Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt egyáltalán vonzó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt egyáltalán vonzó, vékony, szép fiatal lányok, nők?

Figyelt kérdés
A kommentekben gyakran látom dicsekedni a nőket, hogy ők milyen bomba alakúak és szépek, mégis amikor képet kapok itt, csak csúnya, átlagos vagy túlsúlyos lányokat látok!
2016. máj. 22. 15:42
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
A legszebb pasit is unja már otthon valaki! Ezt vésd a nárcisztikus agyadba kedves kérdező! :)
2016. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Mert a legszebb nőt nem? :D

Lehet, hogy nem tettetek fel ilyen kérdést, de akkor is hangoztatva volt más formában.


Hányszor láttam már itt a siránkozó kérdések alatt, hogy "jaj nekem is dagadt, féllábú, csóró palim van, pedig én már hatszor megnyertem a Miss Universe-t"...

2016. máj. 22. 16:19
 23/46 anonim ***** válasza:
63%
Azért én mégis azt mondom neked Te férfitökély, hogy nem minden az amit keresel....de majd rájössz
2016. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
90%
A lany ideirta hogy van par kilo plusz rajta, egybol ledagadtoztad. Mire fel? Lattad hogy nez ki? Es ha teltebb is lenne, semmi jogod ilyet irni. Jo modort hirbol se..:) a lenyeg..kepet nem mutatsz. Viszont ha olyan jo pasi vagy mint allitod, semmi szukseged itt probalkoznod. Meg ahogy irtak , amugy se tarskereso.
2016. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy itt próbálkozok? És még én vagyok a hülye, nem pedig te ilyen egysíkú gondolkodásmóddal...mindennek csakis egy oka lehet, így van? :DDDD Az meg se forduljon a fejedben, hogy a társkereséshez köze nem volt a beszélgetésünknek...
2016. máj. 22. 16:25
 26/46 A kérdező kommentje:
Nem minden, nem minden...de nálam ez az alap, aztán jöhet a többi. Érted?
2016. máj. 22. 16:26
 27/46 anonim ***** válasza:
63%
Megis kepeket cserelgetsz lanyokkal, akik nem utik meg a "szinted". Valami fele ismerkedes..vagy unalombol kuldozgeted te agyhalott? Nyilvan nem zarod ki ezek szerint annak lehetoseget, hogy hatha osszejon itt valaki.
2016. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
Alap? Értem. De attól még nagyon taszít a modorod....
2016. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Talán véleményt kértek és én formáltam is? Aztán ha ők is kértek, rajtam nem múlott.

Ha összefutok egy olyan nővel, akkor nem zárom ki természetesen. De nem konkrétan ilyen célzattal vagyok itt. Hogy te mekkora egy értetlen barom vagy...

2016. máj. 22. 16:32
 30/46 anonim ***** válasza:
Te hulladek..
2016. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!