Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen felszínes mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínes mindenki? A külső ennyit számít? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most voltam futni, és megint a parkban nyújtottam. A tudatom tele van azzal, hogy mindenhol csak turbékoló párokat látok.

Nemrég ráírtam egy lányra. Nem szoktam ilyet csinálni, évente maximum kétszer, de most ezeket a lehetőségeket egy hónapon belül ellőttem. Sajnos legbelül tudom, hogy nem lesz semmi foganatja az erőfeszítéseimnek. Munkahelyemen láttam, jó sokan dolgoznak ott, szóval megkockáztattam hogy ráírok, mert ha balul sül el, akkor bőven el tudom kerülni, és nem kell a kudarc nyomaival minden nap szembesülnöm. Amúgy vissza is írt mosolygós fejekkel, hogy így képekről nem igazán tudja, hogy ki vagyok. Ma szerintem látott, és marhára nem fog visszaírni, pedig nem voltam egyáltalán bunkó, nem nyomultam mint egy ösztönlény, csak próbáltam beszélgetésbe elegyedni. Sok átlagos lány van, akik igazából a maguk nemében szépnek mondhatók. Semmi kirívó dolog, csak simán átlagosak, és ez elég is ahhoz, hogy szépnek lássam őket. Ők amolyan hétköznapi lányok, nem modellek, de ha rájuk pillant az ember, akkor nem talál kivetni valót rajtuk. Én magamat egy átlagos fiúnak tartom normális értékrenddel. Szerintem nem vagyok bűn ronda, de azért ismerem a korlátaimat, és tudom, hogy én is beleolvadok az átlagos fiúk közé. Ez eddig szép és jó lenne, mert hasonló a hasonlóval elven egy átlagos lány pontosan passzolna egy átlagos fiúhoz, de az előbb szóban forgó lányoknak valamiért elferdült az értékrendjük, és van egy olyan sanda gyanúm, hogy a média tette ezt velük. Azt hiszik magukról, hogy hercegnők, és jár nekik a gazdag jóképű szőke herceg, de egyszerűen nincsen annyi herceg, hogy minden átlagos lánynak jusson egy példány. Az átlagos lányok persze sírnak, hogy nem jön el hozzájuk az igazi, közben meg számtalan átlagos fiú próbálná megismerni őket, de ezeknek a kísérleteknek az a vége, hogy vissza sem ír a lány, vagy elzavarja, hogy ne zaklassa. Szánalmas. Szerintem látott ma engem a csajszi, és rendezte magában, hogy én is csak egy lekoptatni való átlagos srác vagyok, és vissza sem ír többet. Ilyenkor törölni szoktam az egész beszélgetést, hogy ne is lássam, mert csak felhúzom magamat. Ez a csajozós téma már idegesít, úgyhogy jobb lesz, ha most elteszem magamat mint egy befőttet, mert nincs már energiám sem erre, unom is már az erőltetett kepesztést, hogy mindig pozitív dolgokról kell beszélni, mert senki nem szereti a picsogó embereket, mindig szórakoztató módon írni úgy, hogy semmi visszajelzés nem érkezik, vagy ők semmilyen kapaszkodót nem adnak a beszélgetés tovább fűzéséhez. Ez baromi nehéz. Egyre kevésbé tolerálom már a felszínes ribizliket is, de az utcán is, a facebookon is mindig csak ez jön szembe, hogy a kisminkelt kislányok azt sugározzák a külvilág fele, hogy mennyire bejött az élet nekik, és a sznob életérzés magas iskoláját róluk mintázták. Így meg az ember nem tud kiszakadni ebből a világból, pedig rendkívül ocsmány, és bűzlik minden tekintetben. Persze néhány ellenpéldát is látok ritkán,de azt már végképp nem értem.

Elegem van. Van valami tippetek, vagy útmutatótok ehhez a fertőhöz?



