Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, netes társkereséssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, netes társkereséssel kapcsolatos kérdések / felmérés?

Figyelt kérdés

Főleg olyan lányok válaszai érdekelnének, akik valóban fent voltak/vannak netes társkeresőn.


1., kb. mennyi időt fordítottál a profilod összeállítására? Mennyi dolgot írtál le magadról?


2., Ha valakivel nem akartok ismerkedni, akkor visszaírtok-e neki, hogy bocs, nem téged kerestelek, vagy csak szimplán nem válaszoltok neki?


3., Hány levelet kaptok kb., és annak mekkora részére válaszoltok?


4., Mi alapján döntitek el, hogy kinek válaszoltok? Van valami konkrét elképzelés, hogy mit vártok el egy nyitó levéltől?


5., Mit vártok el a pasi profiljától, mi szerepeljen rajta, illetve kb. mennyi dolgot írjon magáról (pl. probléma-e, ha kb. olyan mélységben ír magáról, hogy 'életvidám és humoros vagyok')?


6., Melyik számít jobban nektek, amikor eldöntitek, hogy válaszoltok-e nekik: a profilja vagy a nyitólevele?


7., ha menet közben jöttök rá, hogy nem az illetőt kerestétek (akár mert találtatok közben jobbat, vagy akármi), akkor szóltok neki, hogy ennyi volt részetekről, vagy inkább csak onnantól kezdve nem küldtök neki több levelet?


8., Mennyire szoktatok ti kezdeményezni? Akár abban, hogy ráírtok új emberekre, akár abban, hogy már a beszélgetés alatt mennyire szoktátok ti vezetni a beszélgetést, új témákat bedobni, kérdezni a másikról, stb.?


A válaszokat előre is köszönöm, örülnék a minél több válasznak.



2016. ápr. 20. 20:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

1. A legfontosabb dolgokat leírtam magamról, de szerintem felesleges kisregényt gyártani, mert ennyi alapján úgy sem lehet megismerni senkit.


2. Általában visszaírok, de csak azoknak, akik normális levelet küldtek, és nem olyat, hogy de meg---nálak...


3. Sokat, naponta kb. 10-20-at, de csak kevés embernek válaszolok, ahogyan már írtam is.


4. Legyen kedves, értelmes a srác, vagy legalábbis tűnjön annak. :D Illetve, ha kép alapján is szimpatikus.


5. Nem várok el sokat, de az szerepeljen, hogy mennyi idős, hol lakik, milyen magas, cigizik-e, sportol-e.


6. Nekem mindkettő számít. Hiába néz ki jól képen, ha még helyesen sem tud írni vagy bunkó.


7. Én általában eltűnök, tudom, nem szép dolog, de olyan kínos ezt megmondani.


8. Én szoktam néha ráírni valakire, aki tetszik.


7.

2016. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tok jo, hogy ezeket felteszed, legalább valaki aki utána jár, alaposabban. Viszont, az netes társkeresés legfontosabb szabálya alapján ezek kb mindegyek lesznek a válaszok, mert nem látod hozza a képeket, mivel egy amatőr modell csajnak mások lesznek a válaszai mint egy 120 kg szoros Herminanak.
2016. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én is fent vagyok az egyik társkeresőn.

1. Már nem emlékszem, hogy mennyi ideig tartott összeállítani a profilom. De nem tartott sokáig. Volt pár jellemző, amit be lehetett jelölni, hogy melyik jellemző rám. Ezeket állítottam be.

Hol lakom, hány éves vagyok, mivel foglalkozok, haj és szem szín, nem dohányzom és nem iszom alkoholt, skorpió vagyok. Kb ilyeneket. De ha valakinek felkeltem a figyelmét, akkor úgysem ezek alapján fog megismerni! :-)


2. Én szinte mindenkinek visszaírok. A perverzeknek nem írok vissza, megakik kb 15 évvel idősebb vagy még idősebbeknek. Nem is értem, hogy mit akar egy 50 éves egy 21 éves csajtól.

