Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlagos inkább csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos inkább csinos nővel ismerkedek akkor számolnom kell azzal hogy vannak versenytársak is? Tehát általában egy ilyen szingli nőnek több udvarlója van?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Van itt gond a fejekben...

1. Lehet, hogy egy udvarlója sincs a nőnek, csak itt ilyen elterjedt ez a nézet.

A nagy büdös helyzet meg az, hogy egy nő több pasinak is szokott tetszeni (igen, a te csajod is...), és jó esetben egy mer odamenni, de inkább egy sem.

Az, hogy neked valaki tetszik, nem jogosít fel semmire, a féltékenykedésre sem.


2. Ugyanez érvényes a netes ismerkedésre is: fogadjunk, még csak nem is találkoztatok. Akkor meg mire föl pattogsz?!?! Komolyan fel nem fogom.

Neten is több pasi ír rá egy nőre, ez így is van... és a többsége egy töketlen gyökér, aki két hét levelezés után se képes annyit kinyögni, hogy találkozzunk, szeretnélek megismerni!

Ugyanis a neten levelezgetés baromira semmit se jelent, szóval tojd le magasról, hogy hányan írnak a csajra.


3. Esetleg növeszd meg a tökeid, és hívd el TE elsőként randira. Innentől (mármint egy sikeres randi után, ahol lesz folytatás) már más a leányzó fekvése. (Egy picivel...)

A legtöbb esetben egy randinál ki is fújt a történet, mert hiába volt a hosszas levelezgetés, élőben nem vagytok egymásnak szimpatikusak, vagy nem sikerül egy hullámhosszra kerülni.


Vagyis:

A neten ismerkedik a szerencsétlen nő, tíz pasiból talán egy ír rá úgy, hogy érdemes legyen válaszolni, egy-kettővel levelezik, és epedve várja, hogy hívja már el valamelyik randira, ne neki kelljen...

Aztán ha találkoznak, még mindig lehet, hogy nincs szimpátia.

De ha el se hívod sehová, akkor tuti hétszentség, hogy nem is lesz köztetek semmi.


Tapasztalat:

Volt, mikor én is így álltam a dologhoz, hogy egyre fordítok figyelmet, írogattunk egymásnak, aztán két hét után finom utalást tettem arra, hogy találkozhatnánk... Addig minden érdeklődőt szolidan leráztam, pedig volt aki kifejezetten szimpi lett.

A pasi bahott élőben is találkozni, ő inkább csak neten ismerkedik... Anyád.

Aztán ilyenkor már hiába írsz rá a lerázott pasira, hogy bocs, hogy is volt az a múltkor... azt már lesheted... És elszalasztottál egy lehetőséget egy gyökér miatt.


Nehogy azt higgyétek hogy olyan baromi egyszerű a neten ismerkedni a nőknek!

Ezt abból kiindulva írjátok, hogy ti mindenkit megfektetnétek, akivel sikerül találkozni, és ha ezren rádírnak, akkor ezer csajjal lehetne szexelni.

Nos, ez a valóságban úgy néz ki, hogy ezer gyökér rádír, aki csak meg akar farkalni, és neked ebből kell kiszálazni azt az egyet-kettőt, akivel tényleg érdemes találkozni.


Kérdező, azt meg végképp ne kövesd el, hogy úgy tekintesz az első randira, mintha nem első randi lenne. Hogy is magyarázzam el egy pasinak... Szóval beszélgettek a neten, de az sokat nem nyom a latban, semmi sincs köztetek, főleg ne úgy tekints a csajra, hogy a "tiéd", és most azért taliztok, hogy "birtokba vehesd".

Sima első randi lesz, két vadidegen, akik életükben először találkoznak, és ez nem változik attól, ha hetekig levelezgettetek. M É G nincs köztetek semmi.


Ezért sem lehet féltékenykedni, meg ezért mész a kukába, ha elsőre be akarsz jutni a bugyijába.



Te is levelezgetsz, ismerkedsz vele, de egy randiig nem jutottatok el. Most komolyan, mire várjon a csaj?!


Egyébként szerencséd van, mert ennyi időhúzás után én bevezettem, hogy aki két napon belül nem hív randira, az mehet a levesbe. Elvégre nem levelezőpartner keresek... És akivel két nap alatt nem sikerül találkozni, annak később se lesz több ideje rám.


