Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak meg normális 18-22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meg normális 18-22 eves fiúk?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vege egy elég komoly kapcsolatomnak es próbálkozom az ismerkedessel, de feleslegesen. Az összes fiu akivel eddig elkezdtem a neten beszélgetni vagy csak Szexelni akart (egyetemista fiúk lévén, nem akarnak kapcsolatot), vagy egy hét utan mar vissza se irt. Hogy lehet igy interneten ismerkedni?

Jövőre ha minden jol megy továbbtanulok Pesten, remelem az egyetemen is lehet ismerkedni, bár addig is jo lenne valaki, mert nagyon depressziós vagyok :(



2016. máj. 7. 15:32
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem kapcsolatot keresek, csak ismerkedni es szerintem nem irtam le rosszul, mivel szeptemberig nem tudok élőben ezért most jo lenne neten.

Egyébként idősebbek is írhatnak, szívesen beszelgetek

2016. máj. 7. 16:41
 12/29 anonim ***** válasza:
ha írsz, akkor írsz, ha nem, akkor bukó :P 26f
2016. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Hát ne legyél depressziós, nekem is volna miért de mire mennék vele, nem tudok egy depressziós emberrel beszélgetni ha egyszer én nem vagyok az:D meg a másik amit az ilyen kérdésekre szoktam írni: mi számít neked normálisnak, mi ezt honnan tudjuk?:D

19F

2016. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Normálisnak számít az aki erdeklodik, el lehet vele beszélgetni anélkül hogy ket mondat utan felhozza a szexet vagy epp találkozni akar de ha nem szeretnek ilyen hamar mar vissza se ir.
2016. máj. 7. 17:11
 15/29 anonim ***** válasza:

"nagyon depressziós vagyok"


Itt van a gond! Szedd össze magad, legyél önálló, tanulj érzelmi intelligenciát, tudd mit szeretnél, stb...

Kapcsolatba szerintem nem lenne jó kezdened. Ne mástól szerezz önbizalmat, hanem magadból. Neked most magadra lenne legjobban szükséged szerintem, mert nagyon elvesztetted a kapcsolatot a belsőddel.

...így gondolom, de persze csak tippelek abból, amiket leírtál.

2016. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de nem tudom hogy szedjem össze magam, teljesen osszeomlottam, elveszett az onbizalmam is
2016. máj. 7. 18:13
 17/29 anonim ***** válasza:

Hogy érzed mivel lettél másabb a most a szakítás után ,mint mikor még össze se jöttetek?

Akkor ,hogy volt önbizalmad ,hogy tudtál akkor élni?

Ne legyél magad alatt ,hisz fogd föl ,hogy nála már csak jobbat találhatsz.

Amúgy én is kérdezném ,hogy mit értesz normális alatt ,mert ahány lánnyal találkoztam normális pasit akarok ,de ha nem üti meg a Brad Pitt szintet akkor nem állok szóba vele ,de ha esetleg még válaszolok is neki akkor pont nem érdekel és az egyáltalán nem eldöntendő kérdéseire ,mindig maximum két szóban válaszolok.

Ne haragudj ,hogy ezt írom ,de szerintem most tényleg egy kis időre egyedüllétre van szükséged ahogy előttem is írták és miután tisztában vagy magaddal és az igényeiddel utána ismerkedni.

2016. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Sajnos a napokban nem lesz időm neten ismerkedni, de amúgy érdekel a helyzeted, és talán még beszélgetni is tudnánk. Legalábbis nekem ez eddig senkivel nem okozott gondot. :)


De hogy kicsit a kérdésedre is rátérjek: igen, vannak. Több is, mint hinnéd, csak nem mindenkire van ráírva. A normálisabb fiúk (és lányok is) kevésbé feltűnőek, mint a mai kor mintapéldányai: a gyúrós, agy nélküli állatok, illetve az ecsethajú, férfiaknak nem nevezhető, egótól duzzadó páva-gyerekek. Ezek mellett sok lánynak fel sem tűnnek a normálisabb fiúk. Mindenesetre az egyetem jó pálya lesz neked, ott azért bőven lehet ismerkedni. Bulik, kollégium, de ha konzervatívabb vagy, akkor akár órákon és szünetekben is. Jó lesz az!


Viszont egy dologra felhívnám a figyelmedet: 18-22 éves korban az teljesen normális, hogy egy fiú szexelni akar. Nincs ebben semmi. Nyilván nem kell fűvel-fával lefeküdni, de egészséges kereteken belül maradva ez egy jó dolog. Szóval ne lepődj meg, ha sokan szexkapcsolatot akarnak és nem többet. Kezdj el magadba nézni! Vajon miért csak szexelni akarnak veled? Nagyon jó külső adottságokkal rendelkezel, vonzó vagy? Esetleg olyan a kisugárzásod, hogy azt hiszik, hogy könnyen kapható vagy? Vagy netán egyszerűen nem tartanak többre, mint egy lányt, akit megdughatnak? Meg kell próbálni önmagadba nézni és objektíven vizsgálni a kérdést. És nem utolsósorban a pasik fejével is gondolkodni. Sok a hülye, tudom, de hidd el, akadnak normálisak is. De attól, hogy valaki szexet akar, még nagyon is lehet normális. Nem tagadom, az utóbbi időben, mióta nincs barátnőm és nem is vágyok komoly kapcsolatra, én is belefutottam kalandokba. Na és? Fiatal vagyok, sokat számít az, hogy ilyenkor csinálja ezt az ember és nem akkor, amikor már családja lesz.


