Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már hetek óta levelezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már hetek óta levelezek egy sráccal facebookon, abból lesz valaha személyes találkozó?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mik a szándékai, hogy most csak egy beszélgetőpartnert keres, barátot, vagy kapcsolatot, fogalmam sincs, és nem is fogok rákérdezni. Igazából én sem tudom, mit keresek, de szívesen megismerném személyesen.


Ha ti ilyen helyzetben vagytok, el szoktátok hívni a másikat találkozni?


2016. ápr. 21. 15:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#8; #10: ez inkább csak egy régi, idejétmúlt tanács. Nem hiszem, hogy valóban ilyen sokan tapasztaljátok ezt.


A másik az, hogy felhozni a személyes találkát nem kétségbeesett, se nem nyomulós húzás. Pusztán érdeklődés. Ha amúgy nem viselkedsz nyomulósan és kétségbeesetten, akkor nem fogsz annak tűnni. És még egyszer mondom, mindentől függetlenül rosszul csinálod, hogy kombinálsz, ahelyett, hogy tennél valamit.

2016. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Annyit nembirsz neki mondani hogy : nemtalizunk ? Fbn mar unalmas eloben is beszelgethetnenk xd

Ennyi

Amgy nemertem h mi gaz ha te kered mert lanyvagy ? Nemertem mivan h beszelgettek beszelgettek es mondod neki h tallizunk mar elobe is beszeljunk temondtad regota beszeltek fb akkor ez olyan haveri kerdes vagy te nemszoktad a haverjaidat megkerni h talalkozzatok??? Xdd gáz ? Xd neked se lehet sok haverod xdbXdddd bujmar el te bekepzelt pocsimado szopos k...

Hova jatszod az agyad ? Xdddd

Bujjel xddd

2017. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!