Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság sok nő gondolkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság sok nő gondolkozik így? 21/F

Figyelt kérdés

Ez egy 18-25 év közötti lány/nő hozzászólása párkereséses témához kapcsolódóan:


-Mi a vége a hosszú kapcsolatoknak általában?Hozzámész a palihoz,mosod a szennyesét,gyereket szülsz ,neveled is,persze szexistennőnek is lenned kell,ami egyáltalán nem garancia a hűségre. Aztán ha eléggé elhasznált, elhagy egy 20 éves miatt,a nő meg kesereghet azon hogy, a kutyának nem fog ezekután kelleni, ne adj isten karriert nem épített ezidő alatt(hú ez mar a hányadik szerep?!) úgyhogy ráadásul meg a buksza is üres.És akkor egyik nő se legyen anyagias,ez aztán a biznisz.-



2016. máj. 17. 22:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
57%

Az a te barátnőd, örülj, hogy kifogtál egy olyan csajt, akinek nincs baja azzal, ha a párja cselédnek tekinti. Viszont sok nő nem tolerálja ezt. Mi az, hogy ez a kötelessége meg feladata egy nőnek? Nincs olyan, hogy neked ez a kötelességed, neked meg az. Lehet, hogy régen ez volt a normál, de ha nem tűnt volna fel, pár évtized eltelt! Nem kötelessége a nőnek kinyalni a férje seggét is és tök egyedül csinálni mindent.

És mi van akkor, ha egy nő dolgozni akar? Talán nekünk ehhez nincs jogunk? Mellesleg ha már ilyet várnak el egyesek, hogy a nő mosson-főzzön-takarítson és gyereket neveljen, akkor el is tartjátok ugye? :) Nem kell dolgoznia sem, nemde?

Szánalmasak az ilyen "férfiak", akik szerintem az a normál, hogy munka után szétfolynak a TV előtt, a nő meg majd elvezeti az egész háztartást tök egyedül. Életképtelenség tetőfoka..

2016. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
23%
Látom nem tudsz olvasni meg szöveget értelmezni.Kötelessége mindenkinek van nemcsak joga.Tudom a jogokkal könnyű jönni de a kötelességnek is eleget kell tenni.Nekem például kötelességem megvédeni háború esetén irhádat ha ismerlek ha nem.Pedig nem szívesen tenném.Te túl éled én nem.Ugyhogy irány takarítani meg mosogatni ha már kész az ebéd.
2016. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
50%

Ja, csak tudod ezek amiket elvársz a nőtől mindennapi kötelességek, neked háborúzni meg lehet egész életedbe nem kell.


Van különbség a kettő között, bár látom neked hiába magyaráz az ember.

2016. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
18%
Honnan veszed hogy nem kell háborúznom.Szerinted mint tiszt mit csinálok?
2016. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
75%

Persze, nyugodtan le lehet pontozni, attól még nem lesz kevésbé igaz, amit írok.

Ne haragudj már, de ne hasonlítsuk össze a háborút, katonáskodást a házimunkával. Jó ég. És még te szólod meg a másikat... Nevetséges.

A házimunkát napi szinten el kell végezni, míg ha jól sejtem itthon nincs semmiféle háború, nincs kötelező katonaság és nem kell megvédeni se minket, se mást.

Olyan szinten korlátolt a látásmódod, hogy az hihetetlen. Számodra a nő arra van, hogy mikor kedved tartja megdug és, hogy mindent szépen a seggecskéd alá toljon. Emberekről beszélünk és nem robotokról, feltűnt már amúgy??!

A nődnek parancsolgass, hogy mit csináljon, ha eltűri, nekem meg ne játszd a nagyfiút, mert nem igazán jön be. Egy biztos, a hozzád hasonló tahókat, akiknek a nő csak egy tárgy a saját kényelmük megvalósításához és biztosításához, az első ilyen alkalommal b*asznám ki úgy, mint macskát szarni. A hideg ráz az ilyen emberektől, hálát is adok az égnek, hogy még nem találkoztam egy ilyen emberrel se, remélem nem is fogok.

2016. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem tárgy a nő.Sőt.Én mondtam neki hogy nem kell főzni mosni takarítani.De ő azt mondta ez a kötelessége.Amúgy hiszed vagy sem vannak külszolgálatban katonáink.Csak mert nincs általános haskötelezettség az még nem jelenti azt hogy nincs dolga a katonának.Én reggeltől estig dolgozom minden nap.Megírom a beosztást az eltávot.Stb.Nehogy azt hidd hogy ha nincs háború akkor nincs dolga a katonának.A házi munka könnyebb.Amikor dolgozik akkor én csinálom.
2016. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
65%

A korosztály része vagyok és bár én nem érzem, hogy teljesen így gondolkodnék, de valahol megértem. Én is láttam már sok ilyen példát a környezetemben...többet mint amennyit szerettem volna. Szóval teljesen megértem, hogy valakit ez ennyire el tud keseríteni rövidebb vagy hosszabb időre.

Bár házasság párti vagyok, de ezek után én is nagyon oda fogok figyelni, hogy legalább az anyagi önállóságom valamennyire megmaradjon, mert nagy szerelmekből láttam már nagyon csúnya bukásokat. :/

És hozzátenném, hogy szerintem is elég sok szerep tökéletes teljesítését várják el a nőktől: karrier, anya, szexistennő, barát, gondoskodó feleség stb stb...

22/N

2016. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
9%
Ne olyant keressetek akinek elvárásai vannak,hanem olyant aki elfogad elvárások nélkül.
2016. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
52%

kedves tibcsi,

Már ne haragudj nem rossz szándékkal írom, de könnyű ezt mondani. Senki nem bunkó pasit keres, sok elvárással mégis sokról kiderül (gyakran több év után) hogy milyen valójában. Avagy néha közben válnak olyanná. Szóval szerintem hagyjuk az egyszerű közhelyek osztogatását külső szemlélőként.

2016. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
16%

Hogy is szokták mondani?


Ne akard megérteni a nőket!

A nők megértik egymást és utálják is egymást! :D

2016. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!