Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél mennyit illik/ér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mennyit illik/érdemes csúsztatni magunkról, hogy ne okozzunk csalódást a lánynak ugyanakkor előnyösebb színben tüntessük fel magunkat?

Figyelt kérdés
20/F
2016. máj. 7. 21:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Semennyit. Egy barátnőm pont most járt úgy, hogy küldött magáról képet a pasi, nagyon tetszett neki, aztán küldött még párat és feltűnt pár különbség.. a pasi elismerte, hogy photoshoppal rásegített az első képre, hogy jobban nézzen ki. Ugyan a többi képe se rossz és tetszik is a barátnőmnek, de most úgy tűnik, hogy ezt a randit emiatt bukta a srác, mert ez elég kiábrándító húzás volt.


Én jártam már úgy, hogy nem a legjobb fotóm raktam fel, majd személyes találkán az illető nagyon odáig volt, hogy élőben még jobban nézek ki, mint a képen. Eléggé megdobta a kapcsolatunkat az a momentum :)

2016. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem az informacioval van gond, hanem a szandekkal.


Miert mondod es hogy?!


Az egesz egyseget alkot.


Peldaul az informacio hogy jartal prostizni. Ha szandekod az hogy kimagyarazd, akkor az biztos hulyen jon le. Ha megkerdezi hany csajod volt, nem az lenyeg hogy 2 v 12. Hanem hogy mit hadovalsz ossze. Mondhatod azt is hogy az a mult es erre az infora nincs valojaban szuksege.....

2016. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!