Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondoljátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok, hogy a nőknek alapkövetelmény egy férfinél, hogy ki legyen gyúrva?

Figyelt kérdés

Én elég jó fizikummal rendelkezem, laikusok simán rávágják, hogy cuccolok. Pedig cask 10+ éve télen-nyáron heti 4-5 alkalommal edzettem, akármilyen sportot is űztem éppen és most is edzem. Egyszerűen jön magától, hogy egyre izmosabb és izmosabb lesz az ember.


Hogy mit adott ez hozzá a csajozásomhoz? Egyre jobb csajok is kiszúrtak maguknak, ma már bárhová megyek, kapok tekinteteket, de...

...azok a lányok, akiknek akkor tetszettem, amikor még nem volt ilyen feltűnő a kinézetem...nos...most negatív arckifejezéssel szoktak megnézni. Néha elkapom a "ez is fel van fújva" megjegyzést is, ahogyan összesúgnak. Nyilván ez az ő szegénységi bizonyítványuk, de ez is létezik.

A csajozáshoz nem adott hozzá semmit. Inkább elvitte a szélsőségek felé. Régebben minden lány semlegesen reagált rám és amikor megszólítottam őket, akkor tudtam kiváltani belőlük reakciót. Ma meg egy szót sem szólok és már vagy pozitív vagy negatív gondolataik vannak rólam.

Azért evolúciós "szokása" a férfiaknak, hogy izmosak. Ha csak valami átlagos sportot űzöl és eszel mellé rendesen, akkor izmos leszel annyira, hogy a nőknek tetsszen. Itt meg azt olvasom, hogy kigyúrtnak kell lenned. Mióta? :D


Férfitársaim, ne vegyétek már ilyen komolyan ezt a kockahas témát :D


2016. máj. 1. 20:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nekem Kali Muscle és Rich Piana a kedvenc naturál testépítőim, úgymint Matt Ogus, meg Simeon Panda meg Lazar Angelov.
2016. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Azert abban a tíz évben nem ártott volna, egy-ket könyvet újságot a kezedbe venni, ha nem akarsz izmosabb lenni, akkor csökkenteni kell, a bevitt tápanyagok aranyat. Kevesebb ch es protein. S akkor beállsz egy olyan szintre ahol nem mondjak, hogy cuccozol.
2016. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
178-on 82 kilósan hogy cuccoznál? Én még 93 kilósan se látszom kokszosnak ugyanilyen magasan. Max ha a csontod 10
2016. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
178-on 82 kilósan hogy cuccoznál? Én még 93 kilósan se látszom kokszosnak ugyanilyen magasan. Max ha a csontod 10kilóval könnyebb.
2016. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Szerencsére nincs mindenki beforogva, ezt örömmel látom. :D


Amúgy nem nehéz, ha az alapsúlyom 48 kiló volt 178

centihez 15 évesen...most mindenki 90 köré saccol, pedig nem vagyok annyi.


Jók az izomtapadásaim, illúzió + az erek a mellkasomon, vállamon még a csuklyámon is kiemelkednek terheléskor, viszonylag száraz vagyok.


Hogy lehet 41,5 a karom 82 kilóval? (van lábam is, nyugi) másnak 90 felett is csak zsírban van ekkora, nekem meg eres.

Ilyen az alkatom, nagyon könnyű a csontozatom és mindig pontosan be tudtam lőni a ch-t úgy, hogy jó legyen.


Az átlagembernek már attól cuccos vagy, ha van akkora mellizmod, hogy befér közé egy ujjad alap állásban. Pont ma mondta az egyik lányismerősöm, hogy nagyobb a mellem, mint neki...



Na jóéjt. Legyetek pozitívak, a nőket nem érdekli a kigyúrt test, csak legyél izmos egy kicsit.

2016. máj. 1. 22:40
 26/28 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek igaza van. Én a neten ismertem meg a férjemet, ő is ilyen "kigyúrt" de ha élőben látom pl. egy szórakozóhelyen, akkor tuti elmegyek mellette és elkönyvelem egy hiú, kigyúrt parasztnak, akivel szóba se akarok állni. Holott nem is olyan szerencsétlen, de ha nem a személyiségét ismerem meg először, akkor nem is adtam volna esélyt neki arra, hogy megmutassa milyen.


Azzal együtt, hogy ma már el sem tudom képzelni, hogy ne ilyen jó teste lenne annak, akivel vagyok, még most is sokszor úgy nézek az ismeretlen kigyúrt pasikra, hogy na ez mekkora paraszt biztos, aztán egy olyannak vagyok a felesége, és tudom, hogy hülyeség. Mégsem tudom miért, ezek ilyen előítéletek.

2016. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hát, kinek mi, a lakótársammal 24 évesek vagyunk (nők), ő soha nem mozgott semmit, neki kifejezetten taszító, ha egy férfi izmos. Én heti 4x edzek, nekem elvárás.
2016. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
2016. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!