Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van velem ez mostanában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van velem ez mostanában?

Figyelt kérdés

Úgy 1,5 éve van velem az,hogyha valaki elkezd udvarolni nekem,akkor valahogy nem hiszem el neki,hogy tetszem neki és hasonló dolgok.Nemrégiben kijelentettem az egyik srácnak,hogy én nem akarok kapcsolatot,mert én így érzem jól magam.Azt mondta erre,hogy majd a sors eldönti meg hasonló baromságok.Régebben nagyon romantikus alkat voltam,mára már "rosszul vagyok" az ilyen nyálas kijelentésektől.Mint pl.:"Nekem csak te kellesz." , "Nagyon imádlak és bármit megtennék érted" vagy "Nagyon édes vagy és szeretnélek kényeztetni,boldoggá tenni" stb. Valahogy nem tudom ezeket a mondatokat elhinni,mert már hallottam párszor és pofára is estem. Fog ez változni vagy örökre így maradok?

21/L



2016. ápr. 23. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Saját magadnak ártasz ezzel, valójában akkora férfitöbblet van, hogy akármilyen, és ismétlem.. AKÁRMILYEN jó pasit szerezhetsz magadnak, nyugodtan lehetsz nagyvonalú magaddal, nyugodtan csak 100-ból 1 pasinak írhatsz vissza, aki a leghelyesebb a legjobb, a világ neked áll, miért keseríted magad?
2016. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom én sem. Valahogy félek szerelmes lenni. Vagyis nem is ez a legjobb szó rá.Inkább nem tudom elhinni azt,hogy valaki BELÉM legyen szerelmes és azt,hogy pont ENGEM válasszon párjának. Ez olyan szürreális dolog számomra.Volt már párkapcsolatom,nagyon szerettem a páromat,de ő csak kihasznált és lehúzott. Szóval azzal nincs gond,hogy én szeressek. Csak az a tudat hihetetlen számomra,hogy tetszek valakinek.
2016. ápr. 23. 15:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Üdv. a felnőttek világában.
2016. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sztem qrvajó vagy így.

Én sem értettem soha, hogy mire fel ez a nagy ajvékólás az örök szerelemről, egyetlen nagy Ő-ről...

Sztem is teljesen szürreális és hitelteleníti is a másikat.

Oké, értem, hogy szeret és hogy vannak vágyai.

Ezek jó és érthető dolgok, nem kell túlspilázni, mert így is partner lehetek benne.


Sztem nincs veled egyáltalán baj.

Noha én férfi vagyok, de sztem lányban is csak kellett lennie valaki hasonlónak.

Nincs veled baj, na..

2016. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem tudnak engem azok a dolgok meghatni,hogy "örökre veled szeretnék lenni" vagy "egymásnak vagyunk teremtve". Ez akkora hülyeség,ezt nem lehet ennyire fiatalon kijelenteni.Nem is hiszem el ezeket,mert tudom,hogy nem így lesz.Főleg,ha ismerem az adott pasi életét és stílusát,amilyen a kapcsolataiban volt.
2016. ápr. 23. 16:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. :)

Nem olyan régen volt egy kapcsolatom, nem voltam szerelmes és szakítottam is aztán. Nem szeretem a nyálasságot, elég fiús beállítottságú vagyok. Én sem értem miért pont az én személyem tetszene valakinek, ha egyszer vannak nálam jobbak is. 18/L

2016. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os

Úgy fogd ezt fel, hogy te is jó vagy, vagyis egyszerűen a jók közt vagy. Ennek örülni kell és kész.

Nem szabad elhinni a női magazinok mantráit és a Jane Austen sztorikat.

Az ember úgyis változik, a céljai is változnak, de még az igényei is.

Jó vagy te így, csak vannak nálad jobbal és rosszabbak is. Nincs ebben semmi különös :)

A kapcsolatod úgyis annyit fog érni, amennyit beletesztek.

2016. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ez csak rajtad áll. Eleve nem úgy kéne hozzáállni, hogy te nem kellesz senkinek. Miért ne kellenél? Az meg a másik butaság, hogy azon agonizálsz, hogy úgyis vége lesz. Igen, vége lesz, de amíg tart addig élvezd nyugodtan. Mindennek vége lesz egyszer, még az univerzumnak is, nemhogy a mi kis életünknek. Nem kell ezen rágódni.
2016. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es.

Ez elég biztató, köszi. :)Talán csak félek a szerelemtől és magamnak keresem a kifogásokat.. :D

2016. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"nem akarok kapcsolatot,mert én így érzem jól magam"

Szexkapcsolatot sem?

2016. ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!