Szóval lécci, nyúlj már le a gatyádba, hogy megvannak-e még a tökeid, és ha igen, akkor hívd már randira szegény csajt!

És ha a harmadik randi után még mindig másokkal is levelezget, pláne találkozgat, AKKOR nyugodtan lehet besértődni, és letiltani, elvégre nem te kellesz neki.


Komolyan, olyan mintha megnéznéd a kirakatban a ruhát, és ha meglátod valakin másnap a városban, ott kiabálnál, hogy ellopta a ruhádat. A neten és élőben sem jelent ám semmit, ha te kinézed magadnak a csajt... .lépni is kéne valamit!

2016. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Bocs, korrigálnék.


Te most azért a neten eteted szegény csajt hetekig, mert tudod, ha élőben meglát, akkor lapátra tesz? Ezért húzod az időt?


Mitől lenne neked olyan különleges a személyiséged? Itt is írásban kommunikálsz, és nem jött át. :D

Viszont eleve lekezelően írsz a csajról, hogy mekkora mákja van, hogy te időt pazarolsz rá a csodás személyiségeddel... Jajj, hogy oda ne rohanjak...


Csak kár, hogy egy különösen nagyképű, lenéző barom képe körvonalazódik előttem.

És akkor még szóba se került az alkatod, mielőtt félreértenél. Nálam pont a belsőd lenne az, ami miatt repülsz mint a győzelmi zászló, ugyanis nekem ez a stílus nem jön be.

Volt már 130 kg-os pasim, akinek tényleg a belseje fogott meg, órákig tudtunk beszélgetni az első perctől, imádtam a humorát, a hangját, és vonzónak is találtam, mert ápolt volt és nagyon adott magára. És nagyon tetszett, hogy milyen erős, úgy emelgetett, mint egy játékbabát. :)

Úgy vett le a lábamról, hogy egyébként nem jönnek be a kövér pasik. Na bumm!


Szóval a te személyiséged oda édeskevés lesz, főleg ha amúgy is ilyen hisztis szoktál lenni.

Nagyon kevés esetben tudom elképzelni, hogy van olyan belső tulajdonságod, amivel ezt ellensúlyozni tudod.


Az, hogy az előző csajod hogy nézett ki, meg nem jelent semmit. Vele sem működött a dolog, elvégre három év után kifújt. Tehát a szépség kevés volt, vagy te voltál kevés neki a fantasztikus belsőddel... Nem tanulsz a hibáidból, ami nem a legjobb ajánlólevél. :D

2016. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

6. Hát basszus ha egy ilyen ritkább személyiségű férfi beszél egy nővel akkor az a minimum hogy mással nem beszél az a5nő


Huhh... Hát leírás alapján neked a külső és a belső tulajdonságaiddal is komoly problémák vannak. Borzasztóan lekezelő vagy, ráadásul a semmire. Egyelőre csak ismerkedtek, nem? Mire fel a féltékenység? Az elvárások?

2016. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szokták mondani,hogy sok beszédnek sok az alja és ez ebben az esetben is igaz.Ez a fentebb hosszú litániában háborgó versenyzőnek szól.Van igazság az írásodban,de túl sok hozzá a zacc.
2016. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

En is mindig sok pasival cseteltem... Egészen addig amíg komolyra nem fordult (értsd szerelmes lettem és párkapcsolatba nem kerültem vele).

Sok szimpi ember van de csak egy lehet a befutó. Ha egyesével csináltam volna lehet elszalasztom aki most van vagy még mindit szingli lennék :D.

Társkeresőn meg ha csúnya ha szép képet raktam ki magamról (sőt ha semmilyet) akkor is naponta sok üzenet jött mindenféle figurától.

Sztem egyébként borzalmasan leterhelő a társkeresés társkeresőkön főleg ha az ember lánya csinos. :D mindenki szépeket ír és próbál baromi különleges lenni. Néha már herótom volt. Mire mindenkinek válaszoltam már türelmetlenkedett az első hogy miért nem válaszolok. Volt aki emiatt le is hordott emiatt hogy nem vele foglalkozom. Kérdem én mire fel vagy hogy??? De főleg mire fel? Én nem látom ki milyen valójában neten keresztül.

Asszisztenseket kellett volna felfogadni komolyan....

2016. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!