Rajtuk kívül mindig mindenkinek visszaírok, akik normális stílusban írják a levelet, lehetőleg helyesen is. :-)


3. Én nem kapok sok levelet, mivel ez olyan társkereső, ahol nincsenek is fent aktívan olyan sokan, főleg nem a közelben élők közül. Illetve nincsen fent képem sem.


4. Ahogy írtam feljebb, én válaszolok, ha normális a stílus. Nekem nem jönnek be a bunkó stílusú férfiak. Hiába is lehet itt ezt olvasni minden nap. Nekem nincsen különösebb elvárásom az első levélre vonatkozóan. Írtak már úgy is, hogy szia, szimpatikus vagy és lenne kedved ismerkedni? Ilyen egyszerűen. De ezzel szerintem nincsen semmi baj. :-)


5. Jó, ha ír azért magáról egy kicsit. Legalább az ilyen alap dolgokat állítsa be, ahogy én is tettem. Az sem rossz, ha egy jó, frappáns bemutatkozó szöveget ír, ami alapján szimpatikus is lehet! :-)


6. Nekem az a fontos, hogy milyen stílusban írt, illetve lehetőleg helyesen írjon! :-)


7. Mindenképpen írok, ha nem szeretném folytatni a beszélgetést. Nagyon bunkóságnak tartom, ha valaki se szó-se beszéd nélkül lelép és eltűnik! Akkor inkább írja meg, hogy nem szeretné folytatni!


8. Én nem szoktam kezdeményezni. Úgy gondolom, hogy ez a férfi dolga. Viszont van, hogy megnézem az adatlapját, amit látni fog. Hátha egy kis lelkesítésnek, jelnek veszi. :-). A témák feldobása, érdeklődés kölcsönös. Jó esetben ő is érdeklődik felőlem és én is, hogy mi van vele. Nem szeretem, amikor állandóan én kérdezek vagy engem kérdeznek. Nem egy interjú, hanem beszélgetés! :-).

21/L

2016. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

1. Fontos dolognak tartom hogy szóról-szóra mi szerepel rajta, ezért mindig újra olvasom és van hogy bővítem, változtatok rajta. tökéletesítem. kísérletezek milyen profil milyen emberek érdeklődését kelti fel.

2. Néha vissza írok, néha nem. Ha tehetem azért válaszolok, nézz körbe itt is mennyien nyavalyognak amiatt hogy nem kapnak választ soha. Szóval ha ennyire idegesíti őket a dolog akkor válaszolok.

3. Általában nem olyan sokat, de azért van miből válogatnom.

4. A nyitólevél nem nagyon érdekel, ha meg tudom a kellő infót az adatlapról.

5. Mivel tudom kb kit keresek, és mindig alaposan átolvasom az illetők adatlapját az a legideálisabb ha minél több minden kiderül róla. Ha valaki nem veszi a fáradságot hogy kitöltse az adatlapját normálisan vagy nincs mit írnia magáról vagy nem érdekli komolyan a dolog, nem igényes párkeresés szempontjából.

6. profil. De ha nagyon érdekes a nyitólevél akkor tud számítani az is.

7. Ha már beszélgetünk természetesen nem tűnök el szó nélkül.

8. Kezdeményezni is szoktam és vezetni a beszélgetést is, de az utóbbinál fontosnak tartom hogy a másik fél is képes legyen ugyan erre, szóval meg adom a lehetőséget.

22/L

2016. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

En csak rovid ideig voltam fent.


1. Eloszor irtam egy kisebb bemutatkozast, ami eleg szemelyesre sikerult. Ezt kesobb megvaltoztattam es kicsit kevesebbet irtam magamrol. Ugy gondoltam,ha valakinek megtetszem, akkor majd a privat beszelgetesben folytatjuk.


2. Eleinte mindenkinek visszairtam.

De egy ido utan annyi megvalaszolatlan volt, hogy nem birtam kovetni.


3. Nem tudom hanyat kaptam. De a sokbol nagyon keves ember lett vegul, akivel egy ertelmes beszelgetest tudtam folytatni.


