Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondoljátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok, hogy a nőknek alapkövetelmény egy férfinél, hogy ki legyen gyúrva?

Figyelt kérdés

Én elég jó fizikummal rendelkezem, laikusok simán rávágják, hogy cuccolok. Pedig cask 10+ éve télen-nyáron heti 4-5 alkalommal edzettem, akármilyen sportot is űztem éppen és most is edzem. Egyszerűen jön magától, hogy egyre izmosabb és izmosabb lesz az ember.


Hogy mit adott ez hozzá a csajozásomhoz? Egyre jobb csajok is kiszúrtak maguknak, ma már bárhová megyek, kapok tekinteteket, de...

...azok a lányok, akiknek akkor tetszettem, amikor még nem volt ilyen feltűnő a kinézetem...nos...most negatív arckifejezéssel szoktak megnézni. Néha elkapom a "ez is fel van fújva" megjegyzést is, ahogyan összesúgnak. Nyilván ez az ő szegénységi bizonyítványuk, de ez is létezik.

A csajozáshoz nem adott hozzá semmit. Inkább elvitte a szélsőségek felé. Régebben minden lány semlegesen reagált rám és amikor megszólítottam őket, akkor tudtam kiváltani belőlük reakciót. Ma meg egy szót sem szólok és már vagy pozitív vagy negatív gondolataik vannak rólam.

Azért evolúciós "szokása" a férfiaknak, hogy izmosak. Ha csak valami átlagos sportot űzöl és eszel mellé rendesen, akkor izmos leszel annyira, hogy a nőknek tetsszen. Itt meg azt olvasom, hogy kigyúrtnak kell lenned. Mióta? :D


Férfitársaim, ne vegyétek már ilyen komolyan ezt a kockahas témát :D


2016. máj. 1. 20:28
1 2 3
 1/28 Kenzo Tenma ***** válasza:
40%
Én így érzem jól magam, nem azért van kockás hasam, mert csak másoknak akarok megfelelni. Persze azt sem akarom, hogy egy eltunyult lusta embernek nézzenek. De elsősorban magamért csinálom, mert nem tudnék úgy élni, hogy el vagyok tunyulva. Tisztában vagyok vele, hogy a nőknek nem alapkövetelmény, azt is tudom, hogy rengeteg nem sportoló férfinak van párkapcsolata. Nem mondom, hogy így van jól, mert nem csak maga az edzés egészséges, hanem az étrend és a pihenés is amit maga után von, ha normálisan csinálja az ember. Persze van akinek nem fér bele az edzés, van akinek nincs kedve. Nekem viszont az életem része és nem értem azokat, akik megvannak egy olyan testalkattal amire rossz ránézni. Félreértés ne essék, én sem vagyok 100 kiló izomban 8%-os testzsírral, de már nem ott vagyok, mint sok-sok ember.
2016. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
2%

Hát te hülye vagy édes fiam.

Egészen biztosan ennyi... kis pingpong és sok csirke és pont olyan leszel, mint Ryan Gosling.

Amúgy a nők nem az izmokat szeretik, mert fogalmuk sincs, mi az. Ők a szálkásat szeretik, amihez 2-3% testzsír kell és bizony mondom néked, annak semmi köze az akarathoz, ahhoz genetika kell. Éppen ahogy egy kis mellű nőnek sem fog nagy melle nőni, akármit is csinál.

2016. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
69%

Ezt a média veszi véresen komolyan! És ez elég baj!

Minden híresebb "macsó" színész előtte jól megvolt normál testalkattal, döglöttek utánuk a nők. Aztán felfedezték a fitness világát, hogy ebben mekkora biznisz van, és azóta mindenhol testépítők pózolnak fehérje porokkal, vitaminokkal. Gerard Buttler eddig arról volt híres, hogy milyen szenvedélyes volt Az operaház fantomjában... most meg a kockás hasát mutogatják lépten nyomon! Férfiaknál kötelező viselet lett a kockás has!


