Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság sok nő gondolkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság sok nő gondolkozik így? 21/F

Figyelt kérdés

Ez egy 18-25 év közötti lány/nő hozzászólása párkereséses témához kapcsolódóan:


-Mi a vége a hosszú kapcsolatoknak általában?Hozzámész a palihoz,mosod a szennyesét,gyereket szülsz ,neveled is,persze szexistennőnek is lenned kell,ami egyáltalán nem garancia a hűségre. Aztán ha eléggé elhasznált, elhagy egy 20 éves miatt,a nő meg kesereghet azon hogy, a kutyának nem fog ezekután kelleni, ne adj isten karriert nem épített ezidő alatt(hú ez mar a hányadik szerep?!) úgyhogy ráadásul meg a buksza is üres.És akkor egyik nő se legyen anyagias,ez aztán a biznisz.-



2016. máj. 17. 22:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
32%

Sok bizony... Nagyon egyszerű az oka: Szarul választanak.

A legjóképűbb,izmos,bunkó gyerek kell nekik,és tőlük várnák el a teljes ellenkezőjét tulajdonképpen. akik után másik 500 nő is fut... az ilyenek minek erőltetnék meg magukat egy nőért,mikor van még 500 másik?

24/F

2016. máj. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
36%
Ahogy múlik az idő, egyre jobban érzem azt, hogy a nők és a férfiak közötti szakadék csak mélyülni fog...
2016. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
69%

Jajj Istenem utolsó, legalább ezt a kérdést ne mocskoljátok tele a lehetetlen elmebajotokkal. Nyilván, persze ha egy pasi kb cselédnek tekinti a nőt, az csak is a nő hibája lehet.


Nőjetek már fel és egyszer az életben lássátok már túl a gyűlölködésen!! Azt sem tudjátok milyen pasikrol beszéltem pl én, akiknek a házasságát felhoztam példának.. Egyik se az általad leírt macsó. Átlagosak, sőt szvsz néhány elég csúnyácska.

Ennyire nem kell irigynek lenni, szerinted csak ez a két véglet létezik: a bunkó, beképzelt, jóképű alfahím meg vagytok ti a végtelenül normális, kedves, odaadó, szeretnivaló cukifiúk, akikkel a csúnya, gonosz nők nem foglalkoznak??! Elárulom, hogy e két típus között millió és egy másféle pasi is létezik, ha esetleg eddig még nem tűnt volna fel. És sokszor az általad definiált macsó ezerszer normálisabb, mint a "rendes-kedves" srácok... Ja és a jóképű, izmos pasiból nem következik egyenesen arányosan az, hogy csak bunkó lehet. Fel kéne ébredni.


Manapság sajnos, de ezt hallani egyre több helyről. A férj munka után hazamegy és lógatja a farkát, miközben a nő csinál minden mást. De elvárás azért van. És még ők kefélnek félre, mert az asszonynak 8 óra munka +mosás-főzés-takarítás-gyerekek rendezése után nincs ereje vele jókedvűen ágyba bújni.

2016. máj. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
68%

Ahhoz képest, hogy folyamatosan megy a fröcsögés, hogy mennyi nőgyűlölő férfi van, elég érdekesek a női válaszok... A tök korrekt férfi válaszokat meg elég szépen lepontozták.

18-25 között egyre több ilyen nő van. 18 alatt még a naiv és fiatalkori szerelem megy, a felszínesen kiválasztott pasik, aztán elkezd leesni a tantusz. A dologgal az a baj, hogy nem bizonyos férfiakról esik le, hanem szépen általánosítva az összesről. De ez a másik nemnél is játszik.

Amelyik faluban lakom, ott a házasságok nagy részének válás lett a vége. 80%-ban a nő lépett le. Szóval, nem kell ezt a szöveget a férfiakra ráhúzni.

De az egészet átlehet írni a férfiak szemszögére, csak ugyanúgy nincs sok értelme. Az emberek többségével van a baj, nemtől függetlenül.

2016. máj. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Akarom momdani nem utolsó, hanem 13mas.
2016. máj. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
34%

A társkeresőből idézett hozzászólást mintha már láttam volna évekkel ezelőtt is valahol. Egyrészt nagyon sablonos duma, másrészt nem egy 18-25 éves ír ilyet, hanem egy 40+-os nő, aki ki van akadva azon, hogy a korban hozzá illő pasik vagy vének, vagy ha fiatalosak akkor a 20-as éveikben járó nők után futnak.

Szerintem biztos lehetsz, hogy a profil mögött egy legalább 40 éves elhagyott nő van, aki úgy érzi, hogy a 20 éves lányokkal kell versengenie.

2016. máj. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy meg nem csak egy nőnek szar amikor a 40-es évek környékén elhagyják, hanem egy férfinak is. Öregnek fiatal, fiatalnak öreg...
2016. máj. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
30%

Amint valaki összehozza a nőpótlék robotot (elég ha csak szexre jó), az lesz a leggazdagabb ember a világon, billgéc a fasorba nem lesz hozzá.

Mert hogy zajlanak a párkapcsolatok manapság?

Csajok 16-30 évesig az alfa pasikkal dugatják magukat.

Amikor már azoknak nem kellenek, néznek egy bétát aki felneveli az alfa pasitól összejött gyereküket.

Béta pasi belemegy, mert 3x évesen kínzó pinahiányt érez.

De nem kap így se több puncit, mert a neje már kiélte magát fiatalon és nem gerjed az aputestre, ha a második pasi mégis sokat pattogna, viszi a csaj a lakást is.

Viszont ha lenne dugható robot, azokkal ellennének a pasik 30 felett, és mellette foglalkozhatnának a hobbijukkal, nem kellene a fiatalságát másnak adó megcsúnyult meghízott vérszívó nejük igényeivel foglalkozni. :)

2016. máj. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Gondolom volt pár rossz tapasztalata és most kicsit meg van keseredve, ami elég gáz, de igazából ez leginkább az ő gondja. Nem ez lenne az első példa ezen a honlapon, a különbség annyi, hogy az ő "feminista állat", a férfiak, akik ugyanezt csinálják ugyanitt meg szegény, meg nem értett fiúk, akikkel a gonosz lányok rondán elbántak.
2016. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
78%

Annak ellenére, hogy ilyen kapcsolatban éltem (ilyenné alakult az évek során), mégsem vagyok borúlátó.

Sajnos az exem "elvárta", hogy ugyanannyit keressek, mint ő (többet ne, mert az sértené az önérzetét), én vittem a házasságba a lakást (az övét megtartotta menekülő-útvonalnak), én végeztem a házimunkát, a gyereknevelést, ő csak eljárt szórakozni, bulizni, sportolni, és mint utóbb kiderült, még randizgatni is. Amikor pedig bejelentettem, hogy el akarok válni, közölte, hogy neki tökéletesen megfelel ez az élet, nem is érti, nekem mi a problémám vele...

Viszont én nem keseregtem azon, hogy a kutyának se fogok kelleni. Helyreraktam az önbecsülésem, és bizony harmincas éveim végén nagyon is kelendő voltam a férfiak körében, válogathattam a potenciális udvarlók között. Fél évig ismerkedtem, utána lett olyan párom, aki szeret és megbecsül.

2016. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!