem tudok elképzelni. Mit tudok tenni? Miért mondják ezt a nők mindig?
2016. ápr. 15. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
szerintem azért mert külsőre nem jössz be nekik.. nincs elég szexuális kisugárzásod! .. vagy csak nem akarnak megbántani ezért így utasítanak vissza
2016. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Én is a külsőre gondolnék először. Az a leggyakoribb oka a barátzónának, mivel ha nincs szexuális vonzalom, akkor a kapcsolatnak semmi értelme.

De ha elmentek veled ennyien randizni, akkor annyira vészes csak nem lehetsz. Bár lehetséges, hogy a képeid túl előnyösek a valósághoz képest, ha neten ismerkedsz.

Küldj képet, ha gondolod, megpróbállak őszintén és kíméletesen véleményezni.

2016. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

Valszeg alacsony vagy és nem szimmetrikus.

Nem tudok erre semmilyen ígéretesebb megoldást, mint hogy próbálj piszkosul gazdag lenni.

2016. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Az h nem vagy nekik elég jó, azt meg ha megtudják h szűz 30-as vagy szerintem még hülyének is néznek.

Bocs.

2016. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Ahogy már írták tényleg lehet a külső, de lehet a viselkedésed is.


Tinédzser koromban volt egy ismerősöm, aki gyorsan fel tudta venni a kapcsolatot a lányokkal. Sok lánynak tetszett is, viszont a srác túlzásba vitte az ismerkedést.

Nem férfiként közeledett a lányokhoz, hanem tényleg, mintha barátkozni akarna. Ő azt gondolta, hogy ez a jó megoldás, mert barátkozásból alakul ki legjobban a kapcsolat.


Ez tévedés és butaság. Előfordul, hogy barátságból kapcsolat lesz, de nem. Egy nőhöz nőként kell közeledni. Nőként kell vele bánni. Nem szabad azt éreztetni velük, hogy csak barátkozik az ember. Egy pillanatra se legyen kétség bennük, hogy mik a céljaid.

2016. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy példa

egy pasi ismerősöm néha pikáns utalásokat tett, addig én is úgy voltam vele, hogy ha egyszer összegabalyodunk, nem mondanék nemet. Aztán egy idő után még mindig nem történt semmi, nálam meg bejött egy próbálkozó jelölt és hát mivel eddig baráti beszélgetéseket folytattunk, így szépen vele is meg lett tárgyalva az új pasi jelölt.

Simán lement barátzónába az ismerősöm, az új pasi pedig a párom lett...

2016. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez lemaradt:


Szóval belangyult a beszélgetés és nem volt előrelépés a "kapcsolatban", az új pasi pedig tökösebb volt.

2016. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!