4. Na ezt a masodik ponttal osszekotnem.

Aki ugy irt ram, hogy "Szia. Mizu?" "Csa/szevasz/*hasonlo koszonesek*" "Szia! Miert vagy itt? Szereted a kalandokat?" "Szia,akarsz d*gni?" annak kapasbol vissza sem irtam. Semmit.

A legjobban a sziamizu tud felidegesiteni. Ne haragudjanak mar de egy ismeretlen emberhez az utcan is ugy mesz oda,hogy sziamizu?

A lenyeg,hogy kezdesnek legyen oszinte (ne egy elore megirt sablont kuldjon el, amit meg 30 masik nonek is rajtam kivul), lenyegre toro, tisztelettudo. "Szia! Xy vagyok, komoly parkapcsolatot/kalandot/stb.keresek. Ne haragudj a zavarasert, de szivesen megismernelek/tetszett a bemutatkozasod/tetszenek a kepeid/ tetszik a mosolyod,kisugarzasod stb.


A profilt ha megnezem, a kepek erdekelnek, irni barki barmit irhat. Ha nem szimpatikus vagy nem tetszik valaki, akkor valoszinu megirom ezt neki is, es tovabb keresgelek.


5.

Kepek. Ezekbol sokmindent le lehet szurni a kinezeten kivul is.

Jellemzes. Egy par szoban csak, nem kell leirni mindent rogton elsore.


6.

Hat ez egy nehez kerdes.

De ha oszinte akarok lenni, akkor a profil. Hazudhatnam, hogy az nem szamit, de annak mi ertelme lenne?


7.

Megprobalom valahogy szepitve, nem tul banton kozolni,hogy hat igen, mar van mas. Az a baj, hogy ritka az, amikor ezt valaki elfogadja. Vagy nem erti meg es tovabb nyomul, vagy budos k**va vagyok.


8.

Talan harom honapig hasznaltam ilyen oldalt. Ezalatt meg nem ereztem idejet annak,hogy en kezdemenyezzek.

A beszelgetes kozben viszont aktiv vagyok, velemenyem szerint. Ha valakivel jot beszelgettem, de megall, akkor nem szeretem csak ugy felbehagyni.


En oszinten valaszoltam a kerdesekre, es bar nem tudom miben, de csak segiteni akartam. Lehet,hogy van benne olyan, ami nemely embernek nem tetszik, de ez az en szemelyes velemenyem, nem kell megkovezni erte. :D

2016. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

1., Nem sokat, de a lényegesebb dolgokat igen.


2., Nem mert az levelek 95%-a (legalább) értékelhetetlen és nagyon sok jön pláne regisztrációkor. Volt olyan hogy első nap majdnem 300 levelem jött.


3., Előző válasz. + Utána az első héten napi 20-50. Utána hetente van mondjuk 20-30.


4., Levélből: stílus, fogalmazás mód, humor esetleg, bármilyen jellegű szimpátia. + Kép, profilban a leírás de az utóbbi már nem sokat szokott számítani.


5., Erre nem tudok válaszolni. Ha szimpi bármilyen okból a levelével akkor ezen szinte semmit sem gondolkozom. Nem érdekelnek a közhelyek az tuti. Az ilyen életvidám + hűséges + stb szinte el sem olvasom, de ezeknek a levele is ritka unalmas és szánalmas.


6., Nyitólevél.


7., Én szoktam szólni, hogy bocs de ennyi volt.


8., Őszintén semennyire, vagy nagyon ritka. Én kivárom amíg rám ír valaki olyan, aki érdekes lehet számomra. Tudom bunkóság, de ez van. Hetente van mindig választék, ha pedig rég óta nem megy a dolog akkor új helyre regelek.

A másik pedig, hogy a jó pasik szinte mind kamuk, egytől egyig úgyhogy rájuk semmi értelme írni, kép alapján meg nehéz egyébként válogatni. A profilokat olvasgatni sem vidám pláne hogy a 90% teljesen ugyan az, amit írtam feljebb is: életvidám + hűséges... hagyjuk már.

2016. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

1., Nem tudom, folyamatosan szoktam alakítani. Az első verzió még rövidebb volt, majd a tapasztalataim alapján bővítettem.