Eddig a média csak a női testet támadta, de akkor nagyobb biznisz, ha a férfiakat is megnyomorítják!


Én nem ítélem el, az embereket, ha sportos, ha mackós, ha nyurga... az izom nem fog önmagában minden csajozási problémát megoldani! És a sportot minden ember részéről támogatom, mert felszabadít, örömet okoz, kikapcsol. Karban tartja a testet és akkor sem hiábavaló a mozgás, ha soha nem lesz tőle egy Swarzenegger!

Mert az ember akkor a legsikeresebb, amikor harmóniába kerül önmagával.


Szóval ez a média sara! Ahogy nőknél is szépen eltorzították a testideált, úgy pusztítják a férfinépnél is!

2016. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Nekem kompenzálásra jó a kondi, 5 éve edzek natúron, előnyöm származott belőle mind haveri téren könnyebb ismerkednem mer nagyobb az önbizalmam és barátnőm is volt már, szinte kondi nélkül egy eltunyult otthon ülő félős gyerek lennék, persze nem csak ezért edzem, magamnak felelek meg. Egyébként meg naturálon nem lehetsz "Túlnagy" én bazi széles vagyok 93 kiló 178 centi kb 15% zsír de egy sima pólóba alig látszik, lediétázva meg az ember olyan mintegy anorexiás, szerintem ha valaki kondizik azt tényleg ne a csajok miatt hanem magam miatt tegye, amerikába jobban divat ez a feszengés, onnan jött eza divat.
2016. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Kenzo Tenma ***** válasza:
#2 2-3 %-os testzsírra még a profi testépítők sem mennek le versenyen. És rosszabb genetikával is lehet jól kinézni, csak nem pár hónap alatt. Egy jó fizikum elérése évekbe telik még annak is akinek jó genetikája van. Persze most nem a 70 kilós srácokról beszélek akik szívószál karok mellett érik el a kockás hasat, nem az a jó fizikum szerintem.
2016. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Lvl 85-ös szint kell a lányoknak.
2016. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Én 178/82/12% vagyok - most kerestem ki a Googleban, ennyire nem érdekelt - de elég rendesen meglátszik.


De nem ez a lényeg, hanem az, hogy itt GYK-n egy csomóan otthon kuksolnak és nem mernek csajozni, mert nem izmosak. Kicsit túlmisztifikálják ezt a témát egyesek.


A nőknek sokkal fontosabb dolgok jönnek be.


Ilyen az öltözködés. Egyik nőt sem érdekli, hogy mit hordasz, de "szürke" cuccokban nem lehet feltűnni a milliónyi ember között.

Ilyen a fésülködés és a borotválkozás.

Vagy ilyen a fogmosás. A barátnőmnél ez az első szűrő, ha pasizik. Nevessen a fickó és láthassa a fogait. Saját elmondása szerint 10-ből 8 férfinek lepedékesek a fogai. Vagyis nem mossa őket rendszeresen. Ilyen ember szájába ő be nem dugná a nyelvét - ha szingli lenne.


És ez érthető. Nem kell szolizni meg D&ZS ruhákat venni, de azért egy alap tisztaság + nem az anyuci által éppen kimosott ruha sok férfit szalonképessé tenne.

2016. máj. 1. 21:03
 8/28 A kérdező kommentje:

Lvl 85-ös szint kell a lányoknak.


Ennyi :D Ahhoz kell a kitartás meg a fanatizmus, nem a sporthoz :D

2016. máj. 1. 21:04
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem gondolja ezt, a nők 95%-a undorodik a nagyon kigyúrt pasiktól. Egy kis izom nem árt, de a túlzásba vitt test, egyszerűen hányingerkeltő egy nőnek.


Tessék itt egy tegnapi kérdés, majdnem 50 válasszal, ahol kivesézik ezt a témát, és alátámasszák ezt nők:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Egy szintig biztos pluszt adhat.
2016. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!