Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot valakivel? .

Figyelt kérdés

...akivel kétszer találkoztam személyesen, ráadásul csak futólag. Nagyon szimpatikus volt, és azóta kutattam az interneten, hogy megtaláljam. Végre sikerült. Most nem merek neki írni, mert bolondnak néz, hogy hónapokig keresgéltem.

Véletlennek szeretném beállítani, de nem tudom hogyan.

És mivel van párom is, ezért csak ismerkedni, beszélgetni szeretnék vele.



2015. júl. 15. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egészen az utolsó mondatodat biztatni akartalak volna de így már csak annyit, hogy elmehetsz szántani.
2015. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ÉS honnan a frászból tudja, hogy hónapokig keresgélted?


Most függetlenül attól, hogy van barátod, ezt a témát most ne boncolgassuk, nyugodtan ráírhatsz, ugyanis elvileg nem lesz probléma ha nem ír neked vissza igaz?

2015. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szegény fiú...már most sajnálom, biztos többet remélne.


De írj rá basszus, szia, már régóta kerestelek, szeretnélek megismerni, bla bla bla...ne komplikáld túl!

2015. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen ti mindent túlkomplikáltok. Mi férfiak egyszerűek vagyunk! Írj neki h szeretnéd megismerni őt. Ennyi!!!
2015. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jelenlegi párommal elég komoly kapcsolatom van, nem csak a párom, hanem a legjobb barátom is. De úgy érzem mi már kihűltünk, szeretem de nem vagyok szerelmes belé. Nem vagyok biztos abban sem hogy ez egy újabb hullámvölgy-e.

Rossz lenne nélküle, de újra is vágyom. Ezért a dilemma.

Megcsalni nem akarom és nem is fogom, nem érdemelné meg.

Csak nem hagy békén a gondolat, hogy felkeressem-e ezt a szimpatikus srácot vagy sem...

2015. júl. 15. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Keresd fel de légy vele őszinte! Ne hitegesd semmivel!

Ha őszintén beszélsz vele, és elmondod h van párod, és ha neki ez nem gond akkor szeretnél megismerkedni vele de csak barátként, , aztán vagy belemegy vagy nem.


Nem veszíthetsz semmit!


A párodon meg nem árt elgondolkodnod, hogy valóban ő e az a személy aki mellett boldogon vagy, nem úgy mint egy megszokott ismerős és barát...

Ha úgy alakul akkro szakíts vele még mielőtt bármi történne a srác meg közted.

2015. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezért voltam kíváncsi egy kívülálló véleményére!

Bár még nem biztos, hogy lesz bátorságom meglépni.

2015. júl. 15. 20:59
 8/11 anonim ***** válasza:

nincsmit .

De ne várj , nincs értelme, nincs vesztenivalód azt értsd meg.

2015. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Soha nem kezdeményeztem... nehéz meglépnem.

Tudom, hogy nem kifogás, de munka és háztartás mellett lényegében egyedül, barátok nélkül maradtam.

Kimozdulni, ismerkedni pedig nehezemre esik. Úgy érzem mintha falak nőttek volna körülöttem.

2015. júl. 15. 21:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Én értem. De nyugi ezt csak neten írod neki.
2015. júl. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!