Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok az itteni felhasználók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az itteni felhasználók, akik azt mondják hogy mindenki a saját szintjéhez válasszon párt, azok szerint a vonzalom tudatos dolog?

Figyelt kérdés

Többször vágták már itt a fejemhez, hogy ha ronda pasi vagyok, akkor miért akarok szép barátnőt.

Talán mert olyan nők vonzanak. Attól még hogy csúnya vagyok nem tudom a vonzalmat tudatosan irányítani.

Próbáltam velem egyszintű lánnyal összejönni, de csak átvertem őket, mert fizetős szebb nővel megcsaltam, mert ahhoz jobban vonzódtam. Most ez így jobb, hogy átverem?


2016. máj. 2. 09:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

És te is fel tudnál nézni arra a nőre? Vagy csak egy feszes segget és két nagy mellet látnál benne? Aztán amint látsz egy jobbat, rögtön el is hagynád?


Ennek oda-vissza dolognak kell lennie ám. Az ilyen csajok millió pénzes pasit találnak maguknak, ha akarnak. Nem mindegy, hogy meg tudod-e tartani őket magad mellett.

2016. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ne mondja senki, hogy nem lehet találni a gyönyörű és szép kategória alatt senkit sem...

Ez baromság.

A szépség relatív, van aki nagyon bejön az egyiknél, de a másiknál már nem annyira.

Az a baj, hogy mindenki azt akarja, akit nem tud elérni.

Szerintem nézz körbe kicsit jobban a környezetedben, rengeteg átlagos lány van, akik fényévekkel szebbek mint akármelyik kikent-kifent pi.csa, akiért annyira odavagy.

2016. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

8. Kérlek ne mosd már össze a férfi társadalmat a lúzer mindenkire ráugró szexzombikkal, tehát a magad nevében beszélsz.

Szerencsére a férfiak többsége IGÉNYES és nem fog minden lyukra ráugrani, hanem talán jobban válogatnak mint a nők!!

Én csak ilyen férfiakat ismerek szerencsére

2016. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A szépség elképesztően relatív, a szerelemnek pedig csak egy kis komponensét adja a külső.

Nem szinteket, ligákat, meg kasztokat, meg egyéb marhaságokat kell hajszolni, hanem önmagadat adni, és olyan barátnőt keresni, akiben megleled azt, ami számodra fontos. Csak arra ügyelj, hogy hasonló értékrendűek között keresgélj. És soha ne azért jöjj össze valakivel, csak hogy legyen valakid. (Pláne, hogy utána meg megcsald.) Érzelemből jöjjön, és ne tudatos elhatározásból!

2016. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"De a férfiaknak szerintem jogosabb, mert mi vizuális tipususak vagyunk, nekünk jobban számít a küslő"


Ó, na ne mondd. Akkor miért nem sikerült összejönnöd ilyen nővel?

2016. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked nem csak a külsőddel van baj.
2016. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!