Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak meg normális 18-22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meg normális 18-22 eves fiúk?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vege egy elég komoly kapcsolatomnak es próbálkozom az ismerkedessel, de feleslegesen. Az összes fiu akivel eddig elkezdtem a neten beszélgetni vagy csak Szexelni akart (egyetemista fiúk lévén, nem akarnak kapcsolatot), vagy egy hét utan mar vissza se irt. Hogy lehet igy interneten ismerkedni?

Jövőre ha minden jol megy továbbtanulok Pesten, remelem az egyetemen is lehet ismerkedni, bár addig is jo lenne valaki, mert nagyon depressziós vagyok :(



2016. máj. 7. 15:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én sosem hozom fel a szexet 2 mondat után, de ha mittudomén találkozni akarnak veled, az miért baj? Arra se mondom hogy rögtön legyen, de mondjuk pár hét után csak nem gáz szerintem, sőt ajánlott mert kizárólag neten előbbutóbb elveszik az érdeklődés
2016. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

18-as: segítettél azzal amit leírtál, szoval köszönöm szépen, csak tényleg nem ertem miert mondja mindenki azt hogy mas majd elfeledteti. En is igy voltam vele, hogy majd egyedül tovabblepek es lezárom magamban, meg lekotom magam (bár nincs mivel es unatkozom nagyrészt), de gondoltam ha mar a volt baratom ilyen hamar továbblépett biztos beválik es nekem is használna..

21-es: több hetes beszélgetés (mondjuk 1-2 hét) utan mar persze lehet találkozni, de a legtöbben mar aznap elhivnak, vagy a másik véglet aki rögtön lakásra hív, vagy hogy majd o átjön hozzam

2016. máj. 7. 19:09
 23/29 anonim ***** válasza:

18-as ismét.


Örülök, hogy tudtam segíteni! Akkor már megérte begépelnem a gondolataimat. Egyébként normális lánynak tűnsz, nem szabadna unatkoznod! :D

Még a végén írni fogok neked, nehogy haszontalanul töltsd az időd nagy részét! Csak most pörgés van, és az lesz a következő héten is, nem tudom mennyi időnk lenne beszélni.


22/F

2016. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Írhatsz nyugodtan, max bejeloljuk egymást facebookon es írsz ha tudsz :)
2016. máj. 7. 19:15
 25/29 anonim ***** válasza:
Rendben! :)
2016. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Irtam üzenetet! :)
2016. máj. 7. 19:28
 27/29 anonim ***** válasza:
19 éves lányként azt kell mondjam, igen, vannak! :)
2016. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató :)
2016. máj. 7. 20:51
 29/29 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, de egyre kevesebben, mert pl. sajnos én már felnőttem.
2016. máj. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!