Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondják nőkre is azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondják nőkre is azt, hogy lúzer? Ha igen, mik a jellemzői?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy mondják! Miért, talán csak férfiak lehetnek lúzerek vagy mi?! Micsoda kérdés ez fiam?!
2015. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csúnyák, elnyomhatóak, nem bírnak kiállni magukért.
2015. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha tegyük fel valaki szép, mit jelent az, hogy elnyomható?
2015. szept. 13. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
#3 Van egy ismerősöm aki szép (nekem mondjuk nem jön be annyira),de ő egy igazi klasszikus lúzer. Egyik napról a másikra él, nem jut egyről a kettőre, folyamatosan változtatja a céljait.
2015. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok csúnya, mégis határozottan lúzer. Szerintem. Esetlen vagyok, ügyetlen, mindent elbénázok, mikor emberekkel kell beszélnem zavarba jövök, hebegek-habogok, ha van valami lehetőség menetrendszerűen elszúrom. :D

Szerencsére a férjem már megszokta, elfogad ilyennek, már csak legyint, amikor valamit újfent elügyetlenkedek. :D

2015. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Looser = vesztes.

Persze, ferfi vagy no is lehet, nemtol fuggetlen. De nem az az igazi ertelembe vett looser aki ugyetlen vagy elbenazik dolgokat veletlenul (arra csak inkabb viccbol mondjak), hanem az, aki sodrodik ide-oda, nem celtudatosan el, elcseszi a sajat eletet.

2015. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!