Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz lehet egy átlagos nőnek manapság átlagos kedves pasit találni komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sok lányt ismerek akik ilyen pasit szeretnének de egyszerűen nem találnak normálisat. Általában csak szexet akarnak az átlagos pasik.

Meg kedvesség már nem található meg a férfiakban mert az van elterjedve hogy a nőknek a bunkó pasik kellenek így búnkból lesznek.

Illetve nem kezdeményeznék nem mernek oda jönni a rendes pasik a nőkhöz


2016. ápr. 18. 07:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#9-es ne beszélj a nevemben. Köszi :P
2016. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#9-es az elmúlt kb 11 évet 2x5 éves kapcsolatban töltöttem, az utolsónál azt hittem, hogy házasság, gyerek, miegymás... majd a közös háznézegetés közben jött a hír, hogy ne azon töprengjünk, hogy melyik kerület, hanem inkább azon, hogy hogyan tudnánk mihamarább szétköltözni.


Persze értem, az, hogy most így jóval 30 felett már több mint egy éve egyedül vagyok, az azért van, mert csak dugni akarok, mert a házasság szóval a világból ki lehet kergetni, mert aki ennyi idősen egyedül van annak megvan az oka...


Egy napon majd valószínűleg én is megfejtem ilyen egyszerűen a világot, ahogy Te teszed, kicsit irigyellek is a fekete-fehér látásmódodért. Sajnos mérnökként én sok évet töltöttem azzal, hogy ennél szofisztikáltabban közelítsek meg egy problémát, így nekem nem olyan könnyű így leegyszerűsíteni a világot.

2016. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A nőknél teljesen máshogy nézi ki egy "átlagos pasi" mint ahogy azt mi férfiak gondolnánk. :)

Most ha én mutatnék egy szerintem átlagos srácot, biztos vagyok benne hogy a nők 99%-ának akik állítólag átlagos pasit keresnek, nem jönne be neki.

2016. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13. Nőknek milyen egy átlagos pasi?
2016. ápr. 19. 08:12
 15/16 anonim ***** válasza:

14, Mondják meg a nők!

Tippem:(20-as korosztályra)

- enyhén sportos testalkat (nem kigyúrt).

- határozott, kedves, figyelmes stb.

- lakás, autó, jövedelem 200-300 eFt.

A valóságos átlag:

- már enyhén pocakos, nem sportos alkat.

- nem vagy átlagosan határozott, és nem lesz figyelmes és kedves sem, mert férfi. nem valami bájgúnár.

- lakás nincs, autó talán, jövedelem 150-200.


Szóval a valóság nem találkozik az elképzeléssel. :)

2016. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az átlagos pasi leírásában a külső szerepel nem a pénze.

Egy átlagos külsejű pasi nem pocakos vagy legfeljebb csak egy kicsit de nem is izmos az arca pedig szintén átlagos nem jóképű de nem csúnya. Ezek azok a pasik akikre nem feltétlen figyel fel az ember az utcán de ha megismeri őket megszépülnek.

A belsőből nem lehet átlagot vonni. Mindenkinek más a fontos mát keres.

Ha az én elvárásaimról lenne szó azt írnám hogy magabiztos erős lelkű nem instabil kedves de nem nyálas nem hisztizik és nem mániákusan féltékeny.

A lakás és a kereset 25-26 év felett jön képbe. Úgy gondolom ez az az időszak amikor valaki munkába áll ha előtte egyetemre ment. Onnantól pedig hogy valakinek van keresete szerintem záros határidőn belül illik elköltözni otthonról de persze ez nagyon helyzetfüggő. Mindenesetre legyen képes az önfenntartásra és ne essen le a karikagyűrű a kezéről ha segíteni kell a házimunkában. Ne várja el hogy körül udvaroljam nem házi cselédnek vagy épp takarítónőnek "szerződök" egy kapcsolatban. Fontos továbbá számomra hogy ambiciózus legyen ne elégedjen meg azzal ami van. Legyenek tervei a jövőre és tegyen értük. És kezeljen azonos szintű emberként.

Tudom így leírva soknak tűik de én találtam ilyet és boldogok vagyunk. Nem hiszem hogy igaz lenne hogy egy férfi nem lehet kedves. Rengeteg kedves pasit ismerek. Emellett az általad említett fizetés már korántsem rossz. Annál lehet jobb persze de már abból is meglehet élni.

Én mivel viszonylag fiatalon szeretnék majd családot alapítani olyan párt kerestem akivel ezt majd megtehetem. Akiben látom a potenciált.

2016. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!