Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A netes társkeresőre regisztrá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes társkeresőre regisztráló nőknek könnyű dolguk van?

Figyelt kérdés
Ezernyi adatlap megtekintés, több száz levél, hatalmas érdeklődés vár a legtöbb nőre aki regisztrál egy ilyen oldalra.

2016. máj. 1. 06:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"szia, szimpatikus vagy, szeretnék veled levelezni."


Nekem ez sokkal jobban bejön, mint bármi más. Élőben is az ilyesmit szeretem. Nem a szia cica, van gazdád? típusú lekezelő baromságokat, meg az ilyen körülményesen kitalált udvarlási szituációkat.

2016. máj. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"És ha mondjuk még olyan társas alapokra is odafigyelnének, hogy ha valaki normális hangnemben rájuk ír, akkor arra illene válaszolni valamit, akkor mindjárt lehet, hogy nem lenne ennyi frusztrált férfi sem ezeken a társkeresőkön, akik tömegtermelésben öntik magukból a sablonleveleket (és ha kellően megkeseredettek, akkor már csak maguk szórakozására a teljesen blőd vagy obszcén leveleket is). "


De szerintem nem kötelessége visszaírni. Mert akkor meg az van, hogy hitegeti. ha hamar lerázza, akkor mi alapján? Akkor azzal jön a pasi, hogy mért pont őt szórta ki. ha fenntart egy beszélgetést akkormeg minek? Jóindulatból? Nme tartozik ezzel senki. És ez nem is jogosít fel senkit arra, hogy kulturálatlan legyen.

2016. máj. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

""szia, szimpatikus vagy, szeretnék veled levelezni."


Nekem ez sokkal jobban bejön, mint bármi más. Élőben is az ilyesmit szeretem. Nem a szia cica, van gazdád? típusú lekezelő baromságokat, meg az ilyen körülményesen kitalált udvarlási szituációkat."


Semmitmondó sablonüzenet, ami alapján számodra is max annyi derül ki, hogy az illetô nem a leggázabb fajtából van, aki még ilyet se képes magából kicsikarni. Magyarán totál alkalmatlan arra, hogy szûrni tudjad, hogy kivel tûnik a legérdemesebbnek elkezdeni ismerkedni - és mivel a jelentkezôk egy töredékére van idôd / energiád, ezért ebbôl az következik, hogy gyakorlatilag lottózol, hogy a vakszerencse alapján pont a neked megfelelô pasit választod-e.

Ha esetleg egy értelmes és igényes profilt csináltál volna, akkor már mindjárt érkezhettek volna egyedibb, az írójáról lényegesen többet eláruló, igényesebb levelek, amik alapján értelmesen lehetne választani, nem dsak lottózni.

Magyarán a nôk saját esélyeiket növelnék azzal, ha nem igénytelen semmitmondó profilokat raknának ki magukról.


------


"De szerintem nem kötelessége visszaírni."


Szerintem meg emberi minimum a másikat annyiva, megtisztelni, hogy legalább válaszra méltatod. Pont ugyanaz a kategória, mint hogy obszcén üzeneteket se írunk - pont ugyanolyan frusztráló sz.r érzés a másik számára. Tehát ha erre nem vagy képes, akkor semmivel sem vagy jobb, mint azok a pasik, akik meg obszcén leveleket küldözgetnek, és ezáltal nincs semmi alapod azon felháborodni, hogy mások meg veled bunkók, hiszen te is ugyanolyan bunkó vagy.


Ha te se adod meg a minimális tiszteletet sem a férfiaknak, akkor mégis mi alapon várod el azt?

2016. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!