Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok, nők nagyjából hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, nők nagyjából hány évesen jutnak el arra a szintre, hogy komoly kapcsolatot szeretnének?

Figyelt kérdés
Amikor már nem elég X időközönként váltogatni a pasikat, amikor már az érzelmi biztonság is számít.
2016. máj. 16. 13:35
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szerintem az átlag az 25-30 év között van.
2016. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Erre nem lehet válaszolni, mivel ez emberfüggő. Én világéletemben komoly kapcsolatot kerestem, ha szakítok, annak komoly oka van, nem az, hogy megunom és más kell.

Másról nem tudok nyilatkozni.

2016. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Jellemzően 30 felett, de azt is csak a biológiai óra miatti kényszerűségből. Manapság nem divat szülni, mert az élet minden területén hátrány a gyerek. Pénz, munka, szülői-család, önértékelés-ego, pasizás, szabadidő, szórakozás, barátnők, gondtalan alvás... ezt az eddig megszokott életmódot mind elveszik a gyerekkel, teljesen érthető, hogy a mai modern világban miért teher a gyerek.
2016. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
28 éves vagyok;5 éve élünk együtt és 2éves a gyerekünk. Előtte is csak komoly kapcsolataim voltak. Emberfüggő.
2016. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noren1989 ***** válasza:
18%

A kérdésedre a válasz a 12 éves kor, akkor már szeretnének dolgokat, de mire képesek lesznek rá....


26/F

2016. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
#4 Te előtted meghajok. Sokkal tőbb ilyen nő kellene, de sajnos egyre kevesebben vagytok. :-(
2016. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ~OnLány~ ***** válasza:
57%

Szerintem is emberfüggő.

Én már 5 éve lesz, hogy kapcsolatban vagyok, 15 éves koromtól. Előtte nem volt senkim, de már akkor komolyan gondoltam és komolyak voltak a szándékaim.

Viszont vannak, akik 30 éves korukig sem képesek rendesen elköteleződni.

2016. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

En sosem valtogattam. Huszevesen volt eloszor kapcsolatom, elotte meg csok sem. Mindig komoly kapcsolatot szerettem volna, masnak nem latom ertelmet. Most a masodik parommal vagyok ugy, hogy vele tenyleg latom hogy tervezhetek komolyan es ez kolcsonos is.

21/L

2016. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 3. hozzászólóval.

Ki kell élvezni az életet.:)

2016. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, tanulságos számomra.
2016. máj. 16. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!