Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az hogy itthon férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az hogy itthon férfitöbblet van? És én ebből miért nem veszek észre semmit se?

Figyelt kérdés

Átlagos, nem pesti lány vagyok, igényes, odafigyelek magamra, az öltözködésemre, inkább az elegáns stílust részesítem előnyben, barátságos vagyok, sokat mosolygok nevetek, mégse szólítanak le sehol se :D

19/l


2016. ápr. 30. 18:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szoktam leszólítani lányokat ha nem egyértelmű számomra a jelzés amit sokan nem adnak meg.
2016. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
68%
Mert nincs férfitöbblet, csak a sikertelen fiúcskák ezzel nyugtatják magukat, csak, hogy a saját tetteikért, viselkedésükért ne kelljen felelősséget vállalniuk, és mindig lehessen mást okolni a bénaságukért. :)
2016. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
27%
Pedig nem csak pesten, hanem mindenhol férfitöbblet van az országban, és nem is enyhe, hanem nagyon is súlyos. A fiatal korosztályban ilyen 1,5-2x annyi a férfi mint a nő.
2016. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg azt várod, hogy random szólítsunk le téged?

Ha igen, mit gondolsz, hogy fogsz reagálni?

2016. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Kedves #4-es!

Én szeretek random emberekkel beszélgetni, főleg srácokkal, de általában én megyek oda valakihez, valami hülye indokkal, ha olyan kedvem van :) Szóval én nem reagálnék negatívan. :)

2016. ápr. 30. 18:32
 6/41 anonim ***** válasza:
58%

Valóban nincs férfitöbblet. Vidéken meg talán méginkább nincs. Több a nő egyszerűen. Én is vidéki lány vagyok és látom, hogy milyen iszonyú nagy versenyek folynak. :D

Ez abból is látszik, hogy vidéken mennyivel többet számít, hogy nézel ki.

2016. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
87%
Lányok, Ti merre éltek? :)
2016. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Kenzo Tenma ***** válasza:
55%
Azért nem veszed észre, mert nincs.
2016. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
61%

Te hiába nem reagálnál negatívan, a legtöbb lány nem preferálja ezt, a hátuk közepére se kívánják a következő hódolót aki leszólítja őket 23-szorra már aznap.

Valamilyen szinten mondjuk ez érthető. Ha pasizni akarsz ülj be valahova egy kávéra és szemezgess, ott több az esély rá hogy valaki kontaktol veled

2016. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
87%

Jól van 5-ös, jó neked.

Én biztos, hogy nem szólítanék le senkit csak úgy. Megtettem jó párszor, ritka megalázó volt.

Egy ideje kizárólag az egyértelmű és ismétlődő jelzések esetén kerekedek fel.

2016. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!