Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti tényleg cikinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti tényleg cikinek és bénának tartjátok az ilyen tevékenységeket vagy ez csak egy sztereotípia? Ha igen, mi a bajotok velük?

Figyelt kérdés

Sértődés és provokálás nélkül kérdezem.


1. Társastánc (salsa, tangó, keringő... stb.)

2. Színház

3. Koncertek, hangversenyek

4. Opera

5. Kiállítások (szobor, festmény, fotó)

6. Múzeumok

7. Balett

8. Társastánc gálák

9. Art Mozi



Engem se érdekel mindegyik. Színházba imádok járni, csak a közelben nincsenek jó darabok, az art mozit is szeretem, múzeum és kiállítás attól függ, hogy mit adnak. Operába még sosem voltam, de Carmen nagyon érdekelne.


21/N


2016. máj. 5. 05:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

29 éves férfiként nem tartom cikinek ezeket, és a szűkebb környezetemben lévő férfiak (értsd: barátok) sem. Sőt:

1.: 6 évig társastáncoltam, ebből 3 évig versenyeztem, úgyhogy eléggé szeretek táncolni. Cikizést is csak addig kaptam érte (főleg idegen társaság tagjaitól), amíg el nem mentünk egy szórakozóhelyre, és az addig óriási arcú menőcsávók a falat támasztották, én meg vittem táncolni a hölgyeket.

2.: Szoktam színházba menni, kisebb és nagyobb társasággal is.

3.: Általános iskolám zeneiskola volt, úgyhogy a zeneszeretet alap, szívesen járok hangversenyekre és koncertekre.

4.: Na az operával mondjuk pont ki lehet kergetni a világból, nem vagyok hajlandó elmenni meghallgatni egyet sem. A történetek nagyon nyálasak, a szöveget alig lehet érteni sokszor. Akkor már inkább külön elmegyek színházba, meg hangversenyre, attól függően, hogy zenét akarok hallgatni, vagy egy elgondolkodtató történetet megnézni.

5-6.: Ide is ritkán megyek, mert sok kiállítás szakmabelieknek szól, laikusként keveset értenék belőle. Előnyben részesítem a tudományos/ismeretterjesztő kiállításokat, és múzeumokat.

7.: Balett a másik, amitől agymenést kapok, nem szeretem azt a mozgásformát, ahogyan a kortárs táncokat sem. A teljesítményüket természetesen értékelem, és elismerem, hogy emberfeletti dolgokra képesek, de hosszabb távon nem köt le.

8.: Az egyes pontban leírtak miatt természetesen akármikor kapható vagyok egy gálát megnézni.

9.: Életemben talán ha kétszer voltam ilyen vetítésen. Az egyik nagyon rossz volt, a másik nagyon jó. Hogy véleményt mondhassak, legalább még egyet meg kellene néznem :)


A kérdésedhez kapcsolódva csak ismételni tudom, amit már többen is írtak: nem olyan emberekkel vagy körülvéve, akiknek hasonló az érdeklődési körük hozzád.

2016. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Na, akkor én leszek az egyedüli, aki megfelel a sztereotípiának.

Rühellem és bénának tartom ezeket (múzeumok-kiállítások kivételével, mert ott esete válogatja).


Mindazonáltal a mindenkori barátnőm oda megy, ahova csak szeretne, de engem esz ágába ne jusson megpróbálni elvonszolni egy koncertre vagy valami táncestre.

2016. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem tartom cikinek, pusztán nem az én ízlésemnek megfelelő a fesoroltak nagy része.


Társastánc: egyszer nem lenne rossz belevágni valakivel, ugyanis nagyon falábú vagyok.

Színház: nem szeretem, biztos vannak fantasztikus előadások, játékok, de nem tud lekötni.

Koncertek, hangversenyek: szintén nem kötnek le és a jazzt sem szeretem.

Opera: fészkelődés, izzadás, kínszenvedés, ja és biztos egy négyórás előadás alatt jönne rám a kaksi, miközben majd' elalszok a kornyikáláson. :D

Kiállítások: a túlságosan művészi kiállítás hidegen hagy.

Múzeumok: különféle történelmi, néprajzi, technikai, műszaki, természettudományi, közlekedési múzeumok simán érdekelnek, ezeknek látom is értelmét.

Balett: nem!

Társastánc gálák: nem! (Akkor már inkább csinálom, minthogy nézzem.)

Art mozi: nem!


Amúgy kompletten az egész kissé amolyan sznob életvitelre utal...

2016. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem nemfüggő. Nők közt is van aki nem szereti ezeket, és férfiak közt is van aki igen. Társastáncon általában több a nő, az igaz, de az ismerőseim közt pont férfiak művelik. A társastánc gálák viszont úgy általánosságban nagyon kevés embert érdekelnek (szerintem).
2016. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

1. Társastánc (salsa, tangó, keringő... stb.) --> régen nem tudtam táncolni, ezért önvédelemből megutáltam a táncot. Most már jobban szeretem, nincs gond vele. Inkább irigykedek arra, aki jó benne.

2. Színház --> nem ciki, de még nem sikerült megszeretnem. Szerintem iszonyatosan túl van értékelve, de lehet, hogy csak még nem láttam igazán jót.

3. Koncertek, hangversenyek -->miért lenne ciki? Mindkettőt szeretem, bár nem járunk túl gyakran.

4. Opera --> soha, inkább megölöm magam.

5. Kiállítások (szobor, festmény, fotó) --> Nem a kedvenceim, de néha jó.

6. Múzeumok --> Sok közöttük az unalmas (szépművészeti), de vannak jók is (közlekedési pl.). Önmagában nem ciki, de szintén felül van értékelve, mint az állat.

7. Balett --> lol, a balett borzalmas, legyen női vagy férfi. Soha nem mennék el balettre, sem nézni, sem csinálni. De nem ciki, csak rossz.

8. Társastánc gálák --> nem ciki, csak nem tudok rendesen táncolni. Amúgy nem lenne a szívem csücske amúgy sem.

9. Art Mozi --> nincs vele gond, ha nem valami álentellektüel, öncélú borzadályról van szó.


Összességében: elég érett vagyok ahhoz, hogy semmit se érezzek cikinek. Csak vannak olyan dolgok, amit mindenki szeret, pedig gagyi.

2016. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Nah, végre valaki aki szereti a kultúrát :D
2016. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
En birom az ilyen helyeket 19 eves srac
2016. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Legyen tánc... táncesték...
2016. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem tudok táncolni, hosszas unszolásra elhatároztam megtanulok és elvileg a csajokkal való ismerkedésre is kiváló. Heti 2 órás táncra jelentkeztem 1500Ft/alkalom, erre 1 nő és 15 fiú. Oktató táncoljon mindenki, akinek nincs párja az fiúkkal.

Kösz nem, inkább kihagytam!


A többi is vicc kategória!

2016. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Én is férfi (22 éves) létemre szerintem sem ciki, miért lenne az, szerintem az a ciki, ha valaki azért tart cikinek valamit, mert szereti ezeket a dolgokat.

Voltam operába is, színházba rendszeresen járok, ha a balettra, meg valaki azt mondja hogy lányos, akkor próbálja meg utánuk csinálni.. Társastáncra is jártam, igaz egy lány kedvéért, de szerettem azt is..

Egyébként a "normális" felnőtt emberek nem tartják cikinek.. Az tény, hogy van aki szereti ezeket a dolgokat van aki nem, erőltetni felesleges

2017. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!