Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hány kapcsolat nem alakulhat ki, vagy a kezdete előtt bukhat el azért, mert az egyik fél nem találja méltónak magát a másik érdeklődésére, szerelmére?

Figyelt kérdés

Miért nem mernek az ilyen emberek legalább egy próbát tenni? Mit veszíthetnek? Miért ennyire erős bennük a visszautasítástól való félelem? Lehet, hogy igazuk van, nem jönnek be az illetőnek, vagy később kiderül, hogy nem illenek össze. De miért írják le a dolgot anélkül, hogy legalább esélyt adtak volna maguknak? Persze nem mondom, hogy mindenkire nyomulni kell, nem kell átesni a ló túloldalára. De jónéhány eset lehet, mikor a másik fél, ha közelednek hozzá, vagy nyíltabban viszonozzák az érdeklődését, közeledését, benne lett volna a dologban, akár valami komoly is alakulhatott volna, csak az illető túl gyáva volt.

Persze a visszautasítás nekem is fáj, de legalább kiderül mi is a helyzet, nem filózok azon, hogy mi lett volna, ha. Akivel nem jön össze, azzal valószínűleg úgysem működhetett volna. Nem akarhat mindenki minket, végül is elég egyetlen egyszer, hogy összejöjjön. Vagy nem?


2016. máj. 13. 02:46
 1/7 anonim válasza:
sok
2016. máj. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:(
2016. máj. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést fiú vagy lány írta ki?
2016. máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rengeteg. Én eddig 2 lányt is elszalasztottam, mert nem mertem lépni.


Most megint nagyon megtetszett egy lány, sokáig nem mertem lépni felé, de végül vettem a bátorságot ,elhívtam találkozni és igent mondott.

2016. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sok. A miértnek több magyarázata is lehet. Egyes embereknél a zárkozóttabb viselkedés oka lehet a sok korábbi csalódása. Sok esetben a kialakult tévhitek miatt hiszi azt az egyik fél, hogy nem elég jó a másikhoz. Ilyenek például férfiaknál, hogy nem vagyok gazdag nem leszek elég jó, vagy újabban a magasság is egy ilyen dolog ami miatt azt gondolják, hogy nem lesznek jók senkinek. A nőknél meg sok esetben a média által idealizált top modell alkat hiánya okozza azt, hogy azt hiszi nem lesz elég jó a másiknak. De persze még lehetnek más okai is.
2016. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon sok
2016. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amúgy nem a visszautasítás fáj, hanem hogy elmondja az összes haverjának, hogy "ez a gusztustalanság azt hitte, járnék vele".
2016. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!