Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt egyáltalán vonzó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt egyáltalán vonzó, vékony, szép fiatal lányok, nők?

Figyelt kérdés
A kommentekben gyakran látom dicsekedni a nőket, hogy ők milyen bomba alakúak és szépek, mégis amikor képet kapok itt, csak csúnya, átlagos vagy túlsúlyos lányokat látok!
2016. máj. 22. 15:42
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
96%
Amig nem raksz ki kepet ne ugass hogy jol nezel ki. Ezt te allitod csak. Emellett nagykepu vagy, egy gusztustalan stilussal.
2016. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
96%
Biztos valami sepru feju kocsog lehet, aki azt hiszi hogy gyonyoru.
2016. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Édesem, nem csak én állítom. Talán zavar, hogy te is dagi rusnyaság vagy aki nem felel meg egy magára valamit is adó, igényes férfinak?
2016. máj. 22. 16:07
 14/46 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem csak te allitod miert keresel itt noket?:) gondolkozz mar..aztan lokjed a kepet. Ha olyan fantasztikus vagy nincs mit takargatni, nem?
2016. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Az nem számít, hogy anyukád szerint is jóképű vagy, ő kicsit elfogult veled szemben.
2016. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, azért nem gondolod hogy kicsit vissza kéne fognod magad?

Ítélkezel itt mások fölött, hogy ki milyen lehet, közben meg lehet te sem tetszenél mindenkinek...

Amúgy ha annyira izmos, magas, jóképű vagy, akkor miért ezen az oldalon várod a megváltást?

Ennek az oldalnak nem a társkeresés a funkciója.

2016. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
En csini vagyok..sose mondtak ellenkezojet. :) viszont a te stilusoddal maximum a buta lanyokat kaphatod meg..akinek van egy kis esze, szoba nem all egy ilyen lekezelo "pasival".
2016. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

Nem én kezdtem el a dicsekvést a külsőmmel...ez megy itt régóta, most is ugrottak az állítólagos gyönyörű nők. Ők mikor támasztották alá képpel? Soha. Akkor nekem miért kellene?

26 évesen amúgy is menj már...

2016. máj. 22. 16:11
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mi tettunk fel ilyen kerdest te eszleny. Menj te errol az oldalrol, mert rettento hulye vagy.
2016. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
Igen. Most örülsz?
2016. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!