Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megpróbáljak társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljak társkeresőre regisztrálni? Egyáltalán melyikre?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok.

Eleve semmi gond a külsőmmel, relatíve sűrűn szoktam tetszeni a lányoknak. Magas, vékony vagyok, de nem vézna, nem gerincferdüléses, stb.

Jelenleg autószerelőként dolgozok egy szervizben, ahol sok korombeli hölggyel nem találkozok. Elszoktam járni a városba, beülünk néhány tényleg jó helyre, ahol azért megfordulnak lányok is, de nem igazán hoz össze a sors senkivel. Tévedés ne essék, nincsenek nagy igényeim szerintem. Sajnos a barátaimnak a cicababáknál kezdődik a nő fogalma, és ott be is fejeződik. Én viszont tökéletesen beérem egy átlagos csajjal, mindenféle smink, tűsarkú, műszempilla, műköröm és egyebek nélkül, elvégre nem partnert keresek, társat. Azért ezek nem kizáró dolgok. Persze a nőiesség és az alapvető igényesség, kultúra, és intelligencia azért fontos, de a belső többi része is legalább ennyire.

Így felvetettem magamban, hogy regisztrálnék társkeresőre. De vajon mit érhet? Saját városomban fel sem merném vállalni magam, legfeljebb egy közeli városban. Egyáltalán komoly kapcsolatot hol érdemes keresgélni, melyik oldalon?


Köszönöm a válaszokat!


2016. máj. 13. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tinder, semmi más, de oda is kapirgálj össze valami brutál képet. Legyen olyan jó, hogy még neked is feláll tőle, különben veszett fejsze nyele.

Sok sikert és szakadásmentes gumit!

2016. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kérlek olvasd újra a kérdést, és a leírást.
2016. máj. 13. 22:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam. Ugyanaz a véleményem.

Semmilyen más platformon nem fognak válaszra méltatni, ez van.

Ha meg mégis, hát hidd el nekem, hogy abban részedről nem lesz hála.


A tinderen legalább jó csajok vannak.

2016. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy társkereső se jött be. Élőben több sikerem van/volt. Tinder is időpocsékolás volt eddig.


25/F


am úgy vettem észre h társkeresőn kevés az olyan nő aki valóban online van. Túl sok a régi/már nem élő/ profil....

2016. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor kifejtem, mert nem érted.

NEM partnert keresek, hanem társat, ahogy leírtam. Nincs szükségem jó csajokra, azokat meghagyom neked...

2016. máj. 13. 22:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Én egy másik válaszoló vagyok, de én is kifejtem neked: netes társkereső = idő és pénz pazarlás. Én csak tudom, volt olyan, hogy egyszerre hat (6) különböző helyen voltam fent. Pedig jóképű, magas, művelt, diplomás fazon vagyok, aki átlagos csajt keres. Randim volt vagy nyolc, fél év alatt, meg két rövid kapcsolat, de tartósat nem fogsz tudni találni ezeken.
2016. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok lányként hogy mindenki szerint nő többlet van, és ezért rosszak az esélyek.

Ettől eltekintve, egy ismerkedési lehetőséget kihasználni mindig érdemes. Sok oldal van amit használhatsz ingyen is, legfeljebb korlátozottan. Nekem a Randivonal.hu, jött be, a Randivonal, a Kedvesem.hu sem rossz, és fenn vagyok elittárson, bár itt igényelni kell a prémium tagságot. Szerintem az interneten is ugyan azok az emberek vannak akik a világban járnak kelnek, legfeljebb itt mernek kevésbé udvariasak lenni.

Amit nem értek hogy mit nem mersz fel vállalni? Hogy regisztrálsz egy ilyen oldalra?


Mielött még eszedbe jutna rám írni, csak mondom én pont nem az átlagos kategória vagyok. Túl extravagáns lennék neked.


Ha nem akarsz időt pocsékolni, próbálj meg hamar találkozót kérni a beszéd partnertől, csak ne egy sötét sikátorba. Akkor rögtön kiderül mennyire komolyak az ismerkedési szándékok. Esetleg vedd figyelembe a nők társkeresőzési szokásait. Azt olvastam sokaktól hogy inkább a kapott levél fogalmazása a döntő (meg a fotó), nem az adatlap. Nálam meg mondjuk pont nem így van, de úgy látszik a többség nem ilyen.

2016. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
El írtam. Párom.hu-t akartam írni.
2016. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha élőben nem megy az ismerkedés, online sem fog, tapasztalat. Ki kell menni emberek közé és ott ismerkedni, legfeljebb mellette unaloműzésként mehet az online is, de ne várj sokat tőle.
2016. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Ha élőben nincs szerencséd akkor így sem lesz.
2016. máj. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!