Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkereső utáni randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkereső utáni randi tapasztalatokat, tanácsokat kérnék szépen - hogy érdemes, hogy illik? 25/L

Figyelt kérdés

Tisztára kellemetlennek érzem, és nem tudom, hogy szokták, hogy illik ezt, mert nem akarok bunkó lenni:

- Hány pasival (lánnyal) találkoztok egyszerre? Hányszor?

- Ha elsőre nem tudom eldönteni, akarok-e tőle valamit, hányszor illik még találkozni vele, hogy ne legyen hülyítés, ha egyszer mégis közlöm, hogy bocs, de nem?

- Ha az illető baromi kedves és folytatást szeretne, de én nem, akkor hogy mondjam meg? Most azért rángassam el egy újabb talira, vagy telefonon, emailben?

De további tanácsokat is szívesen veszek, leginkább már a találkozási fázisra, vagy a kultúrált elküldésre, vagy hogy mi számít hülyítésnek, meg kell-e beszélni előre, hogy nem biztos, hogy én többet akarok...stb. Légyszi, írjatok sokan.:) Köszi!


2010. dec. 29. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

szia

én már picit idősebb és tapasztaltabb vagyok nálad

33 vagyok és pasi a nejemet is neten ismertem meg, meg előtte jó pár lányt, barátnőt, fodrászomat stb.. szóval sok embert


1-2 találkozó belefér, még akkor is ha már 1x látásra láttad hogy reménytelen az ipse

de ha látod hogy reménytelen akkor ne azért talizz vele hogy meghívjon enni/mozizni stb.. egyenes beszéd a korrekt, persze nem megalázni, csúfolni stb

ha tali után úgy érzed gáz, akkor akár emailben is megírhatod, hogy te másmilyen emberkére vágysz, ne haragudjon, nem benne van a hiba, hanem a te elképzeléseddel nem egyezik ő

és ha neetn ismerkedsz akkor előbb érdeklődj felőle, mi a hobbija, hogy néz ki, kora, súlya, fénykép róla, levelezz vele mondjuk 5-6 levélváltásnyit és csak utána találkozzatok, ha valóban értelmes kapcsolatra vágysz,akkor már a néhány levélből is látni fogod, hogy értelemsebb, vagy hülyébb-e az illető

2010. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is neten ismertem meg a párom. Én akkor csak vele találkoztam, hetekig csak leveleztünk mire találkoztunk,de akkorra már jól ismertük egymást, és így látatlanban is nagyon izzott a levegő. Sztem ha meglátod és egy kis időt eltöltesz vele, el fogod tudni dönteni, hogy akarsz-e valamit tőle. Ha te nem szeretnél folytatást, csak szépen őszintén mondd meg miért nem, és kész. Kockázatos neten ismerkedni, mert sokszor az igazi én csak sok idő múlva jön elő már személyesen, ezért inkább jól ki kell ismerni mielőtt találkozol vele. 24L
2010. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

- Egyszerre egy pasival. Így tisztességes, és, szerintem, aki komolyan gondolja az ismerkedést, és férfi, az is így tesz.

- Elsőre ugyan nem tudod eldönteni, akarsz-e tőle valamit, de azt remélhetőleg igen, ha biztosan NEM akarsz tőle semmit.

- Úgyszintén lásd, mint feljebb: csak levágod pár óra alatt, hogy ez nem az az ember, akivel hosszabb távon el tudnád képzelni magadat egy párként.

2010. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sosem szoktam annyira intenzíven ismerkedni, hogy percről percre szervezzem a találkozókat, így egy nap csak egy emberrel találkozom. Legföljebb kettővel.

Találkozó előtt érdemes "ellenőrizni", mit mondott: mit szeret, hány éves, milyen fényképeket küldött.

Általában a nagyon gyanús, visszatetsző alakokat elsőre biztos kiszúrod, akár már néhány levélváltás után - ezen túl inkább... úgy két találkozó jót tesz, hogy a kezdeti idegességen, "terepszemlén" túl is lásd, mi a helyzet. Másodszorra más jellegű helyen szoktam összefutni a kiszemelttel, mert szeretem látni az illetőt párnákon ücsörögve, teázás közben, a sarokban... ÉS tömegben is, az utcán, pl. séta közben. Minél több, eltérő oldalról, annál jobb...

Ha nemet mondasz, nyugodtan mondd ki! Lehet, hogy fájni fog, panaszkodik majd, esetleg elmond mindennek [na akkor még jó, hogy otthagyod], de legyél egyértelmű. És szilárd. Ha nem kedveled, egy picit sem, nem érdemes belerángatnod magad egy újabb kínos szituációba.

(18/L)

2010. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(No és nem versenyszerűen szoktam... Úgy tisztességes, ha egyszerre nem kavarsz két emberrel. Így csak sima ismerkedésnek szoktam felfogni az első találkozót, nem randevúnak vagy ilyesmi.)
2010. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már pár netes randim. (26/N vagyok.) Válaszolok sorban a kérdéseidre.


- Hány pasival (lánnyal) találkoztok egyszerre? Hányszor?


Mikor még újonc voltam a netes társkeresésben, egyszerre 2-3 pasival leveleztem, találkoz(gat)tam. Amikor még csak ismerkedésről van szó, szerintem nincs ezzel semmi gond.


- Ha elsőre nem tudom eldönteni, akarok-e tőle valamit, hányszor illik még találkozni vele, hogy ne legyen hülyítés, ha egyszer mégis közlöm, hogy bocs, de nem?


Hát ez nehéz kérdés. Velem eddig vagy az volt, hogy rögtön tudtam, hogy nem akarok tőle semmit, vagy pedig bizonytalan... ez csak egyszer volt. Ez utóbbi esetben viszont a pasi nem keresett (én sem őt, mert ki szoktam várni, míg a másik keres), úgyhogy megoldódott a probléma.


Szóval szerintem erre nem lehet konkrét választ adni, ahogy érzed... De szerintem fogod érezni előbb-utóbb.


- Ha az illető baromi kedves és folytatást szeretne, de én nem, akkor hogy mondjam meg? Most azért rángassam el egy újabb talira, vagy telefonon, emailben?


Ne rángasd el újabb találkozóra. Szerintem ilyenkor nem bunkóság e-mailben válaszolni pl. Hiszen ez még nem párkapcsolat. Vagy akár telefonon is lehet, de szerintem jobban össze tudod szedni a gondolataidat levélben.

2011. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!