Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megpróbáljak társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljak társkeresőre regisztrálni? Egyáltalán melyikre?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok.

Eleve semmi gond a külsőmmel, relatíve sűrűn szoktam tetszeni a lányoknak. Magas, vékony vagyok, de nem vézna, nem gerincferdüléses, stb.

Jelenleg autószerelőként dolgozok egy szervizben, ahol sok korombeli hölggyel nem találkozok. Elszoktam járni a városba, beülünk néhány tényleg jó helyre, ahol azért megfordulnak lányok is, de nem igazán hoz össze a sors senkivel. Tévedés ne essék, nincsenek nagy igényeim szerintem. Sajnos a barátaimnak a cicababáknál kezdődik a nő fogalma, és ott be is fejeződik. Én viszont tökéletesen beérem egy átlagos csajjal, mindenféle smink, tűsarkú, műszempilla, műköröm és egyebek nélkül, elvégre nem partnert keresek, társat. Azért ezek nem kizáró dolgok. Persze a nőiesség és az alapvető igényesség, kultúra, és intelligencia azért fontos, de a belső többi része is legalább ennyire.

Így felvetettem magamban, hogy regisztrálnék társkeresőre. De vajon mit érhet? Saját városomban fel sem merném vállalni magam, legfeljebb egy közeli városban. Egyáltalán komoly kapcsolatot hol érdemes keresgélni, melyik oldalon?


Köszönöm a válaszokat!


2016. máj. 13. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy társkeresőn választ remélhess legalább egy-két lánytól, minimum úgy kell kinézned, mint egy görög isten.
2016. máj. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is a Tindert javaslom, nem mindenki szexért jár oda. Én komoly kapcsolatot kerestem, találtam, és nem én voltam az egyedüli ilyen csaj :). Máson nem voltam fenn, ezt tartottam egyedül biztonságosnak.
2016. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Nagyanyáink táncházban, mi interneten ismerkedünk. Nekünk ez jutott. Egy barátnőm a Twon van fent, elég sikeresen. Összes kapcsolata onnan volt.
2016. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!