2016. máj. 17. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Ennyit elnem olvasok, de azt tudom mondani a külső MINDEN.
2016. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
100%-ban igazad van, sajnos ilyenek a lányok manapság!
2016. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Rinyarinyarinya. Vannak olyan tényezők, amik neked fel sem tűnnek, de mást taszíthatnak. Pl. ez a rinyahozzáállás lehet kilátszik.
2016. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
igen ma csak a külső számít ha jó külsőd bármit megtehetsz a nőkkel ! és ez nagyon igaz én is ezt tapasztalom : elven egy átlagos lány pontosan passzolna egy átlagos fiúhoz, de az előbb szóban forgó lányoknak valamiért elferdült az értékrendjük, és van egy olyan sanda gyanúm, hogy a média tette ezt velük. Azt hiszik magukról, hogy hercegnők, és jár nekik a gazdag jóképű szőke herceg, de egyszerűen nincsen annyi herceg, hogy minden átlagos lánynak jusson egy példány. Az átlagos lányok persze sírnak, hogy nem jön el hozzájuk az igazi, közben meg számtalan átlagos fiú próbálná megismerni őket.
2016. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szinte pont ugyan így vagyok vele. mostanság társkeresőn fent vagyok, de csak kb dísznek, a lehetőséget nem vágom el. de nem erőltetem, mert felesleges. majd ha ott tartok hogy nincs semmi jobb dolgom, akkor majd nekiállok. addig meg suli, meló, sültkrumpli és kockulás
2016. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

A gond ott van, hogy ha te beszélsz egy átlagosról, az egészen más, mint amit egy lány annak nevez.

Ők előszeretettel átlagosozzák le a teleszart zokni formájú barátnőiket, miközben az átlagos srác tulajdonságai közt soha nincs megengedve pl. 175 alatti magasság vagy hasonló.

A nők számára az átlagos pasi az a jó pasitól kb. fél köpésnyire van, vagyis ha te átlagosnak nevezed magad, élj a gyanúperrel, hogy az "átlagos" nők szemében messze nem vagy az.

2016. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Aki azt írta, hogy a picsogó hozzáállás nem vezet célra, annak üzenem, hogy csak itt picsogtam, a privát életemben nagyjából nyoma sincs ennek, mégis a leírtakat tapasztaltam.

Átgondoltam azt is, hogy átlagos vagyok-e, és még indig fenntartom azt, hogy az vagyok :)

Köszönök minden eddigi hozzászólást.

2016. máj. 17. 21:06
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Férfigyűlölet nincs bennem (elvégre magam is az vagyok), a hozzászólásom kulcsmondata a "Vannak olyan tényezők, amik neked fel sem tűnnek, de mást taszíthatnak." volt, avagy hiába gondol akárki, pl. a kérdező magáról valamit, az simán lejöhet teljesen másként másoknak. Magam is ilyesmi helyzetben vagyok épp, és ahelyett, hogy a többiekre fognám, megpróbálom megérteni, mi a magyarázata, hogy másnak nem mindig az jön le, amit én mutatni akarok.
2016. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem teljesen igazad van. Lehet itt pattogni a kérdezônek, hogy ne "rinyáljon", akkor is említ fontos dolgokat a kérdés alatt leírtakban.

Még annyit tennék hozzá, hogy a jó külsô sem feltétlen kulcs a boldog kapcsolathoz, inkább azt mondanám, hogy az az alap elvárás, hogy a srác jól nézzen ki. Emellet van egy tipikus tenyérbemászó, beképzelt stílus, ami a lányok túlnyomó részének bejön. Az ma már nem divat, ha valakinek normális az értékrendje. Ma már gáz, ha véleményed van, hobbid van, érdeklôdô vagy, nyitott vagy. Gáz, ha nem állsz be a sorba, gáz, ha nem olyan vagy, mint a többi ecsetfejû ropi.

Persze ez a srácokra ugyanúgy igaz, köztük is egyre több az ilyen nyomorult.

Vannak normális lányok, de nagyon kevesen. Ha egyszer lesz akkora szerencséd, hogy találsz egyet, becsüld meg.

2016. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Pont az ilyen körülményes, nyavalygó pasiktól menekülnek az átlagos lányok. Ha elsőre kiderült volna mit akarsz, nem itt tartanátok. Egyébként honnan tudod, hogy nem is akar visszaírni?
2016. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!