Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért tesznek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért tesznek mindig barátzónába mert túl visszafogott vagyok és emiatt inkább barátkozóssan közeledek a nőkhöz?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom Neked, nézd meg ezt a videót! Habár ez kifejezetten lányoknak készült, van benne olyan, ami Téged is érinthet: Az első mondat pl: "a csábítás már az első pillanatban elkezdődik!"

https://www.youtube.com/watch?v=F4PpWoYVbP4

2016. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah, és nem barátkozni akarsz! Szóval ne viselkedj úgy! Barátságosan viselkedj, de ne barátkozósan! ;)
2016. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek a videóban nem túl meggyőző. Olyan külsővel nem csoda, ha esetleg naponta mást tud kúrni. Meglátják és már oda vannak érte.
2016. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as! Ne hidd, hogy ő mindenkinek bejön. Pláne ne csak azért, mert csini pofija van! Őt is utasították már vissza. Nekem sem jött be, de már másfél éve nézem a videóit, és ami a személyiségégéből lejön, az alapján azt mondhatom, "igen, elmennék vele randira". Szóval nálam sem ütötte meg kezdetben az álompasi kategóriát, de van karizmája. Ellentétben Veled, akiről süt, az irigység és a "bezzeg a másik..." életérzés. Ha ilyen lenne ő is, tuti, h nem mennék el vele sem randizni!
2016. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekel, hogy te miket állapítasz meg rólam egy olyan mondatomból amibe csak belemagyarázni tudsz dolgokat. Akkor is hitelesebb lenne egy olyan fószerral, aki előnytelen külsővel dugja végig az országot, az bizonyíték lenne ezekre a szövegekre amiket előad.
2016. máj. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy a belső is számit, de egy ilyen figuának elég az is, ha nem egy tahó päraszt és tízből nyolcan hanyattveritek neki magatokat. És nehogy azt gondold, hogy én egy totál lúzer srác vagyok aki nőhöz csak a neten juthat. Tehát irigységre nincs okom csak megjegyeztem ezt a kis apróságot erről az előadóról.
2016. máj. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!