Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 feletti férfiak egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 feletti férfiak egyedül?

Figyelt kérdés
Hogy élitek ezt meg? Hogy éltek? Szülőkkel? Esetleg van akinek még soha nem volt senkije? Vagy egyáltalán miért vagytok egyedül?

2016. ápr. 30. 20:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%
Miért érdekel?Cikizni akarsz minket?
2016. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem... Dehogy... Csak kiváncsi vagyok így anonim módon, hogy miért nem tudok meghódítani egy ilyen pasit, aki nekem nagyon bejönne
2016. ápr. 30. 20:45
 3/30 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ez engem is érdekelne. Nekem van egy 46 éves férfi ismerősöm, akin nagyon szívesen segítenék e téren, valószínűleg neki sincs senkije...
2016. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
54%
Ez elég személyes kérdés még név nélkül is és nem is mindig van rá egyértelmű válasz.De annyit elárulhatok,hogy nem minden férfi defektes aki ebben a cipőben jár.:)
2016. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%

"Hogy élitek ezt meg?"


Semmi bajom vele. Tele vagyok tervekkel a jövőre nézve!


"Hogy éltek? Szülőkkel?"


szülői családi házban, külön szobában.


"Esetleg van akinek még soha nem volt senkije?"


Komoly kapcsolatom még nem volt. 1-2 jelentéktelen próbálkozás, de az említésre se méltó.


"Vagy egyáltalán miért vagytok egyedül?"


Mert nem találok olyat, akivel érdemes kezdeni bármit is. Részemről meg van az érdeklődés, de a másik fél mindig passzív, unalmasnak tart. Az, hogy nem tud elfogadni olyannak amilyen vagyok, az nem az én hibám. Változtatni nem fogok az életemen más miatt, mert én elégedett vagyok vele!

2016. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról hogy ezért defektes lennél. Az a srác se az aki nekem kellene, csak így él... Egyedül, szülőkkel, soha még komoly kapcsolata nem volt.. Nem találom azt a kiskaput amin keresztül meghódíthatnám
2016. ápr. 30. 20:55
 7/30 anonim ***** válasza:
64%
Pedig szerencsés a srác,hogy egy lány ennyire odavan érte és még meg is hódítaná.Csak próbálkozz kitartóan.:)
2016. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
54%
Ez csak a mesében van. Nálam egy nő sem próbálkozik soha.
2016. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Próbálkozok hosszú hónapok óta. Már odáig eljutottunk hogy irogatunk meg talizunk minden nap. Amúgy én is 35 vagyok.. Csak olyan mintha vmi láthatatlan fal venné körül és azt nem tudom vmi miatt ledönteni
2016. ápr. 30. 21:09
 10/30 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelmű a srác számára,hogy te mit is szeretnél tőle,vagy csak kimondatlanul kerülgetitek egymást?
2016. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!