Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám elfelejteni? 20/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? 20/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel kb. 2 hónapig beszeltünk facebookon, de különösebben nem találkoztunk (max 2-3x), annak ellenére, hogy írta, hogy tetszek neki, soha nem hívott el sehova. Majd végül közölte, hogy ő soha nem akart tőlem semmit, ergo átvágott. Nagyon fájt, mégis képtelen vagyok kiverni a fejemből, mert nagyon megtetszett, pedig ennek már lassan egy éve. Azóta nem is láttam, de gyakran eszembe jut, és egyszerre boldog is vagyok ha rá goldolok, de végül fáj nagyon. És inkább az utóbbi. Többen is hívtak már el azóta, de egyszerűen képtelen vagyok bárkinek is igent mondani, pedig lehet, hogy ez lenne a megoldás. Ötletek? :/
2016. ápr. 23. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Töröld le mindenhonnan és a következõ normális pasinak mondj igent. "El kell engedned a múltat, ahhoz,hogy lehessen jövõd"
2016. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Zárd le a múltat, engedd el az a sz.rládát, mást nem is érdemel. És te még ilyen ember miatt bánkódsz? Normális vagy? Annyi értelmes és normális ember életezik a világban és te egy ilyen semmirekellő után epekedsz még mindig, aki átb..szott téged?

Hát, a te életed, ha elsz..rod ilyenekre oké, a te döntésed, csak 10 év múlva meg ne sírj azon, hogy bárcsak másképpen cselekedtél volna.


Itt az idő, hogy változtass mindenen! Az élet egyre csak múlik, el akarod vesztegetni a drága idődet? A mai nap már soha többé nem tér vissza. A holnapi nap már egy teljesen új nap lesz.

2016. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2016. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

Egyetértek, de hogy mondhatsz ilyet, hogy szarláda meg szemétláda? Nem tudhatod, hogy valójában miért mondott nemet a lánynak. Nem kéne így ítélkezni.

2016. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 és #4 jól esik az 2 a megnevezés :))

igazából nem tudom miért mondott nemet, semmi konkrét dolgot nem említett. inkább úgy jött le nekem a dolog, hogy épp szórakozhatnékja volt

2016. ápr. 23. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Ha jól esik, akkor nem is szereted, mert elfogadnád a hibáival együtt. Megpróbálnád megérteni az okokat ahelyett, hogy az okozatok miatt gyűlölni kezded. Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak egy lánnyal. Mondjuk mi sose találkoztunk, de 1,5 évig beszélgettünk szinte minden nap. Ő nagyon depressziós, már többször öngyilkos akart lenni, nagyon küzd magával, szóval valamilyen szinten együtt érzek vele, hogy eldobott. Nem tudom gyűlölni, mert lehet én is így éreznék, ha a helyében lennénk.

2016. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szedj fel valakit
2016. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!