Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a szélsőséged viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szélsőséged viselkedés egy nőnél?

Figyelt kérdés

Közzel egy éve ismerem a hölgyet. Mikor megismertem randiztunk is párszor. De végül is nem lett semmi belőle. Ezzel a lánnyal időnként akarva-akaratlanul összefutom. (Közös munkahely)

Azt még tudni kell, h a randik után nem tartottuk a kapcsolatot, mert összekaptunk egy butaságon. A köszönő viszony maradt csak. Nemrég találkoztam vele egy buliban. Amint meglátott kitörő örömmel fogadott, mosolygott, már messziről "kapálózott". Nagyon meglepett a viselkedése, mivel korábban köszönni is csak kötelességből köszönt. Került is.

Azután mikor bent találkoztunk fülig érő mosollyal fogadott a munkahelyemen is.

Még el is gondolkoztam, h beszélni kellene vele, h kibéküljünk és talán megpróbálhatnánk újból az ismerkedést.. Pénteken megint összefutottam vele, megint olyan volt mint régebben. Szinte rám se nézett, köszönése is csak valami halk motyogás volt.

Miért lehet valaki ennyire szélsőséges? Egyébként engem még mindig érdekelne a csaj, régen nagyon megkedveltem, és igazából az én hibámból alakult rosszul az egész. Próbáltam bocsánatot kérni tőle, de nem igazán bocsátott meg. Bár ő is hibás, de inkább én.


2016. máj. 17. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom öreg, a nő olyan szélsőséges, mint a Hitlerjugend fiúk. :D
2016. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És mi történt abban a buliban?
2016. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak be volt rúgva/tépve/lőve/állva abban a buliban, vagy csak simán fel volt pörögve és jó kedve volt. Mindenesetre az efféle hullámzó viselkedés nálam óriási piros zászló, nem állhatom az instabil embereket. Ha érdekel a nő, akkor megpróbálhatod kideríteni, de vigyázz vele.


És amúgy hogy a francba lehet összekepni valamin randi közben? :D

2016. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!