A másik: szexkapcsolatot és egyéjszakást is lehet normálisan, illetve bunkó módon is összehozni. Én mindig tudtam az életem során, hogy mi a helyes ezekben az esetekben. Nem volt kérdés számomra, hogy amikor szűz lány jött fel hozzám (a lakásban derült ki a beszélgetés során, hogy az), akkor nem csináltunk semmit. A kérdés viszont feltehető: ha szűz, mégis mi a francért jött velem? Egyáltalán mit hitt, hogy buli után hajnalban sakkozni akarok vele? Érted! De tudtam, hogy mi a helyes és nem csináltunk semmit. A legtöbb pasi nem ezt tette volna szerintem. És ilyen helyzetből több is volt... :D Szóval a normalitás és az, hogy valaki 18-22 éves korban szexelni akar, nem függ össze. Sőt, ha esetleg közölték veled, hogy nem akarnak komoly kapcsolatot, akkor még jól is cselekedtek, hisz a rosszabbik forgatókönyv az, amikor a pasi eteti a csajt, és amikor az alkalom megvan, kihasználja, majd lelép. Na az ilyeneknek tudnám késsel szétvagdosni a farkát, mert férfiasság nincs bennük, az egyszer biztos! Remélem esetedben nem ilyen etetős, átverős tapasztalatok kellettek ahhoz, hogy megtudd, sokan csak szexelni akarnának, hanem korrekt, konkrét válaszok.


Egy dolgot viszont totálisan nem értek: "addig is jó lenne valaki". Ezt írtad. Magyarán? Mert ez így önmagában olvasva mégis olyan, mintha szexpartnert keresnél. :D Vagy most akkor hogy értsük ezt, hogy jó lenne valaki? Valaki, aki? Barát? Az nem mindegy, hogy milyen. Ismerős? Nosza, ismerkedj és ha szexet akarnak, max visszautasítod. Beszélgetőpartner? Azt találsz, elég akár itt gyakorin levelezned, csak akad olyan, aki értelmes. (Remélem!) Szóval nekem ez a mondat kicsit ellentmond a korábbi elképzeléseiddel, de lehet csak én vagyok túlzottan szőrszálhasogató.


Nos, ha esetleg szeretnél beszélgetni, én benne vagyok, csak félek, hogy most a következő heti teendőim miatt én is csak a "nem ír vissza" kategóriába fogok esni... :/


22/F

2016. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

17-es válaszoló: egyedul erzem magam es meg mindig ugy erzem szeretem az exem, de tudom hogy reménytelen. Nem igazán emlekszem mi volt előtte, mert akkor is szerelmes voltam valakibe, csak o nem akart semmit. Lehet nem is volt igazi szerelem. Na de öt pont a volt baratom felejtette el velem, ezért gondoltam, hogy most is jo lenne ez, plusz mindenki ezt tanácsolja (meg itt gyakorin is egy másik kérdésben).

18-as: köszönöm a hosszú válaszod. Az 'addig is jo lenne valaki' mondatom arra vonatkozott hogy addig is jo lenne valakivel beszélgetni, esetleg randizni. Nyilván mindenben benne van a szex előbb utobb, de jelenleg en nem vágyom ra, max akkor ha tényleg alakul valakivel valami. Egyejszakas kalandba nagyon nem mennem most bele :(

2016. máj. 7. 18:43
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok.


Értelek.


Lehet, hogy most nehéz, de akkor sem jó egyik kapcsolatból a másikba menekülni. Erről regényt tudnék írni, másfél éve nincs barátnőm és nem azért, mert nem alakult ki jó viszonyom másokkal. Sőt...

A lényeg, hogy ez idő alatt tapasztalatokat szereztem, mérhetetlenül jobb kapcsolataim alakultak ki másokkal, mint addig, ezen kívül fejlődtem, magabiztosabb lettem, kijelöltem a saját életutamat. Ezt barátnő mellett nem tudtam megtenni, mert elvonta a figyelmemet. Ezt is tapasztalatból írom, mert hosszú kapcsolatom volt előtte. Legalábbis 5 és fél év az szerintem sok ilyen idős korban. Egy szó, mint száz: a kezdeti nehézségek áthidalása után a hasznodra fog válni az egyedüllét, ha jól alakítod az életedet! :) Nekem segített... olyannyira, hogy szándékosan nem akarok még mindig barátnőt. Jobb most így! :D

De randizni, találkozgatni merj bátran, mert az fogja az önértékelésedet jó irányba tolni, illetve jó az, ha új fiúkat ismersz meg, beszélgetsz velük, információkat adsz és kapsz.


Szóval szerintem a tökéletes kombó: sok ismerkedés, randizás, de mindezt úgy, hogy egyik helyzetbe sem gondolsz többet! Persze alakulhat úgy, hogy valakivel nagyon meglesz az összhang, de jó, ha fenntartod magadnak az igényt arra, hogy másokat is megismerj és ne ragadj le rögtön az első vagy második pasinál, hogy "úristen, de jól érzem magam vele, akár össze is jöhetnénk". Nem ismerlek, nem tudom mennyire vagy hajlamos erre, de ez általában nem vezet jóra. A legjobb, ha tényleg kötetlenül ismerkedsz és nem ragadsz le egy-egy embernél. Ez a módszer hozza magával azt, hogy később tényleg tudj választani, hogy épülj lelkileg a szakításból, és hogy - ahogy te fogalmaztál - feledtesse a múltat.

Tehát ha megengedsz egy tanácsot: ilyenkor jobb vonatozni ide-oda másokkal, mint felszállni rögtön az első IC-re, ami már nem áll meg sehol, csak a végállomáson.


Persze senki vagyok ahhoz, hogy tanácsot adjak, de azért remélem valami hasznos dolgot tudtam írni neked! :)


22/F

2016. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!