Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme a kondizásnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a kondizásnak a társkeresés céljából vagy az én esetemben teljesen felesleges?

Figyelt kérdés
Ugye a nők számára állítólag vonzó az izmos, férfias testalkat, de gondolom az is nyilvánvaló mindenki számára, hogy az átlag nők 98%-nak a kritériumlistájában első helyen szerepel, hogy a pasi legyen legalább 175-180 (vagyis náluk láthatóan magasabb). Én viszont csak 170 vagyok. Most arra lennék kíváncsi, hogy belevágjak az átalakulásba vagy véletlenül se pocsékoljam az időmet/pénzemet. Főleg azért, mert nekem közel sem jön be a gyúrós életmód (feminin, halvérű pasi vagyok és nekem a kikapcsolódást a laza séta/futás jelenti a természetben), ettől függetlenül rá tudnám magamat szánni, mert elég motivált emberke vagyok. Pls senki ne hitegessen és reális válaszokat várok, mert korábbi tapasztalataimból kiindulva a "mélységemnek" nagy szerepe van abban, hogy még nem volt élő párkapcsolatom, de nem tudom, hogy a vonzerőmön mennyire alakítana pozitív irányban egy viszonylag kidolgozott izmos testalkat. Remélem minél több hasznos építő jellegű kommentet kapok. Előre is köszi a válaszokat. :)

2016. máj. 17. 19:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Neked csak az lenne a kézzelfogható eredmény, ha emiatt becsajoznál? Magad miatt már nem is sportolnál semmit? Én 3 éve kezdtem el egy sportnak is alkalmas táncot nőként, tudom, hogy a férfiaknak is tetszik a színpadi verziója, de nekem sokat javult az egészségem, erőnlétem, általános közérzetem tőle például, és ez hosszú távon ér legalább annyit, mint a vágyakozó tekintetek.
2016. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A kondizást nem a társkeresés sikerességének céljából kéne elkezdeni. Nyilván ad egy plusz pontot, ha épp beléd botlik egy lány. Kondi mellett nem árt, ha például olvasottabb is leszel, azaz ne kizárólag az edzésbe fektesd az összes létező energiádat. Az mellett rengeteg minden mással is tudsz foglalkozni.
2016. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Nem tudom miről beszélsz! Ki mondta meg az igazat?

Kérdező: Ha nem vagy ilyen, akkor ne menj! Ezt mondom. Ellenkező nem miatt semmiképp sem. Más, belső indíttatásból nem.

Akkor én is sztorizgatok, de csak röviden: Nekem hormonproblémám van, előtte is sokat mozogtam, de nem mentek le a kilók. Aztán kajálással és gygyszerrel sikerült magam izmosra faragni (nem vékonyra, a lábaim akkor is vastagok voltak, csak az izomtól). Számomra nem volt váltás semmiben, csak a gyógyszer hatott, amit inzulin miatt szedtem. Jött egy másik testi betegség, két évig ebből lábaltam ki (akkor már kocka hasam volt és versenyfutottam is 10 km-en), most is inkább csak tünetmentes vagyok. Olyan szinten lefogytam majd zsírosodtam, mint annak a rendje. :( Két év alatt csak gyógytorna és néha séta. Úgy képzeld el, h voltak napok, amikor örültem, h WC-re ki tudok menni.

Nem sztorizgatok tovább, jön a lényeg. A lábam alól kiesett a talaj, mert ugye kondizni nem mehettem, futás tilos. Régen táncoltam is versenyszerűen, de az is felejtős volt. A legrosszabb ami történhetett velem, se a megszokott szociális körömben nem tudtam mozogni, sem pedig -ami nagyon lényeges- az inzulinrezisztenciámon nem tudok segíteni a mozgással. Sokáig keresgéltem, végül a hulában találtam meg a megnyugvást. Olyan szinten megmozgatta a testemet másfél óra hula, mintha 1 órát a kondiban lettem volna.

Nem azt mondom, h most kezdj el hulázni, csak annyi, hogy meg kell találnod, ami jó Neked.

2016. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen érdemes,én 15 évesen annó 55kg-os kis undorító féreg voltam elkezdtem edzeni aztan 25 evesen 105,5 kg izmos de zsiros most 29. évesen 88kg vagyok és imàdnak a nôk konkrétan többször volt,hogy alig kellett beszélgessek és màr mentünk is,sôt olyan is volt,hogy egy pali randizgatott vele én velem meg szexelt azonnal.

Külsô és belsô együtt menjen és egzisztencia is.

2016. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14: És milyen magas vagy, ha szabad megkérdeznem? Az lenne a legfontosabb tényező.
2016. máj. 17. 22:29
 16/18 anonim ***** válasza:
#9es vagyok. Nem a magasság a legfontosabb. Egyik ismerősöm 163 centi, mégis nagyon csinos barátnői voltak mindig is. Nem kell megfelelni mindenkinek, alacsony lányokat keress, és kész.
2016. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

175 körül,kompenzaltam a kisportolt a testemmel,plusz edzés,imadjak a széles vàllakat,mellkast,a hàtam,de amit meg jobban a làbaim és a hàtsóm.

Magassàg annyira nem gàz,fejlesztened kell a tested minimum 80kg mert a lànyoknak onnantól férfi a férfi,belsô jàtékod,egzisztenciàd és a ruhatàradat,a lakàsod is egyedinek kell lennie.

2016. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
"alacsony lányokat keress, és kész." - Nem, olyan lányokat keress, akinek a magasságoddal együtt megfelelsz, tökmindegy, hogy az épp egy alacsony vagy egy középmagas vagy egy magasabb lesz. Egyébként a középmagas nőknek a legkevésbé probléma a magasság. Mindenkinek úgysem fogsz megfelelni, de nem is kell.
2016. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!