Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok az itteni felhasználók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az itteni felhasználók, akik azt mondják hogy mindenki a saját szintjéhez válasszon párt, azok szerint a vonzalom tudatos dolog?

Figyelt kérdés

Többször vágták már itt a fejemhez, hogy ha ronda pasi vagyok, akkor miért akarok szép barátnőt.

Talán mert olyan nők vonzanak. Attól még hogy csúnya vagyok nem tudom a vonzalmat tudatosan irányítani.

Próbáltam velem egyszintű lánnyal összejönni, de csak átvertem őket, mert fizetős szebb nővel megcsaltam, mert ahhoz jobban vonzódtam. Most ez így jobb, hogy átverem?


2016. máj. 2. 09:35
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

8. Ilyen szórásos baromságot csak egy állatias ösztönös igénytelen lény mond. Lehet hogy az állatoknál így működik, hogy ráugrunk és szórjuk a magvunkat, de az embereknél nagyon nem így megy.

Szerencsére itt nem az az evolúciós baromság van életbe amit mondtál.

Mi EMBEREK vagyunk és érzelmi és értelmi intelligenciával rendelkezünk. És igenis egy értelmes férfi válogathat.

Lehet a te csöppnyi agyaddal nem válogathatsz, mert emiatt nem adatik meg, de egy intelligens ember válogathat, mert ő EMBERI lény.

pl itt van Bill Gates egy kis szemüveges csúnya fiúka volt, mégis ő van a csúcson és válogathat is, mert intelligenciája van és ezáltal a hatalomra jutott.

2016. máj. 2. 11:56
 12/26 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező jól megmondta a 8-nak :DD
2016. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Felöltözött állatok vagyunk, ha tetszik, ha nem.


Az meg, hogy Bill Gates a csúcsra jutott szakmailag a szemüvege ellenére, az hogy jön a társkereséshez? Egy görény is lehet szakmailag sikeres, ha van hozzá esze. Más kérdés a nőzés.

2016. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Te tartasz már ott, mint Gates? Majd akkor lehet ekkora mellényed. Ő felépített valamit, ami az egész világon hasznosnak bizonyult (még a hibáival együtt is), te mit tettél le az asztalra? Azt nem tudom, hogyan csajozott, de kétlem, hogy ennyit siránkozott volna külsőségek miatt, mint itt némelyikőtök.
2016. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem tudatos, de a többség szerintem a saját maga szintjéhez vonzódik. Lehetsz csúnya is, és felszínes is, akit csak a külső érdekel, de akkor valamilyen más szempontból legyél jó. Sok ilyen pár van például, hogy gazdag, öreg, csúnya pasi és szép, ostoba plázacica.
2016. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"Felöltözött állatok vagyunk, ha tetszik, ha nem.


Az meg, hogy Bill Gates a csúcsra jutott szakmailag a szemüvege ellenére, az hogy jön a társkereséshez? Egy görény is lehet szakmailag sikeres, ha van hozzá esze. Más kérdés a nőzés."


Igen aki felöltözött állat és azon a szinten van szellemileg az valóban nem válogathat és örül hogy egy lyukat kap és ráugrik, egy ilyen ember nem is válogathat, viszont aki intelligens és ne állatias módon viselkedik az válogathat.


Úgy jön a társkereséshez, hogy egy olyan ember, aki intelligens és nem állat módján gondolkodik (pl.: nem ugrik rá minden lyukra) az hatalmast pénzt szerezhet és ezáltal igenis jobbnál jobb nők között válogathat.


Igenis intelligens embernek tartom magam, ezért válogatok én is informatikusnak tanulok, igen mivel ronda vagyok és hogy még tanulok nincs nagyon pénzem, ezért nincs is barátnőm, de amikor kikerülök a suliból és elmegyek programozónak, tuti lesz sok pénzem és jobbnál jobb csajok között válogathatok.

2016. máj. 2. 12:23
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Jobbnál jobb csaj" azt te csak külsőségekben méred, ugye? Konkrétan az a vágyad, hogy a pénzedért legyenek veled a csajok.


Elég merész (vagy inkább buta) vagy, ha ezzel a gondolatmeneteddel intelligensnek gondolod magad.

2016. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

"A pasik többségét úgy kalibrálták, hogy bármit bárhol és bármikor, amin lyuk van."


Pontosan, kb emiatt az értelmi szint miatt válogatósak a nők és teljesen jogosan. Mert a pasik többségét ilyen állatias ösztönösen kalibrálták.

2016. máj. 2. 12:26
 19/26 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy az informatikához van eszed, de az intelligenciától messze jársz ilyen szemlélettel. Persze lehet, hogy csak trollkodni jöttél fel az oldalra.


Mesélek valamit. Nekem több generáción keresztül is előfordult pszichés beteg a családban, súlyosabb-enyhébb formában vegyesen. Én pl. már ezekre is odafigyelek társkeresésnél, hogy ne olyan párt válasszak, akinél akár csak a jele is megvan ezeknek, mert ha én véletlenül hordozó vagyok és a páromnál is jelen van, a gyerekünk duplán örökli tovább, és ezt nem szeretném.

2016. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

"Konkrétan az a vágyad, hogy a pénzedért legyenek veled a csajok. "


Nem ez a vágyam, hanem azért, mert az intelligenciámmal jutottam valahova, elérek egy társadalmi státuszt és emiatt a nők nézzenek fel rám.

2016. máj. 2. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!