2., Ha beleillik a megadott és mindenki számára látható keresési feltételeimbe, akkor válaszolok. Ha nem felel meg, és főleg, ha nagyon durván eltér tőle, akkor nem válaszolok. (Mivel az intelligencia is feltételem, így automatikusan kiesnek a fogalmazni nem tudó delikvensek és alpári levelek is.)


3., Változó. 0-10. A kérdés második felére lásd a 2-es pontot.


4., Minek ugyanazt 3x megkérdezni? :) Aki nem illik bele az általam elvárt és adatlapon megadott képbe, annak nem válaszolok. Ha az adatlappal stimmel, de valamiért mégsem szimpatikus, akkor válaszolok.


5., Azért ne 1 mondat legyen, de nem kell kisregényt írni. Legyen látható, hogy foglalkozott vele. A Humor Heroldos vagy nyálasan csöpögős bemutatkozásokat nem szeretem. Összeszedett legyen, őszinte, se től hosszú, se túl rövid.


6., Mindegyik.


7., Bevallom őszintén, az elején még előfordult, hogy egyre kevesebbet írtam, majd eltűntem, de most már megírom, hogy vagy valami konkrét dologban nagyon eltérő a véleményünk, vagy ahogy ismerkedés közben finomodott a kép, rájöttem, mégsem illünk össze.


8., Nem igazán szoktam ráírni senkire. Ezt meghagyom a pasiknak. Ha ír valaki, akkor viszont kérdezek, témákat vetek fel, elvégre ez egy kölcsönös beszélgetés, ismerkedés, nem az egyik fél részéről vezetett állásinterjú :)

2016. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es válaszoló vagyok, csak annyit szeretnék hozzá tenni, a dologhoz, mert tudom hogy többség nők is férfiak is általában úgy vannak vele minek sokat írni az adatlapra, úgyse lehet abból megismerni... Ezt senki se vitatja, én se. De nem is megismerni kell belőle a másikat, csak leszűrni belőle hogy érdemes-e egyáltalán beszélgetést kezdeményezni. Ha valaki ír magáról az rá világíthat például hogy miféle értékrendje van a másiknak, s ha olyat látok ami abszolút eltér az ennyimtől akkor rögtön szelektálódik az illető, és fordítva. Úgyhogy nekem határozottan az a véleményem hogy fontos.
2016. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

"A lenyeg,hogy kezdesnek legyen oszinte (ne egy elore megirt sablont kuldjon el, amit meg 30 masik nonek is rajtam kivul), lenyegre toro, tisztelettudo. "Szia! Xy vagyok, komoly parkapcsolatot/kalandot/stb.keresek. Ne haragudj a zavarasert, de szivesen megismernelek/tetszett a bemutatkozasod/tetszenek a kepeid/ tetszik a mosolyod,kisugarzasod stb."


Aha. Minden világos. Szóval legyen kreatív és egyben kedves, határozott, és ne sablon. És mindez jöjjön magától, minden egyes levélnél, akinek éppen ír. :DDDD


Akkor Te Ady Endrét és Albert Einsteint keresed, egy személyben, ha minden jól megy George Clooney testében. Értem én, hogy sziamizu nem működik, de amikor egy srác intelligensen, frappáns szöveget küld egy nőnek, ami beválik, majd a nő úgy dönt, hogy nem őt választja a 4 másik közül akikkel dumál, azért a srác mindig újuljon meg, és kezdje elölről... Na ezért nincs az a pénz, hogy én még egyszer társkereső oldalon próbálkozzak. Pedig nem vagyok egy rossz pali külsőre sem, sőt még gondolkodom is... :D De ez vicc. :D

2016. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9:


Engem nem zavar, ha valaki sablonlevelet ír, hiszen nem lehet naponta akár több egyedi levelet megfogalmazni magunkról, de legalább a megszólítás legyen a címzett neve, ne pedig valami általános. Ha végére egy kicsit ír az adatlapommal kapcsolatban, az külön jó pont, mert legalább elolvasta. Ugyanis sokan végig sem nézik, csak a fotó alapján tetszőknek megy a sablonlevél ipari méretekben.

2016. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!