Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti tényleg cikinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti tényleg cikinek és bénának tartjátok az ilyen tevékenységeket vagy ez csak egy sztereotípia? Ha igen, mi a bajotok velük?

Figyelt kérdés

Sértődés és provokálás nélkül kérdezem.


1. Társastánc (salsa, tangó, keringő... stb.)

2. Színház

3. Koncertek, hangversenyek

4. Opera

5. Kiállítások (szobor, festmény, fotó)

6. Múzeumok

7. Balett

8. Társastánc gálák

9. Art Mozi



Engem se érdekel mindegyik. Színházba imádok járni, csak a közelben nincsenek jó darabok, az art mozit is szeretem, múzeum és kiállítás attól függ, hogy mit adnak. Operába még sosem voltam, de Carmen nagyon érdekelne.


21/N


2016. máj. 5. 05:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Jah, és a koncertek közül egy jazzkoncertre elmennék szívesen.
2016. máj. 5. 05:31
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem, ezek jó dolgok. Csak olyat keress akiket szintén ezek kötnek le! Menj egyszer magadba egy kiállításra és csemetézz kedvedre.
2016. máj. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

1. Nem kéne általánosítani!

2. Attól mert valakinek nem tetszik, attól még a másiknak tetszhet!

3. Nem tetszhet mindig minden mindenkinek! Ezt fogadd el és nem kell mindig a magyarázatot keresni, hogy mi baja van vele! Pl. egyszerűen nem rajong a művészeti dolgok iránt!

4. Miért gondolod azt, hogy ezek a dolgok, amiket írtál cikik és ezt így általánosságban rávetítetted a férfiakra?


Csatlakozom az előttem szólóhoz, keress olyan személyt, aki ezek iránt érdeklődik, vagy fogékony az újabb dolgok iránt és nincs gond, hogy ha te valamelyikre el szeretnél menni.

2016. máj. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1. Nem zártam ki, hogy ez csak sztereotípia.

2. Ezt abból szűrtem le, amit a neten olvasgattam+a környezetemben élő fiúk/fiatal férfiak véleményéből. Akiket ezek a dolgok érdekelnek, azok vagy játszanak hangszeren, vagy táncolnak, vagy fotóznak, vagy amatőr színészek.

2016. máj. 5. 06:05
 5/20 A kérdező kommentje:
3. Sokszor voltam fiútársaságban, és a fiúk/férfiak imádják cukkolni ezzel azokat, akiknek a barátnője salsázik, vagy színházba akar menni, vagy múzeumba.
2016. máj. 5. 06:06
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Akkor vonjuk le a konklúziót. Nem olyan emberekkel vagy körülvéve, ami a te ízlésednek megfelel. Ideje új barátokat is szerezned, hogy ha ezek a dolgok tetszenek! Ne is komplikáljuk túl a dolgot tovább.
2016. máj. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%

Attól, mert én nem járok ilyen helyekre még nem tartom cikinek...

Sőt ha érdekes a téma, még talán el is mennék alkalomadtán.


23F

2016. máj. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%

Nem tartom cikinek vagy bénának.

1. Társastánc: Ezt még kimondottan szeretem is.

2. Színház: Ha értelmes darabról van szó, akkor szívesen megyek színházba.

3. Koncert: Gondolom itt komolyzenei koncertre céloztál. Inkább elmegyek egy komolyzenei koncertre, mint egy olyanra, ahol full részeg emberek dülöngélnek.

4. Opera: Voltam már, és köszönöm, egy élmény elég volt belőle. Lehet, hogy ennek élvezetéhez még nem vagyok elég érett.

5. Kiállítások: Igényes és jó kiállításra szívesen elmegyek, de bevallom, hogy a posztmodern kék alapon 3 paca és társai típusú műveket nem tudom értékelni.

6. Múzeum: Ezt fontosnak tartom, hiszen művelődés és látókör tágítás szempontjából nagyon jó múzeumba járni.

7. Balett: Úgy vagyok vele, mint az operával. Egyszer voltam, elég is volt.

8. Társastánc gálák: Ezzel nincs semmi bajom.

9. ArtMozi: Az artfilmekkel az a tapasztalatom, hogy egy adott film valakit vagy megfog, vagy nagyon nem. Eléggé lutri, sokszor nem lehet tudni előre, mit várjon az ember.

2016. máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kívülállóként - mindenféle mozgásművészet tetszik, még ha nem is művelném őket.

A mozik-múzeumok előadásfüggő dolgok, szóval ott a műsor dönt.

Egyedül az operát nem bírnám egy percig sem.

2016. máj. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Dehogy is! Már miért kéne bénának tartani? Ezek tök jó dolgok!


1. Társastánc - Ezzel semmi bajom nincs, csak hát nem igazán tudok jól táncolni, két ballábas vagyok.

2. Színházba gyakran megyek, vannak nagyon szórakoztató darabok.

3. Koncertekre hangversenyekre is eljárogatok ha olyan kedvem van, értékelem a komoly zenét sztem nagyon szép, de ha úgy alakul egy rockos tombolásban is benne vagyok.

4. Operába is rendszeresen járok, nálunk ez már családi hagyomány , van ilyen opera bérletünk is. A Carmen-t már legalább 5x láttam, de nem lehet megunni. Amúgy a Turandot a személyes kedvencem, de azt már legalább 100X láttam, az videón is megvan nekünk,faterommal kiskoromban majdnem minden hétvégén megnéztük.

5. Kiállításokra is rendszeresen járok, szintén a gyökereim miatt mert volt több híres festő a családban, már fiatal koromban megszerettem a festményeket, mivel rengeteg vett körül, azóta is elkötelezett rajongója vagyok a képzőművészeteknek és a képzőművészeknek , jelenleg épp egy olyan lány tetszik ,aki nagyon jól tud rajzolni.

6. Múzeumok - gyakran járok, főleg festészettel kapcsolatba, de a természettudományok is nagyon érdekelnek.

7. Balett előadásokat is kedvelem, jó kis zene, csinos lányok.

8. Voltam már ilyen gálákon, de mivel nem vagyok a parkett ördöge, ezért ez nem az én asztalom, de párszor szívesen elmegyek ha jó a társaság.

9. Art Mozi - párszor voltam ilyenben is.


Nem tudom, honnan jön ez a sztereotípia, mert én fiúból és lányból is egy csomó olyat ismerek akik szeretik az ilyesmit, és szintén mindkét nemből egy rakás olyat tudok, akiktől távol áll. A művészeti érdeklődés nem nemhez kötött.

2016. máj. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!