Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet az, hogy bármilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy bármilyen nőt leszólítok, az atombiztos párkapcsolatban van, és ha bármilyen férfit leszólítok, az atombiztosan szingli?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, az esetek száma már az ezret veri.

2016. ápr. 28. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ferit es6nőt is leszólítasz? Szegény pasik.

Amúgy azért van mert a nő kilép egy kapcsolatból ha rossz. A pasi meg kapcsolat mellett is keresgél. Illetve egy nőnek ez egy tipikus lekoptató duma. Szóval valószínűleg ázok a nők is szinglik csak lekoptatnak

2016. ápr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval honnan tudod hogy az a6férfi az a no2valóban szingli?
2016. ápr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert mikor engem párszor leszolitott olyan no aki nem tetszett, azt mondtam, hogy boccs, de mennyasszonyom van. A legkönnyebb kifogás, nem kell tovabb magyarázni.
2016. ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarnak ismerkedni. Ha leszólítanak, én is mindig azt hazudom, hogy van barátom.
2016. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Az első kommentelő kommentjének a második felével egyet értek. De a nők ugyan úgy nem lépnek ki egy rossz kapcsolatból ha nincs más/jobb mint a férfiak
2016. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es

Miért mondod, hogy van barátod? Nem tetszett eddig senki aki leszólított, vagy nem akarsz barátot?

2016. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előbb elhangzottakat csak megtom erősíteni nekem is volt h kérdezte csaj h nincs e b nőm.

Mikor mondtam h bocs , de van. Többet oda se jött.


Szal drága barátom ez egy lekoptató duma nem pedig az igazság. Nem v X nem szimpi ezér mondja ezt.

2016. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Azért, mert nem akarok barátot
2016. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!