Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok nő szerint nincs férfitöbblet, akkor miért van minden társkeresőn több mint 10x annyi férfi?

Figyelt kérdés

Csináltam egy kísérletet, felregisztráltam a Twoo-ra, egy 29-éves, 10/5-ös kólsejű, azaz full átlagos faluvidéki nő profiljával. Kiírtam azt is, hogy csak a közelben akarok ismerkedni, és direkt elég vettem az intervallumot, hogy csak 30-35 közötti férfiak írjanak.

Az első nap több mint 800 férfi tekintette meg a profilom, és szám szerint (egyetlen nap alatt) 383 férfi írt nekem levelet. ÉS, ugye mivel új női regisztráló vagyok, ezért csak azok tudnak rám írni, akik fizetős tagok... akik ingyen használják az alkalmazást, azoknak kuss a nevük, majd csak akkor írhatnak egyáltalán egy nőnek, ha letelik az 1 hónap tagságom.


Ezzel a férfitöbblettel mit lehet kezdeni?


2016. máj. 1. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Mert a valo eletben vagy 20x konnyebben talalnak part, igy nincs szukseguk ilyenekre
2016. máj. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Pontosan emiatt nem regisztrálnak a nők párkeresőre...

Aközött a sok levél között kb 3 lesz normális, a többi perverz, esetleg házas (!) férfitól jött, vagy már az írásból látszik, hogy egy bunkó, idióta, esetleg full szerencsétlen, aki már attól lemegy hídba, hogy "vaginád van".

Olvasgasd el nyugodtan a leveleket, és meglátod...

Anno én is csináltam ilyen kísérletet, és 10/9 esetben nős férfiak írtak oda. Én leveleztem velük, elküldtem őket jó messzire, had rohangáljanak, aztán természetesen csak a többi házasságtörő idiótával találkoztak, akiket szintén odarendeltem ugyanabba az időben.

2016. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Mert azok a nők, akik párt keresnek nem a társkeresőkön teszik, és itt nyafognak, hogy a férfiak meg nem mennek oda hozzájuk az utcán, a könyvtárban, vagy nem törik fel sorra a lakásokat egy lakótelepen, hogy melyikben van magányos, férfire vágyó lány a legbelső szobában gubbasztva
2016. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Your lack of logic is disturbing.
2016. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!