Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők-Lányok! Hogy kell titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők-Lányok! Hogy kell titeket leszólítani utcán, buszmegállókban, stb?

Figyelt kérdés

ugy hogy ne küldjetek el!

ja és a ruházat,cipő,haj milyen legyen?

kort írjatok


2016. máj. 26. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Részemről, sehogy.

Ha menet közben vagyok akkor vagy halál kómásan reggel, vagy munkától tele tökkel délután. Nagyon nincs kedvem dumálni főleg jópofizni. Szerintem a lányok többsége hasonlóan érez.

2016. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

Nem kell túlbonyolítani, főleg ha tetszel a lánynak, ha meg nem, akkor se. Odamész és kialakítasz egy kontaktot, hogy nagyon szimpatikus neked, szívesen ismerkednél vele, mert szép a szeme, tetszik a haja, stb.


25/N

2016. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Buszmegállóban ismerkedni...biztosan nagyon klassz lehet főleg, hogy nem járok busszal... De kimondottan zavar ha utcàn leszólítanak.
2016. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Legyen jó kinézeted, ha ez nincs meg, akkor inkább ne erőltesd ezt a fajta ismerkedést. 23N
2016. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha valahova sietek, akkor sehogy, mert akkor dolgom van, és nem érek rá. Várakozás közben szoktam olvasni, szóval ha pl. valaki abból merít ötletet, arra vevő vagyok legalább egy beszélgetés erejéig, amíg nem jön a jármű, amire éppen várok.
2016. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Ezt nyilván nem hangoztatják a nők, de a leszólítósdi csak a legjobban kinéző pasik szűk körének "engedélyezett" (ahogy 4#-es is utalt rá), mert ha nem tartozol közéjük, akkor gyakorlatilag biztos, hogy zaklatásnak vesznek mindenfajta közeledést, bármit is csinálsz/mondasz, még akkor is, ha csak ártatlanul rájuk köszönsz. A nők arról álmodnak, hogy egy rendkívül vonzó jófickó szólítsa le, ehhez képest egy átlagpasi érdeklődése számukra felér egy sértéssel.
2016. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Valami ürüggyel leginkább, meg kell egy pár perc mire felmérem a másikat. Ha elhív, egyből elutasítanám zavaromban, aztán lehet pár perccel később megbánnám.

Bármilyen lame excuse használhatsz, aztán ha mosolyog rád, még azt is bedobhatod, hogy valójában csak oda akartál menni hozzá.

2016. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Leginkabb sehogy.Nem orulnek neki,sajnalom.
2016. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy! Maximum ha adódik valami szituáció, mint pl. ha leszakad a bevásárlószatyor, és jössz segíteni! Tudom, nem gyakori helyzet, de ez van:D

25N

2016. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Na és hol lehet titeket leszólítani?
2016. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!