Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondoljátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok, hogy a nőknek alapkövetelmény egy férfinél, hogy ki legyen gyúrva?

Figyelt kérdés

Én elég jó fizikummal rendelkezem, laikusok simán rávágják, hogy cuccolok. Pedig cask 10+ éve télen-nyáron heti 4-5 alkalommal edzettem, akármilyen sportot is űztem éppen és most is edzem. Egyszerűen jön magától, hogy egyre izmosabb és izmosabb lesz az ember.


Hogy mit adott ez hozzá a csajozásomhoz? Egyre jobb csajok is kiszúrtak maguknak, ma már bárhová megyek, kapok tekinteteket, de...

...azok a lányok, akiknek akkor tetszettem, amikor még nem volt ilyen feltűnő a kinézetem...nos...most negatív arckifejezéssel szoktak megnézni. Néha elkapom a "ez is fel van fújva" megjegyzést is, ahogyan összesúgnak. Nyilván ez az ő szegénységi bizonyítványuk, de ez is létezik.

A csajozáshoz nem adott hozzá semmit. Inkább elvitte a szélsőségek felé. Régebben minden lány semlegesen reagált rám és amikor megszólítottam őket, akkor tudtam kiváltani belőlük reakciót. Ma meg egy szót sem szólok és már vagy pozitív vagy negatív gondolataik vannak rólam.

Azért evolúciós "szokása" a férfiaknak, hogy izmosak. Ha csak valami átlagos sportot űzöl és eszel mellé rendesen, akkor izmos leszel annyira, hogy a nőknek tetsszen. Itt meg azt olvasom, hogy kigyúrtnak kell lenned. Mióta? :D


Férfitársaim, ne vegyétek már ilyen komolyan ezt a kockahas témát :D


2016. máj. 1. 20:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
2016. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Kenzo Tenma ***** válasza:
#11 Hát az kellhet, mert Big Ramy a legnagyobb tömegű testépítő, nincs még egy olyan ember. :D
2016. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen nőknek kell kigyúrt pasi.

Barátom nincs kigyúrva, vékony és pont ez tetszik benne...

Most akkor meg leszek kövezve, mert az izmos fiúk helyett a vékonyak, izomtalanok jönnek be?

2016. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
A férfi 300LB súlynál kezdődik, színpadi súly! :D, eddig csak Big Ramy érte el :D.
2016. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Elérsz egy Thor-os fizikumot, és van egy hatalmas előnyöd majdnem minden nőnél, utána már a legtöbbnek csak hátrányt jelent ha tovább izmosodsz, vagy száradsz,


esztétikai szempontból is, illetve élet sítulus miatt is, mert azért a legtöbb nőnek nem elég állandóan a diétázás, főzés, vásárlás, és edzés.


A tegnapi kérdésben azért két elég durva fizikumot raktak be, azért nem tetszett egy nőnek sem.

2016. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
A multkori kérdéses testépítőket Ramy reggelire megeszi előételnek :P
2016. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

de az ilyen Myster Olympiák 100-ból ha 2 nőnek tetszenek :P


Azért a legtöbb férfi tudja hogy nem az a csajozós külső.

Viszont amiket tegnap breaktak arra azt hiszik, hogy igen, pedig az is sok.


A színészeket nézzétek meg Chris Hemsworth, Jason Momoma, Joe Mangellio, ezek a tökéletes fizikumok al egtöbb nőnek, bár ezeket is mocskosul nehéz elérni.

2016. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Azt mondják Big Ramy egyszer ütött mellé és azóta kék az ég...
2016. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Nem alapkövetelmény?
2016. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Big Ramy a kedvenc naturál testépítőm, a második Rich Piana, a harmadik Craig Golias, a negyedik meg Zyzz.


Ők bebozonyították hogy szteroidok nélkül is lehet jól kinézni, csak az emberek szeretnek kifogásoka ttalálni!

2016. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!