Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A belsőleg értékes nők ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A belsőleg értékes nők ugye általában sosem csinosak, szépek, hanem inkább átlagosak, vagy még azok se?

Figyelt kérdés

Belsőleg értékes nő alatt a "normálisnak" nevezett nőket értem.


Aki jól néz ki az általában nem ilyen, ahogyan eddig én láttam. :(


2016. máj. 21. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még sose láttam összefüggést a kettő között. Talán az egyedülálló normális nőknél lehet nagyobb az arány a rosszabb kinézet felé, bár még ebben sem vagyok biztos.
2016. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csinos vagyok, sokat adok magamra, nagyon szép nőnek mondanak.

Nem gondolom, hogy belsőleg értéktelen lennék. Évek óta kapcsolatban élek, teljes szívemből szeretem a barátom.

Teljesen butus általánosítás ez, nincs összefüggés.

2016. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi számít neked csinosnak és szépnek? Pl. csak ő:

[link] ?


vagy ő:

[link] ?


Mert jól látod, az esetek többségében ezen a nők üresek belül. De van szép számmal értelmes, intelligens nő, aki közben csinos is, egy hétköznapi szinten. Tehát nem címlaplány, de inkább szép, mint csúnya.

2016. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

a volt barátnőm gyönyörű és normális, csak a kapcsolatunk elején voltak olyan súrlódások, amiken nem tudtam túllépni így szakítanunk kellett - konkrétan a világ egyik legszarabb barátja voltam szerintem az utóbbi hónapokban, annyira nem tudtam feldolgozni néhány sérelmet mellette, pedig szegény mindent megpróbált.

nemrég történt több évnyi kapcsolat után, azt mondja, hogy már túllépett rajtam, holott ő küzdött értem vagy egy hónapig, de szerintem ahol volt tűz, ott van még parázs is.

2016. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
nincs összefüggés...sőt egy intelligens,normális nő többnyire ad a kinézetére,sportol,egészségesen étkezik = külsőleg nagyjából rendben van (nem túlsúlyos és nem mackónadrágban jár az utcán) szóval szerintem ha van is öszefüggés akkor maximum pont ennek az ellentéte amit leírtál, és éppen hogy a szép,ápolt külsejű lányok az intelligensek :)
2016. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés, szerintem
2016. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Van összefüggés, számtalanszor le lett már vezetve itt, hogy egy mocskosul jó nő miért értéktelenebb belsőre. Dióhéjban 1. több időt fordít a külsőre, mint a belsőre, 2. a rengeteg pozitív visszajelzés miatt el van szállva egóügyileg, 3. mindent tálcán kap, semmiért sem küzd, ezáltal nem szorul önnön személyiségének fejlesztésére. A péniszemet már belétek, soroljam még? Mit gondoltok, sok, valóban normális férfi miért kerüli a rendkívül csinos nőket? Mert értelmesebb dolognak tartják eldumálgatni egy szelet kétszersülttel, mint egy csinos nővel. Különben meg mit panaszkodtok a nőkre folyton panaszkodó pasasokra? Több csinike nőci marad nektek, fakyea! Hát nem így szép az élet? [link]
2016. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2%
Léteznek belsőleg értékes nők?:D szerintem inkább valami alien alakban bujkálnak akkor
2016. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez teljes mertekben baromsag! Ugyanolyan, mintha vercsoport alapjan akarnad megitelni valaki megjeleneset.


Kedvesem nemcsak egy gyönyörü lany (es nem csak az en szememben - modellkedett mielött letett volna ket diplomat), hanem az egyik legjobbszivü es törödö ember, akivel valaha is megismerkedtem. Mivel eleg fekete es elvont humorja van, ezt nem mindenki latja benne. Tanarnenikent dolgozik, emellett vezeti a haztartast es ha ugy kell, fel ora alatt kias egy gyökeret a földböl. Es van par kiemelkedöen szep baratnöje, akik emberileg nagyon hasonloak. Csak ezt sokan nem latjak bennük es inkabb ugy vannak vele, hogy: "Tyü de dögös, de biztosan egy buta bekepzelt p1cs@". Ezert a legtöbbjüknek nincs is baratja, mivel csak felreszeg vagy/es bekepzelt barmok eleg batrak, hogy beprobalkozzanak naluk. Munkahelyen kevesbe mutatos kolleganöi sokszor irigyek es ha barmit eler, akkor ezt biztosan bajainak köszönheti. Ha egyszer hetfön beteg, akkor tuti, hogy atbulizta az egesz hetveget, holott meglehet evek ota nem jar bulizni, az elöbb emlitett reszeg/egoista hoditok miatt.


En sem gondoltam volna, hogy jelenlegi paromnal valaha lenne eselyem. Es öszinten szolva, ha nem ö kezdemenyez, talan a mai napig csak almodoznek rola.

2016. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt mondják sok belső értékem van, én is így érzem. Külsőre sem vagyok csúnya, meg ez relatív :) biztos sokak szemében csúnya vagyok, de sokak szemében pedig szép. Első blikkre mindenki határozottnak és kőszívűnek lát, igazából valóban határozott vagyok, és megfontolt. Rendőrnek készülök, kell is ez a tulajdonság :)

Egyébként külsőre se csúnya, se szép nem vagyok, különlegesnek tartom magam inkább.

Ne add fel!

2016. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!