Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a nem helyes, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a nem helyes, nem kelendő csúnya pasik nak 30 éves koruk után jöhet el inkább a boldogság?

Figyelt kérdés
Több nő ismerősöm van. Mikor 25 vagy alatt volt a lány mindig az izmos helyes pasikra hajtott. Most hogy már 30 éves múltak meglépően ritka kövér elhízott csúnya pasikkal jöttek össze. És meglépően beszéltek hogy nem az a fontos ilyen pasinak sokkal nagyobb a szíve sokkal jobb pasi mint eddig az összes együttvéve. Kitart mellettem figyel rám stb.
2016. ápr. 28. 07:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6%
Talán igen, én is átlagos kinézetű, 25 éves srác vagyok, esélyes, hogy csak 30 éves korom után tudom elveszíteni a szüzességem egy 30 f.a.s.z. által szétkúrt, rojtos puncijú nővel. :D
2016. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Apukámnak volt egy csúnya közeli jó barátja, akit már középiskola óta ismert. Örök agglegény volt, aki tavaly, 54 évesen halt meg az alkoholizmusa miatti rákban. Évente párszor én is találkoztam vele gyerekkorom óta már.

Volt az életében pár nő és a harmincas évei közepéig teljesen átlagos életet élt, de amikor úgy érezte nem tud magának nőt szerezni és családot alapítani, akkor utána az alkoholhoz nyúlt és inni kezdett. Járt dolgozni, de amúgy elvesztette minden életkedvét és a munkán kívül főleg csak ivott és TV-zett/gépezett. Az évek alatt én is láttam azért kicsit hogyan épült le, nem csak az öregedés miatt. Emlékszem hogy nézett ki 10 éves koromban és hogy mondjuk 5 évvel később.


Nem azt mondom, hogy minden csúnya férfival ez történik, de azért nem minden élet happy end.

2016. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem a rojtos p.in.a bejön, úgyhogy az csak előny nekem.:D
2016. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nekem a #10 jön be, belezúgtam most teljesen, annyira jó volt az írása :)
2016. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

#14-es: Sajnos már férjnél vagyok, de köszönöm :).


És mindenki megnyugtatására közlöm, hogy nekem például 28 évesen volt az első komoly kapcsolatom, miután "benőtt a fejem lágya". És bár azelőtt nekem is voltak csak a külsőn alapuló plátói szerelmeim, és volt hogy emiatt visszautasítottam átlagos srácok közeledését, nem "keféltettem magam rongyosra" senkivel. Mert nagy szerelem ide vagy oda, egy normális lánynak marad azért annyi ítélőképessége, hogy nem fekszik le valakivel akit alig ismer.


#10-es voltam.

2016. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#11. És az a 30 is egyszerre, nem egyesével. :(
2016. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem biztos nem kéne egy kiélt "nő".


Úgyis jön a virtuális valóság és a szex robotok. :)

2016. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nem hiszem, hogy utána hirtelen olyan vonzó partyk lennének.
2019. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Aha, mert akkor már nemcsak csúnya és nem kelendő, hanem a tetejébe még öregedő is lesz. Sokkal jobb :D
2019. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!