Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy nagyobb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy nagyobb a férfitöbblet mint azt a KSH állítja? Mindenkinek sokkal több fiú volt az általános iskolás osztályában/évfolyamában?

Figyelt kérdés

Nekem speciel igen, az iskola ahova jártam, teljesen semleges volt, minden tagozatoktól mentes, és javaslom is, hogy középiskolás nemek arányát ne is említsetek, mert ott a tagozatok erősen befolyásolja a nemek arányát.


Gondoljatok vissza az általános iskolátokra. Az osztályotokban, az évfolyamon és úgy az egész iskolába nálatok is ilyen 1,5x annyi fiú volt mint lány? Ezért van most ekkora nőhiány?


2016. ápr. 25. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Általánosban: 12 lány, 11 fiú

Középiskola: 32 lány, 8 fiú

Egyetem: 20 lány, 2 fiú


Van most alsós gyerekem, az ő osztályában több a fiú, de csak mert matekos osztály. A másik két párhuzamos osztályban a lányok vannak többen. Összességében az évfolyamon több a lány, mint a fiú.

2016. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Általánosba többe is jártam, az első egy falusi volt, ott a 8 fős osztályból 5 lány volt. Utána egy városi iskolában a 32 főből 12 lány, de reál-angol tagozat volt. (olyan általánosba jártam ahol heti 2-2 plusz óránk volt matekból és angolból már 3. osztálytól, amolyan szakköri foglalkozás jelleggel) A többi osztályban több lány volt viszont mint fiú, mert nekünk általánosban volt már ballagási tánc és két körben kellett táncolni, mert fele annyi fiú volt, mint lány. Középsuliban szintén matek tagozatos voltam, így a 36 főből 14 lány volt, a másik reálos osztály még rosszabb mutatókkal dolgozott, ott 35 főből 8 lány, viszont az évfolyamon még volt 6 másik osztály, ott a humánon pl 35 főből csak 3 fiú volt. Volt még 4 nyelvi osztály (amit általánosnak csúfoltak, de emelt óra számban volt idegen nyelvük), ott is 10 körüli fiú számmal meg egy tehetséggondozós osztály, na ott kb fele-fele arányban voltak.


Egyetemre mérnök szakra jártam, meglepő módon több lány volt, mint fiú (2/3-1/3 felosztásban kb), bár tény, hogy vegyészmérnöki volt, nem gépész vagy villanykar. Tesóm építészmérnökin van, náluk is lányuralom van.


Tehát én nem jelenteném ki, hogy férfi többlet van meg nőhiány, bár az tény, hogy volt olyan évfolyamtársnőm, aki a képzés végére is szűz volt, mert szegény annyira ronda volt (de a javítható ronda csak nem foglalkozott a külsejével), hogy a fiúk max a jegyzetét kérték el. Tehát itt máris el lett "vesztegetve" egy lány.

2016. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Általános iskola: 20 fiú, 7 lány.

Középsuli: 28 lány, 2 fiú (de lányos iskola voltunk)

Munkahely: 4 pasi, 4 nő


31/nő

2016. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk általánosban nálunk is úgy volt, hogy 20 fiúra jutott 9 lány, de ilyet azóta se tapasztaltam sehol.